Фільтр

Насоси складальних систем туманоутворення

-
Насос Mgf Nebula з тиском 85 бар
ціна 53766грн
Насос Mgf Comfort X з датчиком контролю iControl
ціна 137264грн
Насос MGF Expert 70 для систем туманоутворення
ціна 43911грн
Насос MGF Atom 24 В
ціна 149164грн
Серія професійних насосів MGF Atom для систем туманоутворення
ціна 58090грн
Насос Mgf Expert 100
ціна 82358грн
Насос Mgf Atom потужністю 400 В
ціна 54402грн

Насоси для туману – вид техніки, що дозволяє за допомогою розпилення води під великим тиском насичення повітря вологою і охолоджувати його. Це основна частина системи туманоутворення, яка застосовується в тих місцях, де необхідно створити відмінні умови по температурі і вологості.

Насоси туманоутворення працюють за таким принципом: вони розпилюють воду під великим тиском, утворюючи маленькі крапельки, які, випаровуючись, віддають свою вологість повітря. Таким чином, досягаються відразу два завдання: повітря стає вологим і охолодженим, а також пригнічується пил. Даний тип насосів відрізняється від звичайних насосів більш високим тиском при меншій витраті води, а також своєю конструкцією.

Приклад насоса для системи туманоутворенняЯкщо ви сумніваєтеся у виборі виробника такого обладнання, то ми рекомендуємо вам зупинити свій вибір на насосах італійського виробництва MGF – високоякісні поршневі насоси з колінчастим валом, які розвивають тиск до 100 Бар. Ця техніка не створює зайвого шуму чи вібрацій, а вбудовані електроклапани для скидання і подачі води запобігають крапання. Крім усього іншого, насоси даного бренду мають низькі експлуатаційні витрати і систему управління iControl, яка дозволяє стежити за потрібним рівнем температури і вологості. Насоси MGF володіють високими стандартами якості і безпеки, а для легкого обслуговування в насосах застосовуються клапани швидкого доступу.

Підводимо підсумки

Насос – один з головних елементів систем туманоутворення, який безпосередньо впливає на роботу всієї установки. Ми займаємося продажем та встановленням комплектів туманоутворення, пропонуючи великий вибір італійських комплектуючих елементів для створення проектів різної складності. У нас на сайті ви можете придбати не тільки насоси, але і всі необхідні аксесуари для його використання (форсунки, двигуни, труби тощо) Ми можемо допомогти вам підібрати все потрібне обладнання, оптимізувавши його складу таким чином, щоб ціна вкладалася в бюджет.