Фільтр

Розетки електричні

-
Розетка JUNG AS 500
ціна 201грн
Розетка JUNG A 500
ціна 302грн
Розетка JUNG A Plus
ціна 168грн
Розетка JUNG LS
Товару немає в наявності
Перегляньте схожі моделі
ціна 437грн

Розетка – це спеціальний додатковий пристрій, який здійснює підключення побутових електричних приладів до мережі. За допомогою даного приладу можна привести в роботу обладнання, що отримує живлення з мережі. Вибір розеток має таке ж важливе значення, як і самого обладнання. Якщо розетка неякісна, то це може бути небезпечно не тільки в плані її швидкої поломки, але і в плані виходу з ладу устаткування. Тому не варто халатно ставитися до придбання таких пристроїв, а з усією серйозністю підходити до цього питання.

Розетки в будинку є невеликим, але одним з ключових елементів приміщення, адже саме вони забезпечують постійний доступ користувача до мережі електроживлення. Деякі люди при установці розеток намагаються заховати їх від сторонніх очей, внаслідок чого розташування даних електроустановочних виробів далеко від оптимального варіанту. Існує і інший спосіб - підібрати розетку таким чином, щоб вона не тільки не псувала, але і прикрашала інтер'єр приміщення. Компанія Альтер Ейр пропонує широкий вибір розеток різних виробників, кожна з яких має свої особливості. Привабливий витончений дизайн дозволяє даними елементів стати однією з основних складових частин інтер'єру.

 

Класифікація розеток

Класифікувати дані пристрої можна по сфері їх застосування, залежно від чого вони і підбираються:

1. Електричні силові розетки. Вони мають два або більше отворів з контактами під напругою. Це найбільш поширений тип розеток, який повсюдно застосовується в побуті, на виробництві, в адміністративних або комерційних приміщеннях.

2. Сигнальні розетки. Дана різновид розеток призначена для підключення до радіомовлення і прийому радіохвиль.

3. Телефонні розетки. Ці розетки безпосередньо підключають стаціонарні або безпровідні телефонні апарати до мережі.

4. Комп'ютерні розетки. За допомогою такого роду розеток існує можливість підключення до локальних мереж Інтернет.

 

Говорячи про вибір розетки, необхідно враховувати, для яких цілей вона буде встановлена, а також що стосується електричних розеток – підходить вона по потужності для тих приладів, які будуть до неї приєднуватися.

 

В асортименті розеток від компанії Альтер Ейр можна знайти разл яєчні варіанти даних пристроїв з різними цінами, а також підібрати ексклюзивні моделі, які неодмінно прикрасять Ваш інтер'єр. Одним з визнаних світових виробників розеток можна назвати бренд JUNG, який пропонує високоякісні товари за доступною ціною.

 

Розетки JUNG

Відмінною рисою електричних розеток JUNG є їхня незаперечна якість. Це і не дивно, оскільки вони випускаються в Німеччині у відповідності з європейськими стандартами.

JUNG виробляє як стандартні моделі, які вже звичні вітчизняному споживачеві і широко використовуються в житлових будинках і квартирах, так і оригінальні дизайнерські розетки, рівних яким немає в інших брендів.

Так, наприклад, розетки JUNG ECO Profi є доступним варіантом для будь-яких типів приміщень. Вони виконані в двох кольорових гамах – стандартної білої і кольору слонової кістки. Також вони можуть бути обладнані спеціальними накладками, які захищають їх від потрапляння води або пилу. Також в арсеналі розеток JUNG ECO Profi присутні комп'ютерні розетки, а також моделі з заземленням.

Розетки JUNG LS, як протилежність JUNG ECO Profi, відрізняються акцентом на зовнішнє виконання: вони можуть поставлятися у золотому кольорі, відтінки латуні або хрому тощо Встановлюючи таку модель у своїй кімнаті, Ви перетворюєте такий повсякденний предмет, як розетка, оригінальний і ні на що не схожий елемент інтер'єру. Ціна на такі розетки прийнятна, тому Ви не витратите ціле стан на цей пристрій. Головне, що необхідно пам'ятати при експлуатації розеток: щоб вона прослужила довгі роки, не приєднуйте до них те обладнання, яке по потужності перевищує можливості розетки.

 

 

Звертаючись в салон кліматичної техніки Альтер Ейр з питання покупки розеток, Ви можете не сумніватися, що купуєте сертифіковану продукцію від світових виробників з гарантією і знижкою. Наші фахівці можуть надати повну інформацію з будь-яких виникаючих питань і допомогти оформити замовлення.