Проєктування систем автоматизації

10 років на ринку
10 років на ринку

Володіємо безцінним досвідом. Знаємо, що і до чого

Офіційний дилер
Офіційний дилер

Вся продукція сертифікована. Гарантія від виробника

Проектуємо по всій Україні
Проектуємо по всій Україні

Реалізація проектів з вентиляції, кондиціонування та опалення

Монтаж обладнання
Монтаж обладнання

Власні інсталятори виконають установку будь-якої складності з гарантією

Доставка по Києву і Україні
Доставка по Києву і Україні

Кур'єр і служби поштової перевозки. Замовлення більше 4000 грн - безкоштовно.

Проект інженерних систем
Проект інженерних систем

Підбір і проектування систем будь-якої складності. Розробка концепцій по всій Україні

Готівковий та безготівковий розрахунок
Готівковий та безготівковий розрахунок

Оплата при доставці, в офісі або через касу банку. Платник ПДВ

Постгарантійне осблуговування
Постгарантійне осблуговування

Обслуговування після закінчення терміну гарантії або не гарантійного випадку

Схожі матеріали

Зміст:

 1. Чому не можна робити проєкт "своїми руками".
 2. Коли найкраще замовляти проєкт автоматизації?.
 3. Етапи проєктування системи автоматизації.
 4. Що пропонує Альтер Ейр?
 5. Документація системи автоматизації.
 6. Вартість проєкту автоматизації.
 7. Підсумки


Людство завжди прагнуло до комфортного життя. З кожним роком з'являється все більше сучасних технологій, здатних спростити життя. Але є і невеликий недолік швидкого розвитку - як же керувати всіма системами, коли у кожної техніки свій пульт, а на стінах безліч вимикачів і регуляторів?

Для вирішення подібних проблем була розроблена система автоматизації. Вона допомагає об'єднувати всі процеси управління в одну "розумну" систему.

Система автоматизації може бути двох типів:

 • Релейні станції - єдиний блок до якого підводяться дроти контрольованих точок (розеток, контролерів та ін.), встановлюється в щит. Ця система може регулювати роботу: світла, димірування, жалюзі/штор і розеток. Управляється за допомогою пульта, на якому може перебувати кілька або одна кнопка. Ця система не є повністю автоматичною і контролюється людиною.
 • Проєкт "розумний будинок" - модуль, який здатний керувати всіма процесами самостійно або мешканцями в будинку через спеціальну панель або з будь-якої точки світу за допомогою телефону/планшета. Спеціаліст налаштовує систему під потреби господарів. Можна налаштувати розпізнавання осіб або ж, наприклад, автоматичне ввімкнення кавомашини.

1. Чому не можна робити проєкт "своїми руками"

Автоматизація може розроблятися тільки після того, як проєкт електропостачання готовий. В іншому випадку, система може функціонувати неналежним чином або взагалі не працювати. У кожної системи є свої особливості, до того ж будь-яке приміщення вимагає певних розрахунків для коректного функціонування майбутньої автоматизації.

Наприклад, для проєктування системи "розумний будинок" необхідно звернути увагу на кухню і технічне приміщення з обладнанням. Ці кімнати мають більше споживання електроенергії та кількість виходів проводів. Необхідно правильно підібрати розетки, перетин кабелів та інше для правильного функціонування системи. Саме тому плануванням і реалізацією повинні займатися професіонали, які враховують всі моменти і підберуть ідеальне рішення.

Самостійна розробка проєкту автоматизації може викликати перебої з електроенергією (постійно вибиті пробки). Недостатнє оснащення електрикою призведе до неповноцінного функціонування або повністю неробочого стану обладнання. Найгірше, може трапитись - ураження електричним струмом або пожежі.

2. Коли найкраще замовляти проєкт автоматизації?

Автоматизація не може існувати без правильно організованої системи електропостачання. Зверніть увагу, що класична схема електропостачання ("80-х років") не має на увазі програмування, тому необхідна розробка сучасного проекту електропостачання. Найкраще займатися плануванням системи автоматизації, коли всі супутні системи спроектовані і готові до реалізації.

 

3. Проєктування системи автоматизації

Проектування можна поділити на кілька етапів:

 • Зустріч з замовником - фахівці відповідають на можливі запитання, дізнаються, що конкретно хоче людина реалізувати в своєму будинку/квартирі.
 • Підбір обладнання - вибирається пульт/панель управління і вся необхідна техніка, промальовується схема - як все буде працювати.
 • Розробка проєкту - креслення з планом розміщення обладнання
 • Зустріч з замовником - презентація та обговорення готового проекту, після узгодження можна переходити до реалізації.

4. Що пропонує Альтер Ейр?

Наша компанія займається проєктуванням і реалізацією систем автоматизації виключно в побутовій сфері (будинки і квартири). В залежності від уподобань, вимог і технічних можливостей ми пропонуємо:

 • Релейні станції - система, яка надає можливість управління окремими системами в різних варіаціях (світло, штори/жалюзі і розетки).
 • Систему "розумний будинок" - найбільш сучасна і досконала система управління будинком або квартирою. Автоматизувати можна практично все. Наприклад, за допомогою розпізнавання осіб можна навіть налаштувати систему визначати хто повернувся додому і відрегулювати деякі аспекти. Наприклад, включити систему вентиляцію сильніше або відрегулювати яскравість світла під переваги конкретної людини.


Компанія Альтер Ейр пишається своїми вдалими проєктами і завжди рада поповнити цей список. У залежності від побажань і необхідності клієнта, ми можемо виконати:

 • Повний проєкт електропостачання та обраної автоматизації.
 • Проєкт автоматизації на основі вже готового проєкту електропостачання (крім класичної системи електропостачання "80-х років").

5. Документація системи автоматизації

Проєкт системи автоматизації підшивається до проєкту електропостачання, як окремий розділ. В документацію входять листи з описом використовуючихся пультів/релейних станцій та іншого додаткового обладнання, а також схема роботи/управління цією технікою.

6. Вартість проекту автоматизації

В даному пункті варто почати з того, що двох однакових проєктів просто не існує - різний метраж, планування, особливості, переваги, потужність, кількість розеток, вимикачів, систем та ін. Кожен проєкт унікальний і вартість розраховується в залежності від усіх факторів і аспектів об'єкта.

Як приклад, наводимо вартість проєкту для однокімнатної квартири 50 м2:

 • Релейні станції - 4700 грн.
 • "Розумний будинок" - 4900 грн.

Вартість проєкту варіюється в залежності від площі й побажань клієнта.

Рекомендуемое оборудование раздела

7. Підсумки

Фахівці Альтер Ейр мають великий досвід у розробці проєктів систем автоматизації. Ми знаємо, яке обладнання краще всього підібрати і як якісно реалізувати систему, щоб вона радувала вас своєю роботою. Замовляйте у нас проєкт і насолоджуйтеся комфортом без турбот.

Відгуки