Проєктування електропостачання для будинку та квартири

10 років на ринку
10 років на ринку

Володіємо безцінним досвідом. Знаємо, що і до чого

Офіційний дилер
Офіційний дилер

Вся продукція сертифікована. Гарантія від виробника

Проектуємо по всій Україні
Проектуємо по всій Україні

Реалізація проектів з вентиляції, кондиціонування та опалення

Монтаж обладнання
Монтаж обладнання

Власні інсталятори виконають установку будь-якої складності з гарантією

Доставка по Києву і Україні
Доставка по Києву і Україні

Кур'єр і служби поштової перевозки. Замовлення більше 4000 грн - безкоштовно.

Проект інженерних систем
Проект інженерних систем

Підбір і проектування систем будь-якої складності. Розробка концепцій по всій Україні

Готівковий та безготівковий розрахунок
Готівковий та безготівковий розрахунок

Оплата при доставці, в офісі або через касу банку. Платник ПДВ

Постгарантійне осблуговування
Постгарантійне осблуговування

Обслуговування після закінчення терміну гарантії або не гарантійного випадку

Схожі матеріали

Зміст:

 1. Важливість електропостачання у будинку/квартирі.
 2. Чому не можна робити проєкт електрики «своїми руками»?
 3. 3 типи проєктування електропостачання.
 4. Коли потрібно замовляти проєктування електропостачання?
 5. Яким чином здійснюється проєктування систем електропостачання: етапи розрахунку систем.
 6. Які проєкти можуть здійснити в компанії Альтер Ейр.
 7. Вартість проєктування електропостачання.
 8. Підсумки.

Важливість електропостачання у будинку/квартирі.

Про існування електропостачання не замислюєшся до того моменту, поки не зіткнешся з його відсутністю. Хочеш закип'ятити чайник, запустити прання, приготувати сніданок, висушити волосся і в один момент чуєш тільки суцільну тишу. Схоже, у вас проблеми і система не витримала, забудовники давно розбіглися і все, що залишається  це шукати дорогого електрика, щоб усунути неполадки та псувати ремонт. Але краще звернутися за допомогою до професійних інженерів ще на початковому етапі закладки всіх необхідних систем. Збільшення кількості використовуваних електроприладів передбачає грамотне проєктування електропостачання в будинку/квартирі, а компанія Альтер Ейр, як ніхто інший, знається на якісному проєктуванні й реалізації даної системи.

Електропостачання  це одна з основних систем у будинку, квартирі чи іншому житловому приміщенні. Її проєктування повинно бути проведено професійними інженерами з максимальним урахуванням всіх необхідних деталей. Без правильного підходу до проєктування неможливий якісний монтаж внутрішнього електропостачання, а відповідно  ваш комфорт та безпека.

Чому не можна робити проєкт електрики «своїми руками»?

Професійний інженерний підхід у проєктуванні електропостачання допоможе зробити ваш будинок/квартиру максимально функціональною, зручною та безпечною. Адже кожна розетка, точка освітлення, прилади: холодильник, електроплита і навіть чайник впливають на розподіл груп приладів та підбір автоматів з метою рівномірного зменшення навантаження. Працюючи над проєктом, інженери розраховують потужність техніки, її силове навантаження, підводи і необхідний перетин кабелю.

Дізнавшись всі необхідні нюанси, виникає розуміння того, який автомат потрібен для управління.

Якщо не звертатися за допомогою до фахівців і зробити проєкт «своїми руками», то є велика ймовірність того, що функціонування електроприладів і в цілому електрики призведе до серйозних наслідків.

Що мається на увазі?

Якщо неправильно підібрати автомат або кабель можливі наступні проблеми:

 1. При включенні потужних приладів, автомат, не витримавши навантаження, просто буде вимикатися.
 2. Можливе загоряння дротів, внаслідок чого  виникнення пожежі.

Тому повноцінна, налагоджена робота електрики і всіх супутніх приладів вимагає детального та продуманого розрахунку, передбачуваного при початковому проєктуванні.

З чого варто почати проєктування:

 • Для початку варто зробити аналіз концепції освітлення, розеток, електроприладів, детально розписавши їх кількість і місце розташування у будівлі.
 • Після цього інженерам необхідно коректно розподілити все на групи. Це необхідно для того, щоб силові навантаження не були сконцентровані в одній категорії автоматів. Важливо пам'ятати, що велике навантаження приладів завжди повинне розділятися, так ви забезпечите в своєму будинку максимальну безпеку та захист електротехніки.

Кухня, ванна, спальні та вітальні мають свій поділ на групи і управляються окремими автоматами. Наприклад, ванна кімната потребує особливого захисту  так званого УЗВ (пристрій захисного відключення). Адже в даній зоні є високий ризик ударного струму, тому вона вимагає окремого автомата для максимального захисту мешканців та внутрішніх приладів.


Існує 3 типи проєктування електропостачання:

 • Стандартний (непрограмований або метод "80-х років")

Коли в стінах будинку/квартири є тільки одна розподільна коробка зі сполучними контактами, які зашиваються гіпсокартоном та заштукатурюються. Доступ до коробки не передбачений, відповідно, якщо з електрикою виникнуть проблеми єдиний вихід з положення  це пробивати стіни та стелю, щоб усунути проблему. Даний спосіб проєктування з точки зору безпеки та зручності менш ефективний своїх послідовників.

Такий підхід не має на увазі програмування, тобто у вас немає можливості централізовано керувати електрикою або іншими системами у будинку, на відміну від інших двох типів електропостачання, представлених нижче.

 • Релейні станції (розумне світло)

проєктування відбувається від кожної групи/споживача. Наприклад, є кімната, в якій розміщена певна кількість розеток  це і є група, яка веде в щит. Така технологія хороша тим, що для неї немає необхідності проміжних з'єднань (коробок). Є тільки прямий кабель, доступ до якого забезпечений завжди. У щиті розташований релейний перемикач, він управляє освітленням, жалюзі, ролетами, диміруванням (плавне підвищення/зниження яскравості світла) та вимикачем.

Управління релейного станцією проводиться за допомогою пульта, в якому є кілька або одна клавіша.
Детальніше про проєктування даної системи читайте за посиланням - alterair.ua/uk/services/proyektirovaniye-sistem-avtomatizatsii

 • Система «розумний будинок»

У даній системі все об'єднано в один інтерфейс, з якого можна керувати повністю всім будинком/квартирою або ж окремо обраними аспектами: освітленням, водою, відеоспостереженням, жалюзі, музикою, кліматом, шторами тощо. Контроль може здійснюватися дистанційно з будь-якої точки світу через смартфон.
Більше про проєктування системи "розумного будинку" читайте за посиланням - alterair.ua/uk/services/proyektirovaniye-sistem-avtomatizatsii

Коли потрібно замовляти проєктування електропостачання?

Оптимальний час для замовлення проєкту електропостачання  в момент проєктування інженерних систем.

Маючи архітектурний проєкт, інженери можуть надати всі три варіанти проєктування електропостачання будинку або квартири.

Варто пам'ятати, що робота всіх суміжних організацій повинна бути скоординована. Оскільки, якщо в першу чергу закласти електрику, то з часом, коли справа дійде до інших систем (вентиляції, кондиціонування тощо), можуть виникнути незручності й проблеми з проєктуванням та монтажем.

Яким чином здійснюється проєктування систем електропостачання: етапи розрахунку системи

 1. Отримати завдання від замовника (наявність і кількість розміщення розеток, вимикачів, освітлення, жалюзі тощо.)
 2. Технічні умови: потужність, що подається, адреса об'єкта, архітектурний проєкт в DWG.
 3. Обмірний план.

Які проєкти можуть здійснити в компанії Альтер Ейр.

Компанія з продажу кліматичної техніки, монтажу і розробок проєктів Альтер Ейр пропонує проєктування електропостачання для будинків та квартир. проєкт може бути виконаний в одному з трьох представлених типів проєктування на вибір: стандартний, технологія релейних станцій та "розумний будинок". Згідно з отриманими побажанням від замовника, проводиться проєктування для будинку або квартири.

Вартість проєктування електропостачання.

Єдиного прайсу по вартісті проєктування електропостачання не існує. Кожен будинок та квартира мають свої особливості й певний метраж, за яким розраховується вартість майбутнього проєкту. Також враховуються всі побажання мешканців: кількість розеток, наявність жалюзі, ролет, димірування тощо.

Для прикладу хочемо представити розрахунки нашого проєкту: квартира 50 м2. Вартість проєктування електропостачання склала  5300 грн. проєктування автоматизації на релейних станціях  4700 грн, а проєктування автоматизації KNX  4900 грн.

Креслення, квартира 50 м2

ПОТРІБНЕ ПРОЄКТУВАННЯ ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ? ТИСНІТЬ НА КНОПКУ, І МИ З ВАМИ ЗВ'ЯЖЕМОСЬ!

Підсумки

По закінченню інженерних робіт з проєктування, ви отримаєте повноцінний альбом-проєкт з технічними рішеннями щодо можливого електромонтажу передбачуваної будівлі. Реалізація проєкту можлива як в нашій компанії, так і в будь-який інший.

Плануєте здійснити проєктування електропостачання в будинку/квартирі? Звертайтеся до наших фахівців за номером 0-800-33-08-28. Також ви можете отримати повну консультацію та особисту зустріч з нашими інженерами, після якої в повній мірі будете представляти, як ми працюємо і що необхідно знати та надавати в ході подальшої роботи з нами.

Відгуки