Монтаж систем водопостачання

10 років на ринку
10 років на ринку

Володіємо безцінним досвідом. Знаємо, що і до чого

Офіційний дилер
Офіційний дилер

Вся продукція сертифікована. Гарантія від виробника

Проектуємо по всій Україні
Проектуємо по всій Україні

Реалізація проектів з вентиляції, кондиціонування та опалення

Монтаж обладнання
Монтаж обладнання

Власні інсталятори виконають установку будь-якої складності з гарантією

Доставка по Києву і Україні
Доставка по Києву і Україні

Кур'єр і служби поштової перевозки. Замовлення більше 4000 грн - безкоштовно.

Проект інженерних систем
Проект інженерних систем

Підбір і проектування систем будь-якої складності. Розробка концепцій по всій Україні

Готівковий та безготівковий розрахунок
Готівковий та безготівковий розрахунок

Оплата при доставці, в офісі або через касу банку. Платник ПДВ

Постгарантійне осблуговування
Постгарантійне осблуговування

Обслуговування після закінчення терміну гарантії або не гарантійного випадку

Схожі матеріали

  Система водопостачання є однією з необхідних інженерних систем в приватному будинку. Це обумовлено регулярною потребою в споживанні води як для харчових, так і для побутових цілей. Тому до реалізації водопостачання потрібно підійти з особливою увагою починаючи з проектування і закінчуючи встановленням обладнання.
 

Система водопостачання. Що це?

водоснабжение
  В першу чергу варто сказати, що система водопостачання буває двох типів: централізована і автономна. Централізоване (міське) водопостачання - це постачання приміщення водою з міської системи водопроводу. Принцип роботи полягає в подачі води в розподільну мережу з декількох джерел. Таким чином до споживача вода потрапляє із загальної водопровідної мережі. На даний момент міська система водопостачання використовується в багатоповерхових будівлях.

  Автономна система водопостачання найчастіше набирає популярності в приватних будинках, котеджах і дачах. Реалізація автономного водопроводу відбувається за допомогою свердловини або колодязя. Колодязь не рекомендується використовувати через високого рівня забруднення, з яким не здатні впорається навіть системи водоочищення та водопідготовки. Тому найчастіше використовується свердловина. Глибина свердловини становить 60-70 метрів. Вона знаходиться на території присадибної ділянки або безпосередньо під будинком. Далі свердловина очищається від каналізаційних споруд, що б не забруднювати воду. Вода зі свердловини качається за допомогою насоса і надходить в розширювальний бак, а вже з нього безпосередньо поширюється по всьому будинку.

  Поширення води по приватному будинку здійснюється за допомогою трубопроводу. Труби можуть встановлюватися як в стягуванні підлоги, так і в штробі в стіні. Рекомендується установка саме в стягуванні по периметру, в нежитлових зонах. Після цього труби вже підводяться до кранів і душової лійки.

 

Використовуване обладнання

  Основним обладнанням для організації системи водопостачання в приватному будинку є труби. Водопровідні труби бувають декількох видів: з металопластику, із зшитого поліетилену, з поліпропілену. Рекомендується використовувати труби із зшитого поліетилену.

  Це обумовлено декількома факторами:
 • висока пластичність;
 • стійкість до високих навантажень;
 • легкий монтаж.

  До числа використовуваного обладнання так само відноситься і система антипотоп Нептун. Вона призначена для запобігання затоплення приміщення в разі непередбаченої поломки.

  Системи водоочистки так само є необхідністю, оскільки вода йде з землі і перед використанням вона повинна пройти етапи очищення від заліза, сірководню, жорсткості і різних запахів.

  Додаткове обладнання в автономній системі водопостачання:

  Від якості використовуваного обладнання залежить ефективність і довготривалість роботи всієї інженерної системи.
 

Монтаж систем водопостачання в приватному будинку

  Якість роботи системи водопостачання залежить від багатьох факторів: проектування (де буде повністю прописана вся роботи, бюджет і етапи установки), якість обладнання і правильний підбір, але найголовнішим фактором є монтаж. Якщо установка обладнання буде не якісною і не професійною, то всі перераховані вище аспекти не будуть мати значення. Саме тому варто звертатися до перевірених і досвідчених монтажних організацій.

  Як же відбувається монтаж водопостачання будинку? Розташування водопровідних труб залежить від специфіки будинку. Саме тому вони можуть встановлюватися як в підлозі, так і в штробі в стіні. Перед монтажем труби необхідно утеплити для того, щоб гаряча вода не передавала своє тепло іншим елементам.

  Жодна система водопостачання не обходиться без фітингів, які призначені для розгалуження, поворотів і переходу на інший діаметр. З'єднання фитинга і труби здійснюється за допомогою спеціального інструменту (залежить від виробника). Інструмент вставляється в трубу, на час розширюючи її діаметр. У цей момент необхідно вставити фітінг, далі завдяки пам'яті форми, діаметр звужується до свого первісного вигляду. Таким чином можливість протікання зводиться до мінімуму.

  Основне обладнання для подачі або перекриття водопостачання монтується в котельні або іншому підсобному приміщенні. Таким чином всі необхідні складові знаходяться в одному окремому приміщенні. Це зручно з точки зору контролю і експлуатації, і крім того не псує інтер'єр приміщення, так як все обладнання приховано від загального огляду. Фінальна перевірка і налаштування обладнання відбувається разом з клієнтом або виконробом.
 

Наші досвідчені інженери, які будуть працювати над вашим об"єктом

...
 • Юрій
 • Маковський
Технічний директор Альтер Ейр. Майстер підключення та пусконаладки. Досвід роботи більше 15 років.
...
 • Володимир
 • Косюк
Відповідальний і працьовитий. Займається встановленням систем вентиляції та кондиціонування з 2010 року.
...
 • Сергій
 • Калінкін
Спеціалізується на монтажі систем опалення. Зробить ідеальне опалення з урахуванням сучасних технологій.
...
 • Віктор
 • Глодовьюк
Знає все про якісному монтажі систем опалення. Точний в деталях, відповідальний і уважний.

Висновок

  Система водопостачання - це важливий елемент для створення комфортних умов у приміщенні. Вона буває двох видів: централізована (міська) і автономна. У приватних будинках найчастіше використовується автономна система водопостачання. Таким чином клієнт не залежить від графіка профілактичних відключень і масштабних міських поломок.

  Для організації водопроводу використовується різне обладнання. Основним, з яких є труби. Для водопостачання рекомендується використовувати труби із зшитого поліетилену. Крім труб так само використовуються фітинги, крани, гребінки і пристрій для підігріву води.

  Монтуватися трубопровід може в стягуванні підлоги або штробі в стіні. Рекомендується установка саме в стягуванні підлоги в нежитлових зонах. Основні елементи системи монтуються в підсобних приміщеннях для зручності експлуатації. Налагодження та перевірка обладнання відбувається в присутності клієнта.

Відгуки