Навіщо потрібна вентиляція в басейні?

10 років на ринку
10 років на ринку

Володіємо безцінним досвідом. Знаємо, що і до чого

Офіційний дилер
Офіційний дилер

Вся продукція сертифікована. Гарантія від виробника

Проектуємо по всій Україні
Проектуємо по всій Україні

Реалізація проектів з вентиляції, кондиціонування та опалення

Монтаж обладнання
Монтаж обладнання

Власні інсталятори виконають установку будь-якої складності з гарантією

Доставка по Києву і Україні
Доставка по Києву і Україні

Кур'єр і служби поштової перевозки. Замовлення більше 4000 грн - безкоштовно.

Проект інженерних систем
Проект інженерних систем

Підбір і проектування систем будь-якої складності. Розробка концепцій по всій Україні

Готівковий та безготівковий розрахунок
Готівковий та безготівковий розрахунок

Оплата при доставці, в офісі або через касу банку. Платник ПДВ

Постгарантійне осблуговування
Постгарантійне осблуговування

Обслуговування після закінчення терміну гарантії або не гарантійного випадку

Схожі матеріали

При будівництві басейну люди часто не замислюються про важливі речі, наприклад, про систему вентиляції басейну.

Просто побудувати приміщення з водяною капсулою, де постійно концентрується величезну кількість вологи, що згубно не тільки для самого приміщення, але і для людського організму. Тому про правильний повітрообмін в приміщенні з басейном потрібно подумати ще на етапі його проектування системи осушення.

Правильна система вентиляції в басейні допоможе не тільки відчувати себе комфортно, але і збереже ваше здоров'я.

Що таке грибок і чому він небезпечний?

Плесень - колония маленьких грибков, способных появляться на какой угодно поверхности.Грибок – це колонія одноклітинних мікроорганізмів, які розмножуються спорами.

Особливо небезпечний пліснявий грибок, який найчастіше зустрічається саме у приміщеннях басейнів.

Для людського організму нормальний рівень вологості повітря, при якому можна відчувати себе комфортно - це 40-60 %. Коли вологість перевищує 60 %, для спор грибка це ідеальні умови для життєдіяльності і розмноження.

Спори літають у повітрі і проникають в дихальні шляхи людини, провокуючи розвиток небезпечних захворювань.

Навіщо потрібна вентиляція басейну?

Велика кількість води має властивість випаровуватися, незалежно від температури води. Внаслідок чого утворюється велика кількість вологи. А волога в приміщенні, як відомо, в першу чергу згубна для людського здоров'я, а також може дуже сильно нашкодити самому приміщенню. Щоб виключити вищеперелічені фактори, потрібно облаштувати правильний процес вентиляції басейну.

Надмірна вологість в приміщенні сприяє утворенню грибків, та якщо з перших днів заповнення водою басейну не буде правильної вентиляції, боротьба з грибком не скінчиться ніколи.

Образование грибка и плесени портит вид и целостность стеновых покрытий.

Утворенню грибка і цвілі на стінах руйнує міцність конструкції і зменшує надійність стінних перекриттів.

Як же правильно організувати вентиляцію в басейні?

Власнику басейну варто знати кілька простих закономірностей. Наприклад, температура свіжого повітря повинна бути на 2-3 градуси вища, ніж температура води. Кількість повітря, що подається на 1 людину повинна відповідати прийнятим стандартам, а це 80 м. куб/год (звичайно ж досвідчений інженер може коригувати цю цифру залежно від унікальності проектованого приміщення). Швидкість в повітроводах не повинна перевищувати 0,25 м/с.

Яке обладнання найкраще використовувати для вентиляції басейну?

Всі фахівці в один голос рекомендують для вентиляції басейну припливно-витяжні установки з рекуператором. Рекуператор – це пристрій, за допомогою якого у припливно-витяжних установках підігрівають припливне повітря теплом, що викидається. Такий вибір устаткування цілком обґрунтований фактами. Використання рекуператора може позбавити від необхідності нагрівати припливне повітря і заощадить вам значні кошти.

Компанія Альтер Ейр пропонує широкий вибір припливно-витяжних установок з рекуперацією тепла. В асортименті представлені такі бренди:

Установки 2VV

Завдяки системі рекуперації, припливно-витяжні установки 2VV не споживають багато енергії: рекуператор дозволяє отримати до 60% енергії, що видаляється. Припливно-витяжні установки 2VV з рекуперацією тепла залежно від серії, можуть монтуватися в підвісних стелях або в окремих технічних за мещениях.

Приточно-вытяжная установка с пластинчатым рекуператором 2VV Isis HR-A-03-V можно приобрести в салоне климатической техники Альтер Эйр

DAIKIN

Припливно-витяжні установки Daikin є найпопулярнішим і дуже поширеним варіантом для забезпечення повітрообміну в побутових і комерційних приміщеннях. Вже легендарні Daikin VAM вражають своєю продуктивністю, тихою роботою та надійністю конструкції.

SOLER&PALAU

Дані припливно-витяжні установки, в залежності від серії і моделі, можуть монтуватися як в підвісних стелях, так і напольно в системах повітроводів. Герметичні з'єднання установки дозволяють досягти максимальної шумоізоляції, зберігаючи при цьому їх вихідну потужність.

                          Некоторые приточно-вытяжные установки Soler&Palau могут иметь двухскоростные двигатели, которые управляются с помощью пульта.

GREE

Установки з рекуперацією тепла Gree є бюджетним варіантом, але при цьому якісним рішенням для забезпечення повітрообміну приміщень побутового, комерційного і навіть промислового призначення. Всі вони можуть працювати в трьох режимах - в автоматичному, з нагріванням повітря або без нього.

SYSTEMAIR

Завдяки використанню високоефективних ЄС-двигунів і пластинчастого рекуператора, припливно-витяжні установки Systemair не споживають багато енергії і є дуже надійними у використанні. Високоефективна система автоматики дозволяє точно регулювати режим роботи вентиляційної установки.Приточно-вытяжные установки Systemair

SALDA

В установках з рекуперацією тепла Salda є вбудовані теплообмінники, які запобігають обмерзанню пристрою. Крім системи рекуперації, припливно-витяжні установки Salda оснащені обігрівачами для досягнення необхідної температури повітря в приміщенні.

Каталог осушувачів повітря

Підсумки

  • Басейн без правильно організованої системи вентиляції – не тільки дискомфорт для людини, але й пряма загроза його здоров'ю.
  • Установки з рекуперацією тепла – найпопулярніший спосіб забезпечити оптимальний рівень вологості у Вашому басейні і створити комфортний мікроклімат.
  • Асортимент припливно-витяжних установок для басейну від компанії Альтер Ейр настільки широкий, що зможе задовольнити навіть найвимогливішого замовника. А монтажні бригади компанії можуть якісно і у визначені терміни встановити систему вентиляції.

Щоб отримати більш детальну інформацію щодо вентиляційних установок для басейну або придбати одну з описаних моделей за найбільш вигідною ціною, звертайтеся в магазин Альтер Ейр.

Відгуки