Ремонт кондиціонерів

10 років на ринку
10 років на ринку

Володіємо безцінним досвідом. Знаємо, що і до чого

Офіційний дилер
Офіційний дилер

Вся продукція сертифікована. Гарантія від виробника

Проектуємо по всій Україні
Проектуємо по всій Україні

Реалізація проектів з вентиляції, кондиціонування та опалення

Монтаж обладнання
Монтаж обладнання

Власні інсталятори виконають установку будь-якої складності з гарантією

Доставка по Києву і Україні
Доставка по Києву і Україні

Кур'єр і служби поштової перевозки. Замовлення більше 4000 грн - безкоштовно.

Проект інженерних систем
Проект інженерних систем

Підбір і проектування систем будь-якої складності. Розробка концепцій по всій Україні

Готівковий та безготівковий розрахунок
Готівковий та безготівковий розрахунок

Оплата при доставці, в офісі або через касу банку. Платник ПДВ

Постгарантійне осблуговування
Постгарантійне осблуговування

Обслуговування після закінчення терміну гарантії або не гарантійного випадку

Схожі матеріали

Як би нам того не хотілося, будь-яка, навіть найбільш елітна і дорога техніка, на жаль, не вічна. Кондиціонери не є винятком, вони також схильні до різних поломок і несправностей.

Поширені причини виходу з ладу кондиціонерів

 1. Помилки монтажної бригади при установці.
 2. Заводський брак.
 3. Неправильна експлуатація приладу.
 4. Засмічення дренажних трубок або фільтрів внутрішнього блоку кондиціонера.

Від поломки кондиціонера не застрахований ніхто і якщо така неприємність уже сталася краще відразу звернутися за допомогою до професіоналів. Спроба самостійно полагодити кондиціонер може обернуться втратою купи часу і зусиль, а також може завдати додаткової шкоди пристрою.

В одну зі сфер діяльності компанії Альтер Ейр входить ремонт кондиціонерів (Київ та область) і сервісне обслуговування. Наші фахівці постійно відвідують спеціалізовані семінари, навчальні тренінги, щоб бути професіоналами у своїй сфері. Ми повернемо до життя ваш кондиціонер або запропонуємо альтернативні рішення проблеми.

НЕОБХІДНИЙ РЕМОНТ КОНДИЦІОНЕРА? ТИСНІТЬ КНОПКУ

Як відбувається ремонт кондиціонерів?

Крок 1. Виїзд фахівця і діагностика проблеми

Слід розуміти, що поломка кондиціонера потребує детального обстеження. Неможливо правильно діагностувати проблему дистанційно, так як кожен випадок індивідуальний. Саме тому, перший етап - виїзд нашого фахівця на об'єкт для вивчення проблеми.

У компанії Альтер Ейр працюють висококласні фахівці з великим досвідом проведення подібних робіт, що гарантує швидке і правильно виявлення несправності системи.

Вартість послуги виїзду фахівця - 200 гривень, які входять у вартість ремонту. Наприклад, якщо ремонт кондиціонера обійдеться в 600 гривень, то від цієї суми віднімуть раніше 200 гривень.

Крок 2. Рішення проблеми

Ми постараємося провести сервіс або ремонт вашого кондиціонера якомога швидше. Тривалість цих робіт залежить від складності та характеру поломки.

Найпоширеніші проблеми, з якими до нас звертаються

 • Кондиціонер погано працює і не охолоджує приміщення.
  Найчастіше це відбувається через неправильну експлуатацію пристрою. Наприклад, кондиціонер невеликого обсягу застосовується для охолодження великого приміщення. Або використання кондиціонера без спеціального низькотемпературного комплекту в зимовий період часу. В даному випадку необхідний ремонт з заміною внутрішніх компонентів.
 • Кондиціонер не вмикається.
  Найімовірніше, проблема в електроживленні пристрою. У гіршому випадку причиною є перегорання компресора. Ремонт компресора кондиціонера - для нас не проблема, ми зможемо полагодити його або замінити на новий.
 • Кондиціонер "тече".
  При правильній установці кондиціонера, конденсат стікає в спеціальний піддон і через дренажну трубку випливає на вулицю. Якщо з кондиціонера тече вода, то причина може бути в неправильному положенні труби для дренажу (без нахилу), руйнуванні дренажних трубок або засміченні системи. Також причиною такої поломки може бути недолік фреону.
 • Заводський брак.
  На жаль, навіть лідери ринку іноді помиляються і замість якісного товару покупець може отримати бракований. Що ж робити в такому випадку? Якщо ви придбали кондиціонер в Альтер Ейр, для початку ми проведемо експертизу. Якщо це дійсно заводский шлюб, то ми повністю візьмемо на себе витрати по ремонту кондиціонера або заміні його комплектуючих частин. Якщо пристрій не підлягає ремонту, ми замінимо обладнання в терміни, зазначені в Законі України "Про захист прав споживачів".

Фахівці компанії Альтер Ейр допоможуть вам полагодити кондиціонер, зробити якісний сервіс. Також, ми хочемо нагадати вам про важливість регулярної чистки кондиціонера з метою уникнення засмічення дренажних трубок або фільтрів. У відповідності з усіма стандартами і нормами, чистка та сервіс повинні відбуватися два рази в рік - навесні і восени.

Головне пам'ятати, що всі кондиціонери ремонтувати повинні тільки професіонали.

ЗАПОВНЮЙТЕ ФОРМУ Й КОМАНДА АЛЬТЕР ЕЙР НАДАСТЬ ВАМ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Відгуки

Столкнулся как раз с тем, что кондиционер потек. Какие мои действия теперь?

Здравствуйте, Кирилл. Как мы уже писали в этом материале, причин такой проблемы может быть несколько: в основном это закупорка дренажного шланга или его провисание. Для решения вопроса оставьте на сайте, пожалуйста, заявку и наши специалисты свяжутся с Вами, а по необходимости и выедут для диагностики и исправления проблемы.

Хороший, добротный материал. Спасибо

Екатерина, Вам спасибо за отзыв. При необходимости обращайтесь к нам.

Скажіть будь ласка, чи можу я самостійно провести ремонт кондиціонера? Чи бажано викликати все ж таки спеціалістів?

Доброго дня, Віталію. Бажано, щоб Ви все таки звернулись з приводу ремонту кондиціонера до фахівців. Зайве втручання в роботу пристрою може призвести до виходу з ладу важливих елементів системи, або втрату гарантійних зобов'язань.

Ви працюєте виключно в Києві і Київській області?

Доброго дня, Семен! Ні, ми працюємо по всі Україні.