Навіщо потрібна вентиляція в басейні?

Автор запису
17 лют 2016
8 хв читання
0 коментарів
0 / 5

При будівництві басейну люди часто не замислюються про важливі речі, наприклад, про систему вентиляції басейну.

Просто побудувати приміщення з водяною капсулою, де постійно концентрується величезну кількість вологи, що згубно не тільки для самого приміщення, але і для людського організму. Тому про правильний повітрообмін в приміщенні з басейном потрібно подумати ще на етапі його проєктування системи осушення.

Правильна система вентиляції в басейні допоможе не тільки відчувати себе комфортно, але і збереже ваше здоров'я.

Що таке грибок і чому він небезпечний?

Грибок

Грибок – це колонія одноклітинних мікроорганізмів, які розмножуються спорами.

Особливо небезпечний пліснявий грибок, який найчастіше зустрічається саме у приміщеннях басейнів.

Для людського організму нормальний рівень вологості повітря, при якому можна відчувати себе комфортно - це 40-60 %. Коли вологість перевищує 60 %, для спор грибка це ідеальні умови для життєдіяльності і розмноження. Спори літають у повітрі і проникають в дихальні шляхи людини, провокуючи розвиток небезпечних захворювань.

Навіщо потрібна вентиляція басейну?

Велика кількість води має властивість випаровуватися, незалежно від температури води. Внаслідок чого утворюється велика кількість вологи. А волога в приміщенні, як відомо, в першу чергу згубна для людського здоров'я, а також може дуже сильно нашкодити самому приміщенню. Щоб виключити вищеперелічені фактори, потрібно облаштувати правильний процес вентиляції басейну.

Грибок на стелі вологої кімнати

Надмірна вологість в приміщенні сприяє утворенню грибків, та якщо з перших днів заповнення водою басейну не буде правильної вентиляції, боротьба з грибком не скінчиться ніколи.

Утворенню грибка і цвілі на стінах руйнує міцність конструкції і зменшує надійність стінних перекриттів.

Як же правильно організувати вентиляцію в басейні?

Власнику басейну варто знати кілька простих закономірностей. Наприклад, температура свіжого повітря повинна бути на 2-3 градуси вища, ніж температура води. Кількість повітря, що подається на 1 людину повинна відповідати прийнятим стандартам, а це 80 м. куб/год (звичайно ж досвідчений інженер може коригувати цю цифру залежно від унікальності проектованого приміщення). Швидкість в повітроводах не повинна перевищувати 0,25 м/с.

Яке обладнання найкраще використовувати для вентиляції басейну?

Всі фахівці в один голос рекомендують для вентиляції басейну припливно-витяжні установки з рекуператором. Рекуператор – це пристрій, за допомогою якого у припливно-витяжних установках підігрівають припливне повітря теплом, що викидається. Такий вибір устаткування цілком обґрунтований фактами. Використання рекуператора може позбавити від необхідності нагрівати припливне повітря і заощадить вам значні кошти.

Зацікавила вентиляція басейну?

Компанія Альтер Ейр пропонує широкий вибір припливно-витяжних установок з рекуперацією тепла. В асортименті представлені такі бренди:

Припливно-витяжна установка 2VV

Установки 2VV

Завдяки системі рекуперації, припливно-витяжні установки 2VV не споживають багато енергії: рекуператор дозволяє отримати до 60% енергії, що видаляється.

Припливно-витяжні установки 2VV з рекуперацією тепла залежно від серії, можуть монтуватися в підвісних стелях або в окремих технічних за мещениях.

DAIKIN

Припливно-витяжні установки Daikin є найпопулярнішим і дуже поширеним варіантом для забезпечення повітрообміну в побутових і комерційних приміщеннях. Вже легендарні Daikin VAM вражають своєю продуктивністю, тихою роботою та надійністю конструкції.

GREE

Установки з рекуперацією тепла Gree є бюджетним варіантом, але при цьому якісним рішенням для забезпечення повітрообміну приміщень побутового, комерційного і навіть промислового призначення. Всі вони можуть працювати в трьох режимах - в автоматичному, з нагріванням повітря або без нього.

Припливно-витяжна установка SYSTEMAIR

SYSTEMAIR

Завдяки використанню високоефективних ЄС-двигунів і пластинчастого рекуператора, припливно-витяжні установки Systemair не споживають багато енергії і є дуже надійними у використанні.

Високоефективна система автоматики дозволяє точно регулювати режим роботи вентиляційної установки.

SALDA

В установках з рекуперацією тепла Salda є вбудовані теплообмінники, які запобігають обмерзанню пристрою. Крім системи рекуперації, припливно-витяжні установки Salda оснащені обігрівачами для досягнення необхідної температури повітря в приміщенні.

Установка з рекуперацією тепла SOLER&PALAU
SOLER&PALAU

SOLER&PALAU

Дані припливно-витяжні установки, в залежності від серії і моделі, можуть монтуватися як в підвісних стелях, так і напольно в системах повітроводів.

Герметичні з'єднання установки дозволяють досягти максимальної шумоізоляції, зберігаючи при цьому їх вихідну потужність.

Застосування: адміністративні, житлові і торгові приміщення з нормальними параметрами внутрішнього повітря.

Каталог осушувачів повітря

Підсумки

  • Басейн без правильно організованої системи вентиляції – не тільки дискомфорт для людини, але й пряма загроза його здоров'ю.
  • Установки з рекуперацією тепла – найпопулярніший спосіб забезпечити оптимальний рівень вологості у Вашому басейні і створити комфортний мікроклімат.
  • Асортимент припливно-витяжних установок для басейну від компанії Альтер Ейр настільки широкий, що зможе задовольнити навіть найвимогливішого замовника. А монтажні бригади компанії можуть якісно і у визначені терміни встановити систему вентиляції.

Щоб отримати більш детальну інформацію щодо вентиляційних установок для басейну або придбати одну з описаних моделей за найбільш вигідною ціною, звертайтеся в магазин Альтер Ейр.

Хочете стати нашим партнером?

Залиште свої контакти і наш співробітник зв'яжеться з Вами найближчим часом


Відгуки і питання
Відгуки відсутні