Повітро-
розподільні гратки (решітки): види, особливості, монтаж

Автор запису
17 лют 2016
7 хв читання
0 коментарів
0 / 5

Свіже повітря - запорука гарного самопочуття, високої працездатності і просто необхідний фактор для функціонування людського організму.

Ми багато розповідали про системи вентиляції, їх устрій, про те, які вентиляційні установки краще використовувати, який вибрати вентилятор. І ось звертаємо вашу увагу на повітророзподільні пристрої, а конкретно повітророзподільні гратки. Адже правильний розподіл повітря в приміщенні – запорука ефективної роботи всієї системи вентиляції. Також повітророзподільні грати впливають на візуальне сприйняття всієї системи вентиляції.

Можна зробити висновок, що це невелике вентиляційне обладнання відіграє важливу роль, як з точки зору ефективності, так і  естетики.

Каталог решіток

Види повітророзподільних решіток

В першу чергу, вентиляційні решітки, відрізняються по можливості регулювання:

  1. Регульовані. Регульовані решітки, встановлюються там, де необхідно час від часу міняти напрям повітряного потоку.
  2. Нерегульовані. Нерегульовані решітки встановлюються у приміщеннях, де завчасно ясно місцезнаходження людей і, напевно, виключена можливість обдування людини.

Вибирати вентиляційні решітки потрібно в залежності від вимог до системи вентиляції, типу приміщення і фінансових можливостей.

А для того щоб знати точно, куди і які решітки ставити, необхідно замовити розробку якісного проєкту вентиляції і кондиціонування ще на етапі проєктування будинку.

Допоможемо вибрати вентиляційні решітки

Решітки з фільтром

Дуже цікавий той факт, що за допомогою повітророзподільних решіток можливо додатково фільтрувати припливне повітря. Є решітки, які можливо обладнати фільтруючим елементом, це забезпечить додаткову очистку повітря.

Компанія Альтер Ейр, пропонує вашій увазі декілька напрямків повітряних решіток. У нас ви можете підібрати повітророзподільний пристрій на будь-який смак, будь-якого виду і цінової категорії.

Решітки бувають:

Монтаж решіток та дифузорів

Дифузори

Такі повітророзподільні пристрої як гратки, монтуються на спеціальні адаптери, які виготовлені згідно з правилами аеродинаміки з урахуванням розмірів (наприклад, патрубка). З'єднуються решітки з адапторами саморізами або на спеціальні пази. Круглі і прямокутні ґрати монтуються однаково.
Прямокутні дифузори до системи вентиляції на пленум-бокс (адаптори). Монтуються пристрої в більшості випадків на спеціальні засувки, які є на повітророзподільних пристроях.

Круглі дифузори монтуються або на пленум-бокси, або попередньо в повітропровід на спеціальний трейд, який з'єднується з повітропроводом за допомогою шпильки.

Процес монтажу решітки відбувається наступним чином. У підшивній зоні стелі кріпиться адаптер, до якого монтується решітка за допомогою саморізів або на пазах. Прямокутні дифузори монтуються також. А для того, щоб змонтувати круглий дифузор в повітропровід вставляється спеціальна рейка, до неї кріпиться шпилька і на нього накручується дифузор, який потім затискається гайкою. На саморіз вставляється "чопик". Під час кріплення круглого дифузора в повітропровід потрібно уважно подивитися, щоб не було щілин, які можуть пропускати повітря. А також зверніть увагу, щоб внутрішній перетин адаптера відповідав монтажним розмірам решітки.

Вибір вентиляційних граток (решіток) в Альтер Ейр

Вентиляційні решітки від компанії Альтер Ейр

У нас представлені вентиляційні решітки власного виробництва. Ми виробляємо їх у найкоротші терміни, можемо пофарбувати в будь-який колір, відповідно до колірної таблиці RAL. Оскільки наша компанія є виробником, то ціни на продукцію будуть значно нижчі. Вентиляційні решітки: як обрати, на які варто звернути увагу - читайте нижче.

Як і в будь-якій галузі, існують товари вищої якості, які призначаються для тих, хто віддає перевагу максимально ефективному устаткуванню з привабливим, по можливості оригінальним, зовнішнім виглядом. Таким поціновувачам ми пропонуємо звернути увагу на продукцію TROX і Madel.

Вентиляційна решітка TROX

Компанія TROX виробляє свою продукцію в Німеччині. Ця компанія вважається однією з кращих по виробництву вентиляційних решіток та інших повітророзподільних пристроїв. У виробництві використовуються інноваційні технології, що дозволяє зробити розподіл повітря ще більш ефективним і безшумним.

Компанія Madel вже більше 45 років виробляє повітророзподільні пристрої в Іспанії, її якість перевірено і підтверджено роками експлуатації. В асортименті компанії Madel також є дифузори, перепускні гратки й інші агрегати розподілення повітря.

Звертаємо вашу увагу, що всі позиції компаній Trox і Madel, є замовними, для уточнення ціни, зв'яжіться з нашими фахівцями.

Хочете стати нашим партнером?

Залиште свої контакти і наш співробітник зв'яжеться з Вами найближчим часом


Відгуки і питання
Відгуки відсутні