Сервіс та налаштування системи автоматизації "розумного будинку"

10 років на ринку
10 років на ринку

Володіємо безцінним досвідом. Знаємо, що і до чого

Офіційний дилер
Офіційний дилер

Вся продукція сертифікована. Гарантія від виробника

Проектуємо по всій Україні
Проектуємо по всій Україні

Реалізація проектів з вентиляції, кондиціонування та опалення

Монтаж обладнання
Монтаж обладнання

Власні інсталятори виконають установку будь-якої складності з гарантією

Доставка по Києву і Україні
Доставка по Києву і Україні

Кур'єр і служби поштової перевозки. Замовлення більше 4000 грн - безкоштовно.

Проект інженерних систем
Проект інженерних систем

Підбір і проектування систем будь-якої складності. Розробка концепцій по всій Україні

Готівковий та безготівковий розрахунок
Готівковий та безготівковий розрахунок

Оплата при доставці, в офісі або через касу банку. Платник ПДВ

Постгарантійне осблуговування
Постгарантійне осблуговування

Обслуговування після закінчення терміну гарантії або не гарантійного випадку

Схожі матеріали

Зміст:

  1. Що включає в себе сервісне обслуговування системи?
  2. Вартість обслуговування і налаштування.
  3. Чому не можна проводити налаштування своїми руками?
  4. Підсумки.

Автоматизація - складна інженерна система, яка робить життя комфортнішим. Є дві системи:

  • "Розумне світло" або релейні станції - управляє світлом, диміруванням, ролетами і жалюзі. Ви можете вибрати необхідну кількість клавіш на пульті управління. Релейна станція встановлюється в електрощитовій і до неї підводяться кабелі.
  • "Розумний будинок" - управляє всіма системами в будинку починаючи від кліматичного обладнання і закінчуючи камерами, дверима з електронним замком та інше.

Якою би автоматизація не була чудовою системою, вона не буде правильно функціонувати без грамотного проєктування, монтажу і налаштування. Тільки фахівці можуть реалізувати систему на будь-який сценарій управління. До прикладу, ви вирішили подивитися фільм і вибрали відповідний сценарій: штори самі закрилися, включилось підсвічування, екран висунувся вперед. Також система може розпізнати, коли приходить декілька людей і включити вентиляцію на порядок сильніше.

1. Що включає в себе сервісне обслуговування системи?

У сервісне обслуговування входить доналаштування або переналаштування систем автоматизації. Наприклад, всі документи підписані, роботи виконані, але після певного часу, доки ви живете в "розумному будинку", ви розумієте, що робота системи відрізняється від ваших уявлень і очікувань. Інженер може змінити налаштування під ваші бажання та технічні можливості устаткування.

Також до сервісу "розумного будинку" відносяться перевірка і налаштування кліматичних систем, підв'язаних до автоматизації. Наприклад, система опалення проходить технічне обслуговування двічі на рік (перед і після опалювального сезону). Фахівцю необхідно перевірити і відредагувати всі налаштування, пов'язані з автоматизацією.

Рекомендуемое оборудование раздела

2. Вартість обслуговування і налаштування.

Вартість сервісу системи автоматизації індивідуальна для кожного проєкту. Ціна залежить від площі будинку/квартири, програмованих систем і обсягу роботи.

За додатковою інформацією ви можете звернутися до наших фахівців. Зателефонувавши за номером 0-800-33-08-28 (або замовивши зворотний дзвінок), ви отримаєте безкоштовну консультацію і краще рішення вашої проблеми.

3. Чому не можна проводити налаштування своїми руками?

Існує всесвітня асоціація виробників і партнерів KNX (протокол для "розумного будинку"), вони розробили правила і поради по реалізації системи. Кожен, хто займається інсталяцією і налаштуванням автоматизації на основі KNX повинен пройти навчання й отримати сертифікат. У Європі без даного документа заборонено монтувати "розумний будинок" - систему просто не приймуть в експлуатацію.

Автоматизація - складна система, яку некваліфікована людина не зможе самостійно запрограмувати. Брак знань і досвіду позначаться на роботі системи - вона не буде працювати. Саме тому налаштуванням системи автоматизації повинні займатися професіонали.

4. Підсумки

Правильне налаштування "розумного будинку" створить індивідуальний неповторний сценарій, який буде максимально наближений до вашого ритму життя. Фахівці Альтер Ейр займаються плануванням, монтажем і налаштуванням автоматизації. Наші інженери мають сертифікат, що підтверджує їх спеціалізоване навчання по реалізації автоматизації на основі KNX.

Відгуки