Сонячні батареї Tesla Power Wall - компанія Tesla знову дивує світ

Автор запису
17 лют 2016
6 хв читання
0 коментарів
0 / 5

Хто в наш час не чув про компанію Tesla? Яскраві презентації, харизматичний власник, технології та інновації, що змінюють світ, яким ми його знаємо, вже сьогодні. Нікого не нагадує?

Звичайно, порівнювати Tesla і Apple не коректно, однак у компаній багато спільного. Тут вам і революційність продукції, і її загальнодоступність (принаймні в США), і разюче вміння зробити свої вироби популярними і затребуваними.

Світ ще не встиг видихнути після захвату від електрокарів Tesla, а Айлон Маск вже поспішає здивувати нас новим продуктом. На початку травня відбулася презентація блоків накопичення енергії, які, за словами Маска, змінять ринок електроенергії.

Ми спробували розібратися, в чому ж незвичайність цієї новинки

Презентация батареи

Tesla Power Wall – це батарея для зберігання електроенергії, отриманої від фотомодуля, вітрогенератора або міської мережі, потужністю в 7 або 10 кВт/год, яка характеризується компактними розмірами і яскравим дизайном. Заявлена вартість такого пристрою на даний момент становить 3 і 3,5 тисячі доларів відповідно. Компанія Tesla анонсувала будівництво нового заводу в Неваді, після запуску якого, батареї стануть ще дешевшими.

Як завжди, плани Маска дуже масштабні – забезпечити безкоштовною і екологічно чистою енергією весь світ. Однак, навіть сам глава Tesla визнає, що до цього ще дуже далеко. Що ж отримає простий український житель, коли це нововведення дійде і до нас?

Дизайн Tesla Power Wall


Сонячна батарея Tesla Power Wall здатна забезпечити електрикою квартиру або приватний будинок, накопичуючи енергію з сонячних батарей, вітрогенераторів і мережі. Заявлена ефективність пристрою набагато вище, ніж у існуючих аналогів. Потужність акумулятора (7 або 10 кВт) дозволяє підключити у себе зелений тариф за спрощеною процедурою (для фізичних осіб), що також великий плюс. Існує і більш потужніша установка – Tesla Power Pack, що передбачає встановлення додаткових енергоблоків.

Але найголовніше, стильний зовнішній вигляд і компактність моделі. Ви купуєте брендову іміджеву річ, яка до того ж не займає багато місця. Судячи з останніх звітів Tesla, люди вже вишикувалися в чергу за новим гаджетом – компанія отримала замовлення на кілька років вперед.

Внешний вид новинки


У підсумку ми отримуємо ефективний і компактний пристрій, який вже стало хітом продажів і мають всі шанси повторити долю i-phone, але вже у своїй галузі. У виграші залишаються всі: компанія Tesla, яка отримала надприбутки від продажу, клієнти, які за помірні гроші зможуть придбати дійсно корисне і якісне обладнання. Однак, перш за все у виграші буде наша з вами планета, адже кожна така батарея зробить світ трішки безпечнішим і чистішим.

Дізнатися детальніше про Tesla Power Wall можна на офіційному сайті компанії. Ми продовжуємо стежити за останніми новинками та тенденціями ринку, читайте новини та звіти на нашому сайті.

Хочете стати нашим партнером?

Залиште свої контакти і наш співробітник зв'яжеться з Вами найближчим часом


Відгуки і питання
Відгуки відсутні