Кондиціонування серверної. Який кондиціонер потрібно ставити?

10 років на ринку
10 років на ринку

Володіємо безцінним досвідом. Знаємо, що і до чого

Офіційний дилер
Офіційний дилер

Вся продукція сертифікована. Гарантія від виробника

Проектуємо по всій Україні
Проектуємо по всій Україні

Реалізація проектів з вентиляції, кондиціонування та опалення

Монтаж обладнання
Монтаж обладнання

Власні інсталятори виконають установку будь-якої складності з гарантією

Доставка по Києву і Україні
Доставка по Києву і Україні

Кур'єр і служби поштової перевозки. Замовлення більше 4000 грн - безкоштовно.

Проект інженерних систем
Проект інженерних систем

Підбір і проектування систем будь-якої складності. Розробка концепцій по всій Україні

Готівковий та безготівковий розрахунок
Готівковий та безготівковий розрахунок

Оплата при доставці, в офісі або через касу банку. Платник ПДВ

Постгарантійне осблуговування
Постгарантійне осблуговування

Обслуговування після закінчення терміну гарантії або не гарантійного випадку

Схожі матеріали

Важливою частиною будь-якого дата-центру і серверної, як міні дата-центру, є система охолодження.
Електронне обладнання виділяє багато тепла, практично вся споживана електрична потужність переходить в теплову, плюс додається тепло від вікон, зовнішніх стін, перекриття, якщо вони є.

Підбір кондиціонера в серверну

Для підбору кондиціонера в серверну необхідні наступні вихідні дані:
  • електрична потужність встановленого обладнання серверної;
  • архітектурне креслення з орієнтацією по сторонах світу.

Важливими особливостями системи кондиціонування серверних є:

  • необхідність цілорічної та цілодобової роботи;
  • висока надійність;
  • можливість резервування та автоматизації.

Виходячи з необхідної потужності охолодження і точності підтримки температури кондиціонер в серверну кімнату може бути як прецизійним, так і звичайною спліт-системою з деякими доробками.

Прецизійний кондиціонер для серверної являє собою спеціальне обладнання, яке може підтримувати температуру в серверній кімнаті з високою точністю +-10С.

Кондиціонер серверної за допомогою спліт-систем є більш бюджетним варіантом. В ідеалі спліт-кондиціонери для серверної кімнати оюладнуються «низькотемпературним комплектом», встановлюється 2 кондиціонера – один робочий, другий-резервний, а також система автоматизації, яка контролює роботу кондиціонерів, чергує їх роботу, у випадку аварії робочого кондиціонера система вмикає резервний.

Кондиционирование серверной комнаты прецизионной системой

«Низькотемпературний комплект» – це набір спеціальних компонентів, які монтуються уповноваженими організаціями і дозволяють кондиціонеру працювати на охолодження до -300°С.

При встановленні кондиціонера у серверну кімнату без «низькотемпературного комплекту», встановленого належним чином, кондиціонер знімається з гарантії.

«Низькотемпературний» чи «зимовий» комплект може бути встановлений на різні моделі.

Винятком є кондиціонери Mitsubishi Electric серії Mr.Slim, автоматика зовнішніх блоків дозволяє їм працювати при низьких температурах, єдиним необхідним допрацюванням є встановлення вітрозахисної панелі. У кондиціонерів серії Mr.Slim є ще одна цікава особливість – при монтажі кондиціонерів можна встановити один провідний пульт PAR-31MAA, який має вбудовані функції ротації і резервування обладнання для двох спліт-систем.

Кондиціонери Daikin для серверної

Також для кондиціонування серверних кімнат можна порадити кондиціонери виробництва Daikin. Єдиною умовою є можливість встановлення «низькотемпературного комплекту», така можливість є у кондиціонерів для серверної DAIKIN моделей Daikin FTXS20G/RXS20L, Daikin FTYN25L/RYN25L, а також у деяких моделей з підстелевими, канальними і касетними внутрішніми блоками. Якщо дотримуватися всіх необхідних операцій при монтажі, гарантійний строк на вищезазначене обладнання становить 3 роки.

Для установки кондиционера в серверной необходимо предусмотреть подвод электропитания необходимой мощности

Для встановлення кондиціонера в серверній необхідно передбачити підведення електроживлення необхідної потужності, відвід конденсату, якщо внутрішній блок кондиціонера передбачається розміщувати за стелею (канальний), в стелю (касетний), під стелею (підстельовий), то ні сам кондиціонер для серверної, ні дренажні трубопроводи від нього не повинні знаходитися над технологічним обладнанням серверної. Якщо ви вирішили встановити кондиціонери для серверної кімнати звертайтеся до фахівців, які грамотно підберуть обладнання та професійно його змонтують.

Відгуки

Спасибо за информацию, редко кто предлагает такое оборудование. А ведь это важно - обычный кондиционер не подходит для такого помещения.

Вы хорошо разрекламировали специальные кондиционеры, теперь вопрос - можно ли у вас их приобрести или хотя бы просмотреть модели?

Сейчас мы решаем этот вопрос. В скором времени вы сможете изучить перечень моделей кондиционеров для серверных именно на нашем сайте.