Фільтр

Монтаж систем осушення повітря

 

Системи осушення повітря - запорука комфорту і затишку приміщення

Напевно кожен з нас знає, які бувають відчуття від перебування в приміщенні з високим рівнем вологості. Найпростіший приклад – приміщення басейну, в якому ступінь вологості, як правило, перевищує всі допустимі норми. Природно, що такі параметри мікроклімату спричиняють дискомфорт, а це в свою чергу негативно позначається на самопочутті і настрій людей, які перебувають у цьому приміщенні. Вирішити цю проблему можна досить нескладно за допомогою установки осушувача повітря.

Система осушення в компанії Альтер ЕйрЯкщо занадто вологе повітря турбує вас в квартирі, то цілком можна обійтися звичайним компактним осушувачем повітря, який не потребує складному монтажі. Його досить просто підключити до електромережі, ввімкнути та пристрій почне функціонувати.

Інша справа - великі приміщення, для яких потрібні установки «побільше». Такі пристрої, звичайно ж, не такі компактні, як осушувачі для квартир, але в обмін на це вони можуть похвалитися високою продуктивністю.

Встановленням такого обладнання повинні займатися тільки фахівці, адже якщо ви спробуєте зробити це самостійно, то потім доведеться витрачати додаткові кошти і час на усунення похибок, які можуть виникнути внаслідок нерозумної установки або підбору.

Які осушувачі повітря можна встановити для промислових приміщень і басейнів?

Промислові осушувачі повітря залежно від типу установки можуть бути:

Перші два типи осушувачів використовуються у різного роду виробничих приміщеннях, басейнах і т. д., а останній часто ставлять на будівельних майданчиках, в складських і підвальних приміщеннях, музеях, бібліотеках та пралень.

Настінні осушувачі

Такі агрегати потребують мінімально часу і сил на установку і підключення. Крім того, настінні осушувачі можуть бути прихованого типу, коли блок ховається в стіну з метою збереження дизайну або зниження рівня шуму.

Промислові осушувачі повітряЕтапи проведення монтажу настінних осушувачів

  1. Підведення електроживлення і дренажного трубопроводу.
  2. Установка безпосередньо осушувача.
  3. Пуско-налагоджувальні роботи.

Канальні осушувачі

Канальний осушувач повітря для басейну підбирається за такими головними параметрами:

  • розмір площі басейну;
  • температура води (чим вона більша, тим, відповідно, більше вологовиділень);
  • температура повітря приміщення.

На етапі проектування цих систем дуже важливо правильно підрахувати вологовиділення приміщення для того, щоб підібрати максимально відповідне обладнання. Обчислення вологовиділення здійснюється за двома формулами:

  1. Стандартна формула.

W = (а + 0,131 v) (рнп- рп) F, кг/год

рнп — тиск насиченої водяної пари при даній температурі води, кПа;
рп — тиск водяної пари, що міститься в повітрі приміщення, кПа;
F — площа випаровування, м2;
v — швидкість повітря над дзеркалом випаровування, м/с;
а — фактор гравітаційної рухливості повітря, залежить від температури.

  1. Методика Danterm

W = е S (Рнас - Рвуст), м/ч, де
Рвуст - парціальний тиск водяних парів при заданій вологості і температурі, мБар;
Рнас - тиск водяних парів насиченого повітря при заданій температурі води в басейні, мБар;
S - площа поверхні дзеркала басейну, м2;
е - емпіричний коефіцієнт, г/(м2 ч мБар).

Підсумки

Всі сучасні моделі осушувачів по праву можна вважати «розумними» пристроями, адже в них передбачені різні режими роботи, додаткові функції і опції, які дозволяють оптимізувати роботу обладнання під ваші вимоги.

У нас на сайті ви можете знайти типові вирішено з систем осушення повітря, в яких запропоновано кілька варіантів реалізації проектів з осушення повітря в басейнах, з яких ви можете вибрати для себе найбільш підходящий. У сферу нашої діяльності входить також складання індивідуальних проектів. Ми можемо запропонувати вам різні варіанти реалізації таких систем. Це може бути як бюджет-варіант, так і стандарт або преміум. У будь-якому випадку, ми використовуємо тільки перевірена часом і досвідом обладнання, яке відповідає всім вимогам і стандартам. Інформацію по проектуванню систем осушення і вентиляції басейнів можете подивитися тут.

Наостанок слід сказати, що монтаж осушувача повинен здійснюватися тільки професіоналами, адже якщо ви спробуєте це зробити самостійно, все може закінчитися сумно і в подальшому вам потрібно буде витратити багато часу і коштів для того, щоб все виправити. Тому, рекомендуємо вам відразу звертатися за допомогою до кваліфікованих фахівців.