Фільтр

Вуличне світлодіодне освітлення

-
Ліхтар для освітлення вулиць Donum lightimg DLSL-A-80
Индивидуальный расчет стоимости
Ліхтар для освітлення вулиці Donum lighting DLSL-A-100
Индивидуальный расчет стоимости
Світлодіодний світильник для освітлення вулиці Donum lighting DLSL-A-120
Индивидуальный расчет стоимости
Ліхтар для вуличного освітлення Donum lightimg DLSL-A-60
Индивидуальный расчет стоимости
Ліхтар вуличного освітлення DONUM lighting DLSL-A-40
Товару немає в наявності
Перегляньте схожі моделі
Индивидуальный расчет стоимости

Освітлення шосе світлодіодними ліхтарямиЗовнішнє освітлення в сучасному світі ключовий елемент забезпечення нормальної життєдіяльності соціуму — ключовий елемент інфраструктури. Це гарантія безпеки автомобільного та пішохідного дорожнього руху, цілодобового ефективного функціонування багатьох громадських закладів (лікарні, пожежні частини) і безупинних виробництв, це показник безпеки з точки зору криміногенної обстановки.

Чи можливо уявити життя великого міста без зовнішнього освітлення — робота залізничних станцій і логістичних вузлів?

Чи можливо уявити безпечну роботу підприємства, чия територія не буде висвітлюватися вночі для моніторингу системами відео спостереження? Звичайно ж ні.

Не малу роль в цьому відіграє проектування цих систем і особливості обладнання. Автоматизація, грамотне розміщення та енергоефективність — ключові вимоги до вуличного освітлення. Однак зараз ми не будемо торкатися питань розрахунку подібних систем, а розглянемо сфери застосування та особливості представленого на сайті Альтер Ейр освітлювального обладнання.

Вуличне ЛЕД освітлення від провідних брендів

Ми пропонуємо сучасні вуличні світильники всіх використовуваних на сьогоднішній день типорозмірів на основі світлодіодів. Світлодіодні ліхтарі вуличного освітлення мають надзвичайно низьким споживанням електроенергії, світловий потік в продається нами обладнанні становить від 110 Люмен/Вт і вище. Таким чином сучасні led світильники зводять до мінімуму експлуатаційні витрати — менше споживання електроенергії при більшому життєвому циклі устаткування. Якщо порівнювати зі старою освітлювальною технікою на базі газорозрядних ламп і ламп розжарювання, то різниця може становити до 70%.

При цьому продаються нами моделі позбавлені типових недоліків подібної техніки - « пульсація » (мерехтіння світла) і зміни яскравості через напругу в мережі. Ми зацікавлені в продажу першокласної техніки для наших клієнтів, тому не займаємося продажем низькоякісної освітлювальної техніки, несправності якої можуть зашкодити репутації компанії. П'ятдесят тисяч годин безперервної роботи це не межа для продаваного AlterAir про свещенія.

Призначення і види зовнішнього освітлення

Вуличний світлодіодний світильник Donum DLSL-B-60HPВарто відзначити, що крім основної утилітарної функції вуличне освітлення може бути використано як декоративний елемент підкреслюючи архітектурні елементи будівель і особливості ландшафту місцевості.

Грамотно розміщене освітлення буде підкреслювати красу архітектури будівлі, надаючи йому більш ефектний вигляд. Потужне освітлення в парках і скверах дозволяє відчувати себе в безпеці людям чинять прогулянки після роботи вечорами і у вихідні дні.

Якщо у вас приватний будинок, то зовнішнє освітлення вам потрібно навіть більшою мірою — адже потрібно не тільки контроль за власною територією, а й забезпечення нормального під'їзду автомобіля до ділянки в темний час доби.

Не менш важливе освітлення в сфері реклами — торгові центри, рекламні конструкції, ресторани і клуби, всі вони вимагають виділятися в поле зору.

Велика розмаїтість завдань і специфіка їх реалізацій породили величезну кількість різноманітних формфакторів світильників і прожекторів мають різну потужність, кути розсіювання, температуру кольору, кріплення для установки і розміри. Так прожектор може встановлюватися під будь-яким кутом в залежності від кріплення, а світильник, як правило, зафіксований на щоглі або вбудований в саму конструкцію.

Все це розмаїття світлотехніки можна замовити в розділі інтернет-магазину освітлення на сайті компанії Альтер Ейр. Наші менеджери готові проконсультувати вас з питань специфікацій обладнання, а команда інженерів і монтажників при необхідності може виконати всі роботи по вашому об'єкту.