Фільтр

Насоси складальних систем туманоутворення

-
Насос Mgf Nebula з тиском 85 бар
ціна 49483грн
Насос Mgf Comfort X з датчиком контролю iControl
ціна 126330грн
Насос MGF Expert 70 для систем туманоутворення
ціна 40413грн
Серія професійних насосів MGF Atom для систем туманоутворення
ціна 53463грн
Насос Mgf Expert 100
ціна 75798грн
Насос Mgf Atom потужністю 400 В
ціна 50069грн
Насос MGF Atom 24 В
ціна 137282грн

Насоси для туману – вид техніки, що дозволяє за допомогою розпилення води під великим тиском насичення повітря вологою і охолоджувати його. Це основна частина системи туманоутворення, яка застосовується в тих місцях, де необхідно створити відмінні умови по температурі і вологості.

Насоси туманоутворення працюють за таким принципом: вони розпилюють воду під великим тиском, утворюючи маленькі крапельки, які, випаровуючись, віддають свою вологість повітря. Таким чином, досягаються відразу два завдання: повітря стає вологим і охолодженим, а також пригнічується пил. Даний тип насосів відрізняється від звичайних насосів більш високим тиском при меншій витраті води, а також своєю конструкцією.

Приклад насоса для системи туманоутворенняЯкщо ви сумніваєтеся у виборі виробника такого обладнання, то ми рекомендуємо вам зупинити свій вибір на насосах італійського виробництва MGF – високоякісні поршневі насоси з колінчастим валом, які розвивають тиск до 100 Бар. Ця техніка не створює зайвого шуму чи вібрацій, а вбудовані електроклапани для скидання і подачі води запобігають крапання. Крім усього іншого, насоси даного бренду мають низькі експлуатаційні витрати і систему управління iControl, яка дозволяє стежити за потрібним рівнем температури і вологості. Насоси MGF володіють високими стандартами якості і безпеки, а для легкого обслуговування в насосах застосовуються клапани швидкого доступу.

Підводимо підсумки

Насос – один з головних елементів систем туманоутворення, який безпосередньо впливає на роботу всієї установки. Ми займаємося продажем та встановленням комплектів туманоутворення, пропонуючи великий вибір італійських комплектуючих елементів для створення проектів різної складності. У нас на сайті ви можете придбати не тільки насоси, але і всі необхідні аксесуари для його використання (форсунки, двигуни, труби тощо) Ми можемо допомогти вам підібрати все потрібне обладнання, оптимізувавши його складу таким чином, щоб ціна вкладалася в бюджет.