Фільтр

побутове освітлення

-
Світлодіодна лампа DONUM lighting C37
Индивидуальный расчет стоимости
Світлодіодна лампа DONUM light GU10
Индивидуальный расчет стоимости

LED освітлення на кухніСьогодні енергозберігаюче освітлення поширене дуже широко, зростання тарифів на електроенергію давно навчило українців простій аксіомі - вигідніше купити енергозберігаючу лампу дорожче, ніж заощадити і купити дешеву лампу розжарювання.

І як на зміну звичайним лампам розжарювання в сферу побутового освітлення прийшли компактні люмінесцентні лампи, співмірні за розмірами, яскравості освітлення і своєї вартості, так на зміну компактним люмінесцентним лампам приходять LED лампи.

Як і у випадку з люмінесцентними лампами LED на зорі своєї появи використовувалися переважно в комерційній сфері, де їх висока вартість виправдовувалася істотним зниженням споживаної потужності.

Однак, на сьогоднішній день технологія їх виробництва та висока конкуренція на ринку створили умови для повсюдної заміни люмінесцентних ламп на LED, різниця в ціні знизилася на стільки, що резону брати компактні люмінесцентні лампи стає все менше.

LED освітлення зустрічається повсюдно в квартирах і приватних будинках, офісах, торгово-розважальних центрах, виробничих цехах.

Основні переваги LED освітлення для дому

Давайте розглянемо чому світлодіодні лампи так активно витісняють всі інші типи освітлювальних ламп на ринку:

1) Найнижче споживання електроенергії з усіх типів освітлювальних приладів, так якщо у люмінесцентної лампи ККД може становити до 15%, то у LED цей показник знаходиться від 15% до 35%. Нагадаємо, що з кожним новим поколінням ефективність LED підвищується, в той же час у звичайної лампи розжарювання показник рідко досягає 2,5%. В остаточному підсумку вся різниця в ціні щодо компактної люмінесцентної лампи увійде в рахунки за електроенергію.

2) Мінімальний нагрів освітлювального приладу дозволяє використовувати яскраві лампи під «вбудовується освітленні» - встановлювати їх в підвісну стелю, декоративні ніші.

3) Величезний вибір різних форм-факторів ламп і світильників на їх основі дозволяють створювати немислимі раніше дизайнерські рішення для дому та бізнесу.

4) Тривалий термін служби — що природно стосується тільки якісної продукції, купуючи різного роду китайський no name не варто дивуватися його виходу з ладу раніше заявлених термінів. З цього Альтер Ейр займається продажем тільки якісного побутового освітлювального обладнання. ЛЕД лампочки цього виробника повністю відповідають заявленим характеристикам.

5) Стійкість до перепадів напруги, частим включенням / відключенням — менший знос навіть в несприятливих умовах.

6) Чи безпечні для здоров'я — на відміну від компактних люмінесцентних ламп світлодіодні лампочки не містять ртуті, навіть якщо ви розіб'єте таку ламу нічого страшного не станеться.

Світлодіодне освітлення для дому

Що може запропонувати вам компанія Альтер Ейр? - Звичайно ж якісні світлодіодні лампочки, в надійності яких ми впевнені самі. В першу чергу це продукція компанії DONUM lighting, що надає на свою продукцію офіційну гарантію на три роки. Це говорить про впевненість виробника в рівні своїх продуктів і готовності йти назустріч клієнту. У нас ви можете знайти лампи будь-якої форми і під будь-який цоколь, так що не складе проблеми вибрати потрібне вам рішення по освітленню для квартири або котеджу. Наші менеджери готові допомогти вам вибрати кращі світлодіодні лампочки в Україні, оформити замовлення і організувати своєчасну доставку. Для цього ви можете скористатися он-лайн чатом, замовити зворотний дзвінок, зробити замовлення через кошик або просто зателефонувати за вказаним на сайті телефоном.