Семінар про очищення води від Ecosoft відвідали фахівці Альтер Ейр

Автор запису
Опубліковано 17 лют 2016
5 хв читання
0 коментарів
752
0 / 5

Компанія Альтер Ейр невтомно розвивається!

Ми постійно рухаємося вперед і розширюємо сфери своєї діяльності.

Цього разу наші фахівці брали участь у спеціалізованому семінарі від торгової марки Ecosoft. Темою даного заходу було впровадження передових технологій для очищення води.

Ecosoftце один з найбільших в світі виробників водоочисного обладнання. Компанія володіє цілим рядом унікальних патентів в даній галузі, і активно застосовує передові інноваційні технології, які роблять її продукцію безпрецедентно ефективною. А найголовніше: Ecosoft – це вітчизняний бренд, що є зайвим приводом для гордості за Україну. Виробництво «Екософт» розташовується на 2000 м2, включає в себе завод та наукові лабораторії. Компанія може похвалитися понад 320 найменуваннями продукції. Обладнання Ecosoft користується попитом і популярністю в країнах ЄС, Східній Європі і США.

Проблема очищення води поза всяких сумнівів заслуговує особливої уваги. Ні для кого не секрет, що вода з крану шкідлива для здоров'я. На семінарі була представлена техніка, яка гарантує надійне очищення і знезараження води.

Потрібна консультація?

Унікальні фільтри і фільтруючі елементи, фірмові зворотні осмоси та багато інших аксесуарів створюють у комплексну систему очищення, яка підходить для приміщень всіх типів: квартири, будинки, офіси і ресторани, готелі і величезні промислові об'єкти. Значною перевагою є універсальність і адаптованість такої техніки, адже кожен елемент може мати велику кількість версій з різними габаритами, щоб ідеально підійти до будь-яке приміщення.

Фахівці Альтер Ейр обмінялися досвідом зі своїми колегами і особисто переконалися в якості продукції Ecosoft. Ми побували на виробництві, складських приміщеннях і навіть дослідних лабораторіях, брали участь у тестуванні продукції.

Читайте докладний опис водоочисного обладнання Ecosoft на нашому сайті.

З повагою, колектив компанії Альтер Ейр.

Хочете стати нашим партнером?

Залиште свої контакти і наш співробітник зв'яжеться з Вами найближчим часом


Відгуки і питання
Залишити відгук
Відгуки відсутні
Схожі статті
Інші рубрики