Фільтр

Выключатели Jung

Ви вибрали
-
Вимикач JUNG A 500 білий
ціна 235грн
Вимикач JUNG A 500 білий
ціна 302грн
Вимикач JUNG A 500 білий
ціна 370грн
Вимикач JUNG A 500 білий
ціна 134грн
Вимикач JUNG A 500 білий
ціна 168грн
Вимикач JUNG LS Plus сірий
ціна 639грн

Вимикачі - це двохпозиційні пристрої для розмикання і замикання електричного кола. Іншими словами, дані прилади служать для включення або відключення мережі. Такі комутаційні пристрої складаються з декількох елементів. По-перше, це клавіша, за допомогою якої користувач вибирає режим (включення / вимикання). Також до них відноситься рамка, розташована по периметру клавіші. Але головним елементом вимикача є Електронастановне механізм, який клавіша пускає в хід.
На сьогоднішній день існує безліч різних видів і типів вимикачів в залежності від способу установки, функцій, способів управління і т.д. Серед виробників побутових вимикачів особливе місце займає німецький бренд Jung. Продукція цієї торгової марки набула широкої популярності по всьому світу завдяки високій якості і неперевершеному зовнішньому вигляду даних пристроїв.
Асортимент вимикачів Jung на сайті Альтер Ейр досить широкий і дозволить вибрати відповідну модель, яка підійде під інтер'єр Вашого приміщення і влаштує за ціною. 

Вимикачі Jung серії LS

Побутові вимикачі Jung серії LS - це стильні та елегантні пристрої, які крім своїх основних функцій (включення і виключення мережі) здатні створити неповторний затишок в інтер'єрі.
Застосовуючи такі вимикачі в своєму будинку, офісі, квартирі, торговому залі, Ви подаруєте приміщенню вишуканий шарм і перетворите такий буденний і звичний вимикач в оригінальний елемент інтер'єру. Примітно, що крім класичного виконання, вимикачі Jung серії LS виробляються з латуні, сталі, алюмінію. За рахунок достатку матеріалів виготовлення і різноманітних текстур Ви можете підібрати відповідний тип вимикача саме під Ваше приміщення.
 

Вимикачі Jung серії FD Design

Оригінальні вимикачі Jung серії FD Design представлені кількома колірними виконаннями, серед яких стандартні білий і чорний кольори, а також різні варіації відтінків стали, алюмінію, антрациту і ін.
Коли Ви встановлюєте вимикач Jung FD Design в своєму приміщенні, воно відразу ж перетворюється, а за рахунок того, що корпус вимикача плоский, він практично повністю зливається зі стіною і не випирає.
 
 

Вимикачі Jung серії A plus

Неперевершена якість в поєднанні з вишуканими лініями - це все про вимикачах Jung серії A plus. Закруглена форма рамок надає цим вимикачів незвичайний вид, а різноманітність кольорів дозволить не обмежуватися у виборі тільки серед класичних відтінків.
Купуючи дані вимикачі в Альтер Ейр, Ви гарантовано отримуєте знижку і гарантію якості. Крім того, ми зможемо доставити товар в будь-яке місто України в найкоротші терміни.
 

Вимикачі Jung серії CD

Виключателі даної серії відносяться до середнього цінового сегменту. Завдяки тому, що вимикачі Jung CD виробляються з дюропласта і міцного алюмінію, їм не страшні механічні пошкодження або атмосферні впливи.
Дана серія вимикачів має велику клавішу включення / вимикання, яка відповідає сучасним ергономічним вимогам. Jung CD - це вимикачі нового покоління, здатні ідеально вписатися в будь-який інтер'єр. Крім того, їх вартість досить демократична, тому висока якість даних пристроїв всім буде по кишені.
 
 
 
Звертайтеся в салон кліматичної техніки Альтер Ейр, якщо у Вас виникли будь-які питання щодо типорозмірів і квітів обраних вимикачів. Наші фахівці підберуть відповідну модель цього пристрою і зроблять знижку. Контактний телефон в Києві: 0800330828.