Вентилятор для дому: види, короткий опис і призначення

Автор запису
17 лют 2016
7 хв читання
2 коментарі
5 / 5

Вентиляція в заміському будинку, котеджі, квартирі, офісі – це один з найважливіших факторів, який варто враховувати при облаштуванні приміщення, в якому будуть знаходитися люди. Нестача кисню в приміщенні, застояне повітря, висока вологість – усе це може не просто нашкодити вашому здоров'ю, але й послабити імунітет і навіть привести до деяких простудних або алергічних захворювань.

Вентилятори в інтер'єрі

Питання правильної організації вентиляції повітря в приміщенні варто залишити для професіоналів. Однак, варто знати деякі особливості і призначення різних видів вентиляторів, які застосовуються для встановлення в житловому будинку.

Настінні вентилятори

Найбільш поширені пристрої для повітрообміну у побутовому приміщенні – це настінні вентилятори (їх ще називають вентиляторами для ванної та санвузла).

Товари зі статті

Дані пристрої створені для того, щоб видаляти вологу в приміщеннях, де вона сконцентрована в надлишку. Головним вирішальним фактором у виборі такого вентилятора є шумові характеристики від роботи. Багато виробників зуміли домогтися абсолютної безшумності своїх вентиляторів, наприклад, іспанський бренд Soler&Palau, який виробляє настінні вентилятори серії Silent.

Soler&Palau SIlent: огляд вентилятора, види і характеристики

Крім того, компанія Альтер Ейр пропонує настінні вентилятори від таких світових брендів як Elicent, Vortice та вентилятори преміум сегменту від Maico.

Коли організовується система вентиляції для декількох приміщень, для заміського будинку, котеджу або квартири, необхідно вдатися до використання більш дорожчих вентиляційних агрегатів.

Канальні вентилятори

Товари зі статті

Дані пристрої призначені для локальної витяжки поганого повітря і здатні ефективно керувати мікрокліматом. За рахунок міцного матеріалу виготовлення (оцинкованої сталі) такі вентилятори не бояться високої температури, постійного впливу вологи, а також механічних пошкоджень.

Канальні вентилятори – це доступне за ціною і надійне обладнання, яке зможе підтримувати оптимальний повітрообмін в будинку або квартирі. Рекомендуємо використовувати для таких цілей канальні вентилятори брендів Soler&PalauSystemairOstbergRuckSalda та ін.

Стельові вентилятори

Звичні всім стельові вентилятори – це пристрої, які здійснюють переміщення повітря у приміщенні, за рахунок чого вдається досягти ефекту свіжого і не гарячого повітря. Завдяки тому, що повітря рівномірно перемішується при використанні таких вентиляторів, температура стає однаковою як у верхній частині, так і біля підлоги. Тому мікроклімат стає найбільш оптимальним для людини, відсутні протяги та інші негативні аспекти.

Допоможемо вам з вибором вентилятора

Компанія Альтер Ейр має широкий асортимент стельових вентиляторів за різними цінами, зокрема в нашому магазині представлені такі виробники, як ElicentMaicoVortice.

Крім запропонованих моделей, на сайті інтернет-магазину компанії Альтер Ейр ви можете знайти велику кількість подібних вентиляторів за розумною ціною. 

Хочете стати нашим партнером?

Залиште свої контакти і наш співробітник зв'яжеться з Вами найближчим часом


Відгуки і питання
  • 5 / 5

    Ярослава

    Спасибо Альтер Эйр, за отличные материалы и интересную информацию! Каждый раз когда читаю ваши материалы узнаю для себя много нового и интересного!

  • 5 / 5

    Евгений

    Очень интересно и доступно! Спасибо ребят, за хорошую информацию!