Сонячні батареї Tesla Power Wall - компанія Tesla знову дивує світ

10 років на ринку
10 років на ринку

Володіємо безцінним досвідом. Знаємо, що і до чого

Офіційний дилер
Офіційний дилер

Вся продукція сертифікована. Гарантія від виробника

Проектуємо по всій Україні
Проектуємо по всій Україні

Реалізація проектів з вентиляції, кондиціонування та опалення

Монтаж обладнання
Монтаж обладнання

Власні інсталятори виконають установку будь-якої складності з гарантією

Доставка по Києву і Україні
Доставка по Києву і Україні

Кур'єр і служби поштової перевозки. Замовлення більше 4000 грн - безкоштовно.

Проект інженерних систем
Проект інженерних систем

Підбір і проектування систем будь-якої складності. Розробка концепцій по всій Україні

Готівковий та безготівковий розрахунок
Готівковий та безготівковий розрахунок

Оплата при доставці, в офісі або через касу банку. Платник ПДВ

Постгарантійне осблуговування
Постгарантійне осблуговування

Обслуговування після закінчення терміну гарантії або не гарантійного випадку

Схожі матеріали

Хто в наш час не чув про компанію Tesla? Яскраві презентації, харизматичний власник, технології та інновації, що змінюють світ, яким ми його знаємо, вже сьогодні. Нікого не нагадує?

Звичайно, порівнювати Tesla і Apple не коректно, однак у компаній багато спільного. Тут вам і революційність продукції, і її загальнодоступність (принаймні в США), і разюче вміння зробити свої вироби популярними і затребуваними.

Світ ще не встиг видихнути після захвату від електрокарів Tesla, а Айлон Маск вже поспішає здивувати нас новим продуктом. На початку травня відбулася презентація блоків накопичення енергії, які, за словами Маска, змінять ринок електроенергії.

Ми спробували розібратися, в чому ж незвичайність цієї новинки

Презентация батареи

Tesla Power Wall – це батарея для зберігання електроенергії, отриманої від фотомодуля, вітрогенератора або міської мережі, потужністю в 7 або 10 кВт/год, яка характеризується компактними розмірами і яскравим дизайном. Заявлена вартість такого пристрою на даний момент становить 3 і 3,5 тисячі доларів відповідно. Компанія Tesla анонсувала будівництво нового заводу в Неваді, після запуску якого, батареї стануть ще дешевшими.

Як завжди, плани Маска дуже масштабні – забезпечити безкоштовною і екологічно чистою енергією весь світ. Однак, навіть сам глава Tesla визнає, що до цього ще дуже далеко. Що ж отримає простий український житель, коли це нововведення дійде і до нас?

Дизайн Tesla Power Wall


Сонячна батарея Tesla Power Wall здатна забезпечити електрикою квартиру або приватний будинок, накопичуючи енергію з сонячних батарей, вітрогенераторів і мережі. Заявлена ефективність пристрою набагато вище, ніж у існуючих аналогів. Потужність акумулятора (7 або 10 кВт) дозволяє підключити у себе зелений тариф за спрощеною процедурою (для фізичних осіб), що також великий плюс. Існує і більш потужніша установка – Tesla Power Pack, що передбачає встановлення додаткових енергоблоків.

Але найголовніше, стильний зовнішній вигляд і компактність моделі. Ви купуєте брендову іміджеву річ, яка до того ж не займає багато місця. Судячи з останніх звітів Tesla, люди вже вишикувалися в чергу за новим гаджетом – компанія отримала замовлення на кілька років вперед.

Внешний вид новинки


У підсумку ми отримуємо ефективний і компактний пристрій, який вже стало хітом продажів і мають всі шанси повторити долю i-phone, але вже у своїй галузі. У виграші залишаються всі: компанія Tesla, яка отримала надприбутки від продажу, клієнти, які за помірні гроші зможуть придбати дійсно корисне і якісне обладнання. Однак, перш за все у виграші буде наша з вами планета, адже кожна така батарея зробить світ трішки безпечнішим і чистішим.

Дізнатися детальніше про Tesla Power Wall можна на офіційному сайті компанії. Ми продовжуємо стежити за останніми новинками та тенденціями ринку, читайте новини та звіти на нашому сайті.

Відгуки