"Розумний будинок" - системи автоматизації для приватного будинку і квартири під ключ

10 років на ринку
10 років на ринку

Володіємо безцінним досвідом. Знаємо, що і до чого

Офіційний дилер
Офіційний дилер

Вся продукція сертифікована. Гарантія від виробника

Проектуємо по всій Україні
Проектуємо по всій Україні

Реалізація проектів з вентиляції, кондиціонування та опалення

Монтаж обладнання
Монтаж обладнання

Власні інсталятори виконають установку будь-якої складності з гарантією

Доставка по Києву і Україні
Доставка по Києву і Україні

Кур'єр і служби поштової перевозки. Замовлення більше 4000 грн - безкоштовно.

Проект інженерних систем
Проект інженерних систем

Підбір і проектування систем будь-якої складності. Розробка концепцій по всій Україні

Готівковий та безготівковий розрахунок
Готівковий та безготівковий розрахунок

Оплата при доставці, в офісі або через касу банку. Платник ПДВ

Постгарантійне осблуговування
Постгарантійне осблуговування

Обслуговування після закінчення терміну гарантії або не гарантійного випадку

Схожі матеріали


Зміст:

 1. Що таке автоматизація?
 2. Види автоматизації.
 3. Обладнання для автоматизації.
 4. У яких випадках можна і не можна реалізувати автоматизацію.
 5. Що пропонує Альтер Ейр "під ключ".
 6. Чому реалізацією "розумного будинку" повинні займатися професіонали?
 7. Підсумки
1. Що таке автоматизація?

Автоматизація - управляє різними системами в вашому домі чи квартирі. Вона здатна керувати як одним освітленням (діммірування, бра, люстра, додаткове підсвічування по периметру), так і абсолютно всіма кліматичними системами. Можна запрограмувати зручний вам сценарій: увімкнення вашої улюбленої музики, коли ви заходите в будинок, посилена подача повітря вентиляцією, підвищення температури опалення, автоматичне включення світла і т.д.

2. Види автоматизації.

Автоматизація підбирається під потреби, фінансові та технічні можливості. Є два типи автоматизації:

2.1 Релейна станція або "розумний світ"

Релейна станція - автоматика, яка управляє світлом, димміруванням, розетками, шторами і жалюзі. Всі системи контролюються за допомогою пульта, на якому передбачається необхідна кількість клавіш.

Блок релейної станції знаходиться в електрощитовій, у будь-який момент можна перепрограмувати пристрій і задати новий сценарій контролю освітлення. Електропостачання на основі релейних станцій куди безпечніше і практичніше, ніж класична система електрики, так як у вас завжди є до нього доступ і схема проводки. Це дуже зручно, адже у разі необхідності є можливість змінити щось в програмуванні або провести ремонтні роботи, адже ви завжди будете впевнені, де знаходяться дроти.

2.2 "Розумний будинок"

"Розумний будинок" - система, що управляє всіма процесами в будинку: опалення, вентиляція, кондиціонування, сигналізація, камери спостереження та інше. Системи управляються як автоматично, так і вручну. Господарі можуть самостійно з телефону або планшета включити ту чи іншу техніку з будь-якої точки світу.

Перевага системи в тому, що "розумний будинок" програмується під потреби і переваги мешканців і, при необхідності, можна змінити налаштування вручну або керувати нею через мобільний телефон або планшет. У дитини, наприклад, є доступ до зміни роботи тих чи інших систем у власній кімнаті.

Вам не варто хвилюватися про "розумний будинок", якщо ви їдете на тривалий період. Ви завжди можете подивитися через камери, що у вас відбувається. Також ви можете відкрити двері з електронним замком і пустити когось всередину, а після закрити за ним двері. Або запрограмувати, щоб по приходу додому, вмикалась ваша улюблена музика і готувалася кава, а температура опускалась до певної позначки. Все залежить від ваших побажань, технічних можливостей обладнання і бюджету. Можливий будь-який сценарій, який максимально відповідає вашому комфорту.

3. Обладнання для автоматизації.

Компанія Альтер Ейр реалізує автоматизацію релейної станції на основі обладнання від компанії JUNG. Німецька фірма виготовляє розетки, вимикачі, домофонні системи, пульти для автоматизації та інше обладнання, здатне спростити побут.

Що стосується реалізації системи "розумний будинок", ми реалізуємо його використовуючи протокол KNX. Він служить для зв'язку між різними системами і подальшого їх контролю.

Рекомендуемое оборудование раздела

4. У яких випадках можна і не можна реалізувати автоматизацію

Єдина перешкода для здійснення автоматизації - класична схема електропостачання ("метод 80-х"). Дана схема не передбачає автоматизацію. Найчастіше, такий метод не передбачає проєкту і схем, тому підключення виводять туди, куди скажуть. У разі замикання/поломки буде важко знайти причину і, швидше за все, доведеться псувати ремонт, щоб дістатися до проводки. А пробиваючи стіну, вам залишається тільки гадати, потрапите в дроти чи ні.

З автоматизацією таких проблем не виникне, так як інженери розробляють план, за яким можна орієнтуватися для знаходження проблеми. Використовувана в подальшому система підбирається під потреби і вимоги клієнта. Чим більше в будинку різних систем, тим логічніше встановити "розумний будинок" для спрощення контролю всіх показників.

5. Що пропонує Альтер Ейр "під ключ"

Альтер Ейр займається проєктуванням і реалізацією внутрішнього електропостачання і автоматизації. Більш того, наша компанія проєктує і реалізує комплекс кліматичних систем під ваші побажання: вентиляція, кондиціонування, опалення тощо. Головна перевага реалізації всіх систем однією компанією в тому, що немає необхідності зв'язуватися з суміжними фірмами, які розробляють певну систему. Це значно економить час і нерви, а також гарантує повну скоординованість

Фахівці Альтер Ейр можуть розробити:

 • проєкт системи автоматизації - схема і технічне рішення;
 • проєктування і реалізація системи автоматизації;
 • здійснення кліматичних систем "під ключ" - від концепції до реалізації.

6. Чому реалізацією "розумного будинку" повинні займатися професіонали?

Для якісної роботи проєктуванням і здійсненням автоматизації повинні займатися професіонали. Неякісна розробка, реалізація або підбір обладнання можуть негативно позначитися на роботі техніки: вона може неправильно функціонувати або взагалі не працювати.

Важливою частиною автоматизації є правильно спроєктоване електропостачання. Неякісна реалізація електрики може призвести до перебоїв, ураження електричним струмом або пожежі.

7. Підсумки

Система автоматизації може бути реалізована за 2-ма сценаріями:

 • Релейні станції або система "розумного світла";
 • Система "розумного будинку" у будь-якому масштабі.

Альтер Ейр здійснює обидва види систем, надаючи повний пакет документів і працюючи тільки з європейським обладнанням. Проєктування, монтаж, сервіс - все це так само можна замовити у нашій компанії.

Відгуки

1. У вас можна отримати прайс на комплектуючі JUNG? Хотілося б самостійно прикинути скільки тисяч євро обійдеться проект. 2. З китайськими аналогами не працюєте?

Доброго дня, Олександре! Що саме Вас цікавить? Надати повний прайс на комплектуючі JUNG ми не маємо змоги, тому що їх продукція є дуже обширною. Вимикачі, розетки, релейки і т.д. - уточніть Ваш запит і тоді ми із задоволенням Вам допоможемо. З китайськими аналогами ми не працюємо, проте можемо запропонувати комплектуючі доступнішого цінового сегменту, наприклад, Berker. Телефонуйте за номером 0-800-33-08-28 і ми допоможемо Вам з вибором.