Кондиціонування серверної. Який кондиціонер потрібно ставити?

Автор запису
18 лип 2016
6 хв читання
3 коментарі
5 / 5
Зміст
 1. Підбір кондиціонера в серверну
  1. Важливими особливостями системи кондиціонування серверних є:
  2. Кондиціонери Daikin для серверної
Дата-центр

Важливою частиною будь-якого дата-центру і серверної, як міні дата-центру, є система охолодження. Електронне обладнання виділяє багато тепла, практично вся споживана електрична потужність переходить в теплову, плюс додається тепло від вікон, зовнішніх стін, перекриття, якщо вони є.

Підбір кондиціонера в серверну

Для підбору кондиціонера в серверну необхідні наступні вихідні дані:

 • електрична потужність встановленого обладнання серверної;
 • архітектурне креслення з орієнтацією по сторонах світу.

Важливими особливостями системи кондиціонування серверних є:

 • необхідність цілорічної та цілодобової роботи;
 • висока надійність;
 • можливість резервування та автоматизації.

Виходячи з необхідної потужності охолодження і точності підтримки температури, кондиціонер в серверну кімнату може бути як прецизійним, так і звичайною спліт-системою з деякими доробками.

Прецизійний кондиціонер

Прецизійний кондиціонер для серверної являє собою спеціальне обладнання, яке може підтримувати температуру в серверній кімнаті з високою точністю +/- 10°С.

Кондиціонер серверної за допомогою спліт-систем є більш бюджетним варіантом. В ідеалі спліт-кондиціонери для серверної кімнати обладнані «низькотемпературним комплектом», встановлюється 2 кондиціонера – один робочий, другий резервний, а також система автоматизації, яка контролює роботу кондиціонерів, чергує їх роботу, у випадку аварії робочого кондиціонера система вмикає резервний.

«Низькотемпературний комплект» – це набір спеціальних компонентів, які монтуються уповноваженими організаціями і дозволяють кондиціонеру працювати на охолодження до -300°С.

Підібрати вам кондиціонер для серверної?

При встановленні кондиціонера у серверну кімнату без «низькотемпературного комплекту», встановленого належним чином, кондиціонер знімається з гарантії.

«Низькотемпературний» чи «зимовий» комплект може бути встановлений на різні моделі.

Винятком є кондиціонери Mitsubishi Electric серії Mr.Slim, автоматика зовнішніх блоків дозволяє їм працювати при низьких температурах, єдиним необхідним допрацюванням є встановлення вітрозахисної панелі. У кондиціонерів серії Mr.Slim є ще одна цікава особливість – при монтажі кондиціонерів можна встановити один провідний пульт PAR-31MAA, який має вбудовані функції ротації і резервування обладнання для двох спліт-систем.

Кондиціонери Daikin для серверної

Кондиціонери в серверній кімнаті

Також для кондиціонування серверних кімнат можна порадити кондиціонери виробництва Daikin. Єдиною умовою є можливість встановлення «низькотемпературного комплекту», така можливість є у кондиціонерів для серверної Daikin моделей Daikin FTXS20G/RXS20LDaikin FTYN25L/RYN25L, а також у деяких моделей з підстельовими, канальними і касетними внутрішніми блоками. Якщо дотримуватися всіх необхідних операцій при монтажі, гарантійний строк на вищезазначене обладнання становить 3 роки.

Для встановлення кондиціонера в серверній необхідно передбачити підведення електроживлення необхідної потужності, відвід конденсату, якщо внутрішній блок кондиціонера передбачається розміщувати за стелею (канальний), в стелю (касетний), під стелею (підстельовий), то ні сам кондиціонер для серверної, ні дренажні трубопроводи від нього не повинні знаходитися над технологічним обладнанням серверної. Якщо ви вирішили встановити кондиціонери для серверної кімнати звертайтеся до фахівців, які грамотно підберуть обладнання та професійно його змонтують.

Хочете стати нашим партнером?

Залиште свої контакти і наш співробітник зв'яжеться з Вами найближчим часом


Відгуки і питання
 • 5 / 5

  Роман

  Спасибо за информацию, редко кто предлагает такое оборудование. А ведь это важно - обычный кондиционер не подходит для такого помещения.

 • 5 / 5

  Михаил Викторович

  Вы хорошо разрекламировали специальные кондиционеры, теперь вопрос - можно ли у вас их приобрести или хотя бы просмотреть модели?

 • Альтер Эйр

  Сейчас мы решаем этот вопрос. В скором времени вы сможете изучить перечень моделей кондиционеров для серверных именно на нашем сайте.