Фільтр

Сервіс систем водоочистки

Сервіс систем водопідготовки – ще одна успішно розвивається сфера діяльності компанії Альтер Ейр. Ми здійснюємо сервісне обслуговування будь-яких систем водооочистки. Це різні типи фільтрів (проточні, колонні і кабінетні), системи зворотного осмосу і пр. Це умова просто необхідно для роботи обладнання. У нас в команді працюють досвідчені професіонали, тому робота буде виконана якісно та вчасно.

Тип инженерной системы
 

Сервис систем водоочистки

Альтер Ейр може запропонувати вам послуги по обслуговуванню техніки тонкого очищення води і великої. Тонка очистка – для питної води, груба очистка – для технічної води. За очищення питної води відповідає зворотний осмос, а за технічну – фільтр грубого очищення, фільтри кабінети і колони, а також вугільний фільтр.

Ремонт зворотного осмосу

Така система складається з п'яти фільтрів, кожний з яких має свій термін служби.

В системах зворотного осмосу потрібно проводити заміну фільтрів не рідше, ніж раз в 4-6 місяців. Карбон і мінералізатор потрібно міняти раз в рік.

Якщо не дотримуватися ці строки, то система водоочищення просто втратить свою ефективність, а інші фільтри швидше прийдуть в непридатність, і ви будете пити погану неочищену воду.

Ми вказали приблизні терміни зміни фільтрів, ці показники можуть змінюватися залежно від міри концентрації заліза у воді, що використовується.

Ремонт фільтрів для води

Фільтри грубого очищення для ефективної роботи потребують очищення раз в півроку, а фільтри кабінети, колонні і вугільні фільтри необхідно міняти раз в чотири роки.

Аналіз води

Крім заміни і чищення фільтрів, у нас можна замовити і аналіз води, який необхідний для того, щоб правильно підібрати систему очищення води. Вода перевіряється на:

  • Запах;
  • Колір;
  • Каламутність;
  • Жорсткість;
  • Залізо;
  • Нітрати;
  • Сухий залишок.

Це проста перевірка. За бажанням замовника можна провести більш детальний аналіз, в якому вода перевіряється за 17 параметрами. Якщо ви хочете більш детально ознайомитися з проведенням цієї процедури, перейдіть в розділ «Аналіз води для побутових потреб», представлений вище.

Підсумки

Будь-яка система водоочищення вимагає догляду і обслуговування. Високий рівень хлору, заліза, сірководню, іржі та інших елементів негативно позначається на стані будь-яких систем водоочистки. Якщо ви хочете пити чисту воду, то вам необхідно час від часу приділяти час на обслуговування обладнання. Звичайно, промити деякі фільтри або замінити їх ви можете і самі, але знову ж таки це тільки в деяких випадках і потрібно проконсультуватися з фахівцем з приводу закупівлі відповідних картриджів для води.

У нас в компанії ви можете поспілкуватися з кваліфікованими фахівцями, а також можете подивитися системи фільтрації води на сайті і замовити для індивідуальний проект з водоочищення і монтаж фільтрів для води.