Чому акумулятори виходять з ладу або причини неякісної роботи АКБ

Автор запису
17 лют 2016
5 хв читання
0 коментарів
0 / 5

Найчастіше замовники, які експлуатують системи, до складу яких входять акумуляторні батареї (далі АКБ) зіштовхуються з проблемою втрати ємності або передчасним виходом з ладу цього обладнання.

Інженери нашої компанії виявили причини такого явища, внаслідок чого були знайдені деякі «підводні камені», які негативно впливають на роботу акумуляторних блоків.

Коррозія акумуляторні батареї

Причини неякісної роботи акумуляторів:

  1. Першою і однією з головних причин є відсутність якісної сировини для виробництва активної маси. На жаль, у наш час велика кількість блоків виготовляється без дотримання технології, яка регламентує застосування вторинної сировини і в результаті ринок насичується елементами в активній масі яких міститься велика кількість шкідливих домішок.
  2. Недозаряд з заводу. Перед виходом з виробництва АКБ повинен пройти дуже "тонкий" процес формувального заряду. В умовах масового виробництва це правило не беруть до уваги і практикують значний недозаряд. Даним фактором нехтують абсолютно всі виробники і більшість проектно-монтажних організацій.
  3. Ще однією вагомою причиною того, що АКБ віходить з ладу набагато раніше, ніж припускає гарантійний строк експлуатації є тривале зберігання на складі перед постановкою на об'єкт.

Сукупність вище зазначених чинників призводить до негативних наслідків.

Коротке замкнення АКБ

Наша компанія має технічну можливість допомогти споживачам, які зіткнулися з вищезазначеною проблемою або планують встановити обладнання, до складу якого входять акумуляторні блоки.

Перше, що необхідно робити перед постановкою обладнання на про объект – це провести цикл "передпродажної" підготовки. Він включає в себе зняття наслідків тривалого складського зберігання в недозарядженому стані і зняття характеристик з кожного окремого блоку з метою видачі клієнту інформації про розташування АКБ у складі "банки" (від плюса до мінуса).

У разі виникнення проблем з вже існуючою акумуляторною батареєю необхідно терміново звертатися до фахівця та виконати цикл контрольно-відновлювальних операцій, без проведення яких "банка" може вийти з ладу в дуже короткі терміни. Критичним показником є росбаланс між окремими акумуляторними блоками в 0,3 Ст.

Детальнішу інформацію користувач може отримати зі статті «Пам'ятка споживачам акумуляторних батарей».

Подробиці для інженера у статті «Основні причини виходу зі строю акумуляторів і боротьба з ними».

Хочете стати нашим партнером?

Залиште свої контакти і наш співробітник зв'яжеться з Вами найближчим часом


Відгуки і питання
Відгуки відсутні