Зволожувач повітря для дитячої кімнати

Автор запису
17 лют 2016
13 хв читання
0 коментарів
0 / 5
Зволожувач повітря в дитячій

Для того, щоб ваша дитина відчувала себе добре, перебуваючи у приміщенні, необхідно забезпечити сприятливий мікроклімат у дитячій кімнаті.

При цьому позитивний вплив на самопочуття дитини, як і будь-якої дорослої людини, забезпечує комфортна температура повітря в приміщенні, наявність свіжого повітря, відсутність пилу і оптимальний рівень вологості. Таких умов досить легко досягти.

Наявність свіжого повітря забезпечується за допомогою провітрювання, відсутність пилу досягається регулярним вологи прибиранням у дитячій кімнаті.

Але, крім цього, необхідно вибрати якісне обладнання, яке буде підтримувати оптимальну для дитини комфортну температуру і вологість по всьому об'єму приміщення.

Для чого потрібен зволожувач у дитячу кімнату?

Одним з головних параметрів, що впливають на самопочуття людей у приміщенні, є відносний рівень вологості. І якщо з підвищеною вологістю все більш-менш зрозуміло, і її небажаність всім відома, то в ситуації, коли повітря пересушене, багато батьків не звертають на це уваги. Адже з низьким рівнем вологості ми зіштовхуємося в побуті набагато частіше.

Повітря особливо сухе в зимовий період, коли ввімкнена максимальна кількість опалювальних та інших приладів. Недостатній рівень вологості в приміщенні може призвести до постійного пересихання слизових оболонок, до чого найбільше схильний незміцнілий дитячий організм.

На дітей знижена вологість повітря впливає більш шкідливо, особливо це стосується немовлят. Недолік вологості в дитячій кімнаті може стати причиною поганого сну, постійної слабкості, поганого самопочуття, у дітей знижується рівень природного захисту організму, порушується обмін речовин і т. д. Оптимальний рівень вологості в дитячій кімнаті має становити не менше 50-60%.

Зволожувач повітря для малюків

Тому важливим аспектом буде використання зволожувача повітря. Зволожувач повітря для дитячої, крім своєї основної функції — підвищувати рівень вологості в приміщенні, повинен бути безпечним. Зволожувач повітря дитячий повинен забезпечувати необхідну вологість повітря для комфортного перебування дитини.

Види зволожувачів для дітей

Найпоширенішими зволожувачами повітря для дитячої кімнати є ультразвукові зволожувачі.

Паровий зволожувач повітря для дитячої є найпростішим варіантом, але, в той же час, найбільш вразливим з точки зору безпеки — дані пристрої випускають гарячий пар, що небезпечно, особливо, якщо дитина активна.

Ультразвукові зволожувачі повітря, як наприклад, Boneco 7135, за допомогою спеціальної мембрани розбивають воду на мікрочастинки, утворюючи своєрідний туман, через який проходить повітря і зволожується. Це хороший зволожувач повітря для дитячої, а розібратися в його простому функціоналі буде не важко. У той же час, за твердженням деяких фахівців, ультразвукові коливання можуть мати негативний вплив на організм дитини, особливо маленької.

Каталог зволожувачів

Рекомендовані моделі зволожувачів

Зволожувач повітря дитячий Air-o-Swiss 2055D

Для підтримки необхідної вологості в приміщенні, компанія Альтер Ейр рекомендує використовувати зволожувач очищувач повітря для дитячої — мийку повітря Air-o-Swiss 2055D. Зволожувач повітря дитячий Air-o-Swiss 2055D абсолютно безпечний і надійний в експлуатації, а завдяки спеціальній конструкції, не тільки зволожує повітря, але і очищає його від пилу, вовни і мікроорганізмів. Повітря, потрапляючи у пристрій, іонізується і зволожується, і вже очищеним потрапляє у приміщення. Крім того, спеціальна конструкція мийки повітря Air-o-Swiss 2055 D дозволяє вам не витрачати гроші на витратні матеріали.

Зволожувач повітря Air-O-Swiss U650

Зволожувач в дитячуAir-O-Swiss U650

Альтер Ейр також радить звернути увагу на таку модель зволожувача для дитячої, як Air-O-Swiss U650. Даний пристрій характеризується такими особливостями, зокрема, вода, яка подається у вигляді пару, попередньо підігрівається у зволожувачі. Це сприяє не тільки знищенню шкідливих мікроорганізмів, але і частково регулює температурний режим у кімнаті. Також Air-O-Swiss U650 може працювати повністю в автоматичному режимі, самостійно реагуючи на коливання вологості і їх відхилення від оптимального рівня.

Зволожувач повітря Boneco 1355N

Boneco 1355N или Boneco 1355A – ще один варіант зволожувача, який може бути використаний у кімнаті для дітей. Великий резервуар для води, з якої генерується туман для розсіювання по кімнаті, дозволяє використовувати виріб тривалий час без дозаправки. Крім того, даний зволожувач оснащений функцією іонізації, що передбачає повне знезараження повітря від бактерій, вірусів, алергенів. Особливо це актуально для дитини, оскільки її організм повинен бути захищений від таких негативних впливів.

Зволожувачі повітря Neoclima

Компанія Neoclima активно представляє на ринку кліматичного обладнання зволожувачі повітря таких серій як:

  • MP (15/20/25);
  • SP (10/50/50b/70).

Зволожувачі повітря Neoclima MP 15, Neoclima MP 20, Neoclima MP 25 здатні привести оптимальну вологість повітря в норму у приміщенні площею до 30 м². Пристрої MP 15 (чорний колір) і MP 20 (білий колір) виконані в дуже схожому стильному дизайні. Вони компактні і завдяки класичній колірній гамі підійдуть для будь-якого інтер'єру.

Зверніть увагу, що вони мають функції не тільки зволоження, але і багаторівневої фільтрації повітря, будучи за сумісництвом ще й мийками повітря. Під час роботи даного приладу ви можете забути про кліщі, пил, а також алергени.

Ви з легкістю можете перемикатися на LED-дисплеї між трьома режимами інтенсивності, встановлювати тривалість роботи пристрою (до 8 годин) і вмикатити іонізацію повітря. Це, до речі, дуже просто і зручно робити на сенсорному дисплеї таких зволожувачів.

Зволожувачі Neoclima для дитячої

Оскільки мийки повітря Неокліма рекомендовано застосовувати і для дитячих кімнат, то повідомляємо батькам, що ваш малюк ні в якому разі не зможе самостійно взаємодіяти з приладом. Виробники передбачили функцію захисту від дітей Child Lock для безпеки вашої дитини і запобігання можливих поломок при неправильному поводженні з приладом.

Схожими особливостями роботи характеризується і мийка повітря Neoclima MP 25, але відмінності все-таки є в дизайні і максимальному об'ємі рідини. Резервуар цього приладу вміщує 9 літрів води, а це на два літри більше, ніж у Neoclima MP 15 і MP 20.

Ультразвукові зволожувачі повітря Neoclima SP 10 – наймініатюрніші в даній серії, тим не менш вміщають 2,5 л води, чого цілком достатньо для дитячої кімнати. Зовні виглядають привабливо, корпус в залежності від моделі може бути чорного, білого або синього кольору. Виставити потрібний режим роботи дуже просто за допомогою зручного механічного термостата.

Зволожувачі Neoclima SP 50 і 50b відрізняються хіба що кольором: перший – білий, а другий – чорний. Це сучасна модель зволожувача може подавати як холодний, так і теплий пар, обладнана 12-тичасовим таймером і фільтром-картриджем з іонообмінної смолою. В цілому, ефективний і простий в експлуатації пристрій для зволоження повітря.

Neoclima SP 70 – це дуже продуктивні зволожувачі повітря, завдяки цьому їх застосовують навіть для великих кімнат площею до 50 м². Ці мийки повітря оснащені іонізатором для знезараження, здатні подавати охолоджений або підігрітий пар і дозволяють використовувати ароматичні масла, щоб створювати особливу атмосферу. І, нарешті, головне підтримують три режими роботи:

  • нічний;
  • автоматичний;
  • турбо.
Замовте зволожувач повітря для дитячої

Зволожувачі та мийки повітря Electrolux

Компактні і стильні пристрої Electrolux EHAW 7510/7515 виконані в чорній і білій колірній гамі. Висока продуктивність роботи – витрата води 500 г/год – і великий резервуар для рідини – 7 літрів – роблять цей пристрій ідеальним для застосування в квартирах і будинках, а також в приміщеннях, де найчастіше знаходиться ваш малюк.

Також радимо поцікавитися ультразвуковими зволожувачами Electrolux EHU 3510D/3510D і Electrolux EHU 5515D/5525D з функцією іонізації повітря, таймером і підтримкою нічного режиму. Вони розраховані на велике приміщення – до 60 м² – так як дуже продуктивні – витрата води 550 г/год. Відзначимо, що Електролюкс – це безшумні пристрої, тому сон ваших дітей ніщо не потривожить.

Зволожувачі повітря Electrolux

Зволожувачі та мийки повітря Ballu

Мийки повітря Ballu AW 320 black і 325 white круглої форми дуже хороший варіант саме для дитячої кімнати. Вони не подають гарячу пару, на відміну від деяких зволожувачів повітря, а також ефективно не тільки зволожують, але і очищають повітря. Безпечні і прості в управлінні мийки повітря Ballu є гідним рішенням для зволоження повітря в дитячій кімнаті.

Бренд Балу також випускає лінію ультразвукових зволожувачів для дитячих у вигляді іграшки. Прилади Ballu Hello Kitty виглядають дуже мило і точно сподобаються вашим донечкам.

Зволожувачі повітря Cooper&Hunter

Пристрої для зволоження повітря Cooper & Hunter представлені серіями і моделями різного цінового сегменту, дизайну і набору функцій, ось найпопулярніші побутові моделі:

  • Cooper&Hunter СH-4502;
  • Cooper&Hunter CH-900-1;
  • Cooper&Hunter CH-600-1 Villa Riviera;
  • Cooper&Hunter CH-5001;
  • Cooper&Hunter CH-700.

Кожен з приладів виконаний в оригінальному і привабливому дизайні (іноді в різних колірних рішеннях), щоб доповнювати стиль інтер'єру. Компанія вже багато років представляє на ринку кліматичного обладнання свою продукцію і має позитивну репутацію. Перераховані вище пристрої Купер Хантер є безпечними для застосування навіть в дитячій кімнаті й оснащені корисними функціями (зволоження, таймер, іонізація, фільтрація, ароматизація повітря). Зволожувачі повітря Cooper&Hunter можуть безперервно працювати до 10 годин і стануть незамінним пристроєм для нормалізації мікроклімату в дитячій кімнаті.

Зволожувачі повітря Cooper & Hunter

Зволожувачі повітря SmartWay

SmartWay – зволожувачі повітря з унікальним дизайном. Цікаво виглядають в інтер'єрі пристрої SmartWay SW-HU23010 і SmartWay SW-HU06010, а для тих, хто віддає перевагу традиційним моделі, радимо звернути увагу на консервативні SmartWay SW-HU8370.

Крім красивого зовнішнього вигляду зволожувачі повітря SmartWay характеризуються продуктивністю і широким функціоналом. Вони забезпечують комфортний мікроклімат і здорову атмосферу в кімнаті завдяки іонізації та ароматизації повітря. Резервуар вміщує 4-4,5 л води, а якщо вода несподівано закінчилася, то пристрій автоматично відключається, що дуже зручно і безпечно.

Купити зволожувач повітря для дитячої Ви можете, звернувшись в компанію Альтер Ейр. Ми надамо найбільш повну інформацію щодо функціоналу товарів. Також на нашому сайті ви можете прочитати відгуки про зволожувачі повітря для дитячої кімнати, щоб переконається чи правильний вибір ви зробили.

Хочете стати нашим партнером?

Залиште свої контакти і наш співробітник зв'яжеться з Вами найближчим часом


Відгуки і питання
Відгуки відсутні