Монтаж систем водопостачання та
каналізації

Повна відповідність проєктній документації
Професійний монтаж "під ключ"
Декілька бригад досвідчених монтажників
Гарантія ефективності та довгої роботи систем

Особливості грамотного монтажу систем

Важливість систем водопостачання та каналізації

Каналізація та водопостачання це саме ті інженерні системи, без яких неможливо запустити в експлуатацію будь-яке приміщення. Ефективність та довготривалість роботи цих систем залежить не тільки від правильного проектування та якісного обладнання, але й професійного монтажу. Саме тому важливо скористатися послугами перевірених і надійних організацій. Процес встановлення обладнання вимагає особливї уваги і складається з декількох етапів.

Перше, з чого починається монтаж будь-якої інженерної системи передача креслень від інженерів монтажній організації. На цій технічній документації повинні бути всі прив'язки (горизонтальні та вертикальні), розгортки з чіткими прив'язками виходів, водорозеток та каналізаційних розеток.

Система водопостачання. Що це?

​Система водопостачання є однією з необхідних інженерних систем в приватному будинку. Це обумовлено регулярною потребою в споживанні води як для харчових, так і для побутових цілей. Тому до реалізації водопостачання потрібно підійти з особливою увагою починаючи з проектування і закінчуючи встановленням обладнання.

В першу чергу варто сказати, що система водопостачання буває двох типів: централізована і автономна. Централізоване (міське) водопостачання - це постачання приміщення водою з міської системи водопроводу. Принцип роботи полягає в подачі води в розподільну мережу з декількох джерел. Таким чином до споживача вода потрапляє із загальної водопровідної мережі. На даний момент міська система водопостачання використовується в багатоповерхових будівлях.

Автономна система водопостачання найчастіше набирає популярності в приватних будинках, котеджах і дачах. Реалізація автономного водопроводу відбувається за допомогою свердловини або колодязя. Колодязь не рекомендується використовувати через високого рівня забруднення, з яким не здатні впорається навіть системи водоочищення та водопідготовки. Тому найчастіше використовується свердловина. Глибина свердловини становить 60-70 метрів. Вона знаходиться на території присадибної ділянки або безпосередньо під будинком. Далі свердловина очищається від каналізаційних споруд, що б не забруднювати воду. Вода зі свердловини качається за допомогою насоса і надходить в розширювальний бак, а вже з нього безпосередньо поширюється по всьому будинку.

Поширення води по приватному будинку здійснюється за допомогою трубопроводу. Труби можуть встановлюватися як в стягуванні підлоги, так і в штробі в стіні. Рекомендується установка саме в стягуванні по периметру, в нежитлових зонах. Після цього труби вже підводяться до кранів і душової лійки.

Монтаж водопостачання

Труби для водопостачання можуть проходити як у підлозі, так і в штробі в стіні. Це залежить від специфіки об'єкта. Для того, щоб гаряча вода не передавала своє тепло або стінам або іншим елементам у будівництві, труби потрібно монтувати в утеплювачі.

Стикування фітинга з трубою здійснюється за допомогою спеціального інструмента (для різних виробників вони різні). На трубу Uponor надівається кільце і до середини вставляється прес-інструмент, який на короткий проміжок часу збільшує діаметр труби. В цей період потрібно вставити фітинг, після цього труба звужується до свого первісного вигляду завдяки пам'яті форми.
 
Основне обладнання для подачі та перекриття води монтується в технічному приміщенні або котельні. Таким чином, вони не псують інтер'єр приміщень. Додатковим обладнанням для повноцінної роботи системи водопостачання є система антипотопу Нептун, крани, насоси, бойлери та ін.

Система водоочищення для дому та квартири

Монтаж систем водопостачання в приватному будинку

Якість роботи системи водопостачання залежить від багатьох факторів: проєктування (де буде повністю прописана вся роботи, бюджет і етапи установки), якість обладнання і правильний підбір, але найголовнішим фактором є монтаж. Якщо установка обладнання буде не якісною і не професійною, то всі перераховані вище аспекти не будуть мати значення. Саме тому варто звертатися до перевірених і досвідчених монтажних організацій.

Як же відбувається монтаж водопостачання будинку? Розташування водопровідних труб залежить від специфіки будинку. Саме тому вони можуть встановлюватися як в підлозі, так і в штробі в стіні. Перед монтажем труби необхідно утеплити для того, щоб гаряча вода не передавала своє тепло іншим елементам.

Жодна система водопостачання не обходиться без фітингів, які призначені для розгалуження, поворотів і переходу на інший діаметр. З'єднання фитинга і труби здійснюється за допомогою спеціального інструменту (залежить від виробника). Інструмент вставляється в трубу, на час розширюючи її діаметр. У цей момент необхідно вставити фітінг, далі завдяки пам'яті форми, діаметр звужується до свого первісного вигляду. Таким чином можливість протікання зводиться до мінімуму.

Основне обладнання для подачі або перекриття водопостачання монтується в котельні або іншому підсобному приміщенні. Таким чином всі необхідні складові знаходяться в одному окремому приміщенні. Це зручно з точки зору контролю і експлуатації, і крім того не псує інтер'єр приміщення, так як все обладнання приховано від загального огляду. Фінальна перевірка і налаштування обладнання відбувається разом з клієнтом або виконробом.

Монтаж каналізації

Обов'язковою вимогою при монтажі системи каналізації це встановлення труб під нахилом, для того, щоб уникнути часткових засорів у трубах, оскільки фекалії йдуть самотіком. Мінімальний нахил складає 2-3 см на 1 метр.

Для раковин, душових і ванних використовуються труби діаметром 50 см, а для унітазів - 110 см. Труби прокладаються в штробі стіни, так як у підлозі добитися необхідного кута дуже важко.

Фанові стояки монтуються строго вертикально. Труба повинна вийти за кровлю, щоб виходили запахи і повітря, які утворюються в каналізаційній системі.

Також необхідними умовами при монтажі каналізації є наявність ревізій. Якщо в складних ділянках і на поворотах утворюється засмічення, за допомогою ревізії можна з легкістю його усунути.
Чому ми?
01
РЕАЛІЗАЦІЯ СИСТЕМИ "ПІД КЛЮЧ"

Здійснюємо повний процес реалізації кліматичної системи - від створення концепції до монтажу і сервісу.

02
КОМПЛЕКСНИЙ ПІДХІД ДО КЛІМАТУ

Наші фахівці реалізують всі основні кліматичні системи в будинку - від вентиляції до автоматизації.

03
ДОСВІД РОБОТИ БІЛЬШЕ 12 РОКІВ

Надаємо інженерні послуги з 2008 року, але ніколи не зупиняємося. Щороку - нові технології та пропозиції.

04
ТЕХНІЧНИЙ СУПРОВІД

Забезпечуємо повний технічний контроль інженерних систем на об'єкті - для клієнтів і суміжних організацій.

Задіяне обладнання

Основним обладнанням для організації системи водопостачання в приватному будинку або квартирі є труби. Не менш важливою частиною системи є безпека. Для цього використовується система антипотоп Нептун. 

Потім вже фахівці займаються установкою додаткових пристроїв. Від якості використовуваного обладнання залежить ефективність і довготривалість роботи всієї інженерної системи.

Водопровідні труби
Водопровідні труби

Які існують водопровідні труби та які з них рекомендується використовувати.

Системи антипотопу та водоочищення
Системи антипотопу та водоочищення

Важливість використання цих систем для безпеки будинку, квартири і всіх мешканців.

Додаткове обладнання
Додаткове обладнання

Яке ще додаткове обладнання використовується при монтажі системи водопостачання.

Спеціальні умови співпраці

Ми раді спільно вести проєкти з організаціями та самозайнятими фахівцями, рекомендувати вас своїм клієнтам і допомагати з інженерною частиною на аутсорсі. Додатково запрошуємо відвідати семінари серії "Інженерія в дизайні", де ми на прикладах показуємо, як грамотно впроваджувати інженерні системи в інтер'єри кінцевих замовників.

Стати партнером
Дизайнерам
інтер'єрів
Архітекторам
Прорабам
Ділерам

Наші проєкти

Найкраще про нашу роботу розкажуть реалізовані об'єкти

Система вентиляції, кондиціювання та опалення у квартирі, ЖК "Новопечерські Липки"

 • Кухня
 • Обідня зона
 • Гардероб
 • Вітальня
Припливно-витяжна загальнообмінна система вентиляції Maico WS 320 КВ

Припливно-витяжна установка Maico WS 320 КВ з рекуперацією тепла, призначена для забезпечення правильного повітрообміну у житловому або комерційному приміщенні. У цьому пристрої індекс KB вказує на наявність вбудованого калорифера та байпаса.

Кухонний змішувач MOONY

Змішувач для мийки, одноважільний, з поворотним виливом діаметром 28 мм, з подвійним потоком для чистої води. Ввімкнення та вимкнення води проводиться за допомогою одного хромованого важеля. Витончений дизайн та міцні матеріали, забезпечать надійність роботи змішувача на багато років.

Привід для повітряних заслінок Belimo

Призначений для управління повітряними заслінками. Може використовуватись в системах як вентиляції, так і кондиціонування. Привід виконує захисну функцію від обмерзання або задимлення.

Шумоглушники Salda

Шумоглушники Salda використовуються для зниження звукового тиску у вентиляційних каналах круглого перетину. Забезпечують тиху роботу вентустановки, монтуються на кожному з входів повітря у вентустановки. В даному випадку передбачено 4 шумоглушника.

Внутрішньопідлоговий конвектор Kampmann Katherm QK

Тепловий конвектор Kampmann Katherm QK – якісна техніка, для обігріву приміщень. Має функцію примусової конвекції (вбудований вентилятор), що об'єднав в собі ЄС-технології вентиляторів разом з плавним регулюванням його обертів (система управління KaControl). Таке рішення дозволяє підвищити енергоефективність до максимального рівня. Крім того, це гарантує більш тиху роботу без дискомфорту для мешканців.

Лінійні дифузори прихованого монтажу TROX

Щілинні дифузори Trox застосовуються у приміщеннях побутового та адміністративного типу, а монтуються в підвісних стелях. У конструкцію входять направляючі лопатки (за замовчуванням - чорного кольору, на замовлення колір може бути змінений), статична камера з патрубком. Дані пристрої застосовуються у системах припливної та витяжної вентиляції. Їх перевагою є можливість точного напрямку повітряного потоку. Корпус щілинних дифузорів Trox виготовлений з високоякісного алюмінію.

Канальний кондиціонер Daikin FDXM25

Daikin FDXM25 – внутрішній блок канального типу, призначений для приміщень площею до 25 м2. Блок був розміщений в застельовому просторі, роблячи кімнату візуально вільнішою без зайвих деталей та техніки. Може працювати на охолодження, обігрів або осушення повітря.

Дизайнерський радіатор Jaga Strada

Радіатори Jaga Strada відрізняються високими тепловими показниками та стильним дизайнерськими виконанням: теплообмінник сприяє максимальному виробленню тепла при мінімальних витратах електроенергію, а панелі, у поєднанні зі стильними решітками, додають приладу витонченості. Можуть комбінуватись з конденсаційними котлами, швидко реагують на зміну температури у приміщенні.

Лінійні дифузори прихованого монтажу TROX

Щілинні дифузори Trox застосовуються у приміщеннях побутового та адміністративного типу, а монтуються в підвісних стелях. У конструкцію входять направляючі лопатки (за замовчуванням - чорного кольору, на замовлення колір може бути змінений), статична камера з патрубком. Дані пристрої застосовуються у системах припливної та витяжної вентиляції. Їх перевагою є можливість точного напрямку повітряного потоку. Корпус щілинних дифузорів Trox виготовлений з високоякісного алюмінію.

Система вентиляції, кондиціювання та опалення у квартирі, ЖК "Новопечерські Липки"

Інженерні системи в офісі Альтер Ейр

 • Переговорна
 • Шоурум
 • Open-space
ПВУ Jablotron Futura L з модулем Cool Breeze

Тепловий насос повітря-вода Viessmann Vitocal 100S

Розподільна гребінка Uponor

Насосна група Meibes

Насос Grundfos UPS 25/6

Uponor Smatrix Base Контролер X-145 Bus 6X

VAV-клапани Jablotron VarioBreeze

Насосна група Meibes

Мідні труби системи опалення

Бак розширювальний Zilmet CAL-PRO 35 л

Акумулюючий бак Drazice UKV 102

Шумоглушники для повітроводів

Лінійний стельовий дифузор TROX

Каучукова ізоляція на повітроводи

Інженерні системи в офісі Альтер Ейр

Огляди реалізації
клімат-систем

Опалення, водопостачання та каналізація для дворівневої квартири в ЖК Almond Apartments
Опалення, водопостачання та каналізація для дворівневої квартири в ЖК Almond Apartments
Автор запису
Системи опалення, водопостачання, каналізації та водоочищення на об'єкті Green Hills на базі Viessmann.
Системи опалення, водопостачання, каналізації та водоочищення на об'єкті Green Hills на базі Viessmann.
Автор запису
Внутрішнє водопостачання та каналізація
Внутрішнє водопостачання та каналізація
Автор запису
Хочете відчути роботу клімат-системи?

Залишайте заявку і відвідайте наш шоурум, де встановлені всі інженерні системи, і ви зможете наочно оцінити їх роботу до замовлення вентиляції у себе.

Етапи реалізації проєкту

Ми вибудували процес, який гарантує результат
 • Консультація
 • Комерційна пропозиція
 • Проєктування
 • Монтаж
 • Сервіс
01
Консультація

Консультація

На зустрічі в шоу-румі Альтер Ейр присутні фахівці, які безпосередньо займаються розробкою та реалізацією проектів. Протягом 1-1,5 години обговорюються побажання та формуються ідеї реалізації систем. Окрім цього демонструється робота обладнання від відомих виробників підготовки та очищення води. Замовник отримує повне уявлення про інтегровані пристрої і набуває розуміння і про їх роботу.

02
Комерційна пропозиція

Комерційна пропозиція

Техніко-економічний розрахунок дає можливість надати комерційну пропозицію у кількох вариантах. Такий підхід дозволить вибрати між мінімальним, середнім та преміум сегментом обладнання, а також сформує уявлення про майбутні витрати. У результаті отримана сума може змінюватися у більшу чи меншу сторону, але вона залишиться у межах 15%.

03
Проєктування

Проєктування

Как только коммерческое предложение утверждается, заказчик вносит предоплату в размере 10% от общей сметы. После этого инженеры начинают разработку проекта. На каждом этапе проходит четкое согласование изменений и нововведений. Затем составляется окончательный вариант, под которым ставится подпись заказчика о полном соответствии с представленным планом.

04
Монтаж систем

Монтаж систем

За нами залишається доставка та монтаж обладнання з подальшою інтеграцією у наявні системи. Обов'язковим пунктом є проведення пусконалагодження, яке дозволить настроїти пристрої під потрібні параметри. А надалі гарантуватиме високу продуктивність із мінімальними витратами.

05
Сервісне обслуговування

Сервісне обслуговування

Здійснюємо гарантійне та післягарантійне обслуговування інженерних систем – протягом усього терміну їх експлуатації. У ході обслуговування проводимо періодичну профілактику, заміну розхідників та налаштування параметрів. За бажанням замовника, виконуємо модифікацію обладнання для підвищення продуктивності та мінімізації витрат.

Вартість монтажу систем

Вартість монтажу водопостачання та каналізації в "Альтер Ейр"

Загальна вартість реалізації систем залежить від особливостей вашого проєкту, типу об'єкта (будинок або квартира) і його розташування. Тут наведені ціни на конкретні послуги наших фахівців.

ПРИБЛИЗНА РОЗРАХУНКОВА ВАРТІСТЬ СИСТЕМИ ВОДОПОСТАЧАННЯ

Монтаж труби із зшитого поліетілену в ізоляції д 25-32 мм
PN 6/10
159 грн
Монтаж труби із зшитого поліетилену в ізоляції д 40 мм
PN 6/10
200 грн
Монтаж труби із зшитого поліетилену в ізоляції до д 20 мм
PN 6/10
120 грн
Монтажна точка (холодна, гаряча вода, каналізація)
2 000 грн
Опресовування і перевірка систем водопостачання та каналізації
1 000 грн

ПРИБЛИЗНА РОЗРАХУНКОВА ВАРТІСТЬ СИСТЕМИ КАНАЛІЗАЦІЇ

Монтаж труби каналізаційної внутрішньої MAGNAPLAST
32х1.8х2000 мм 1 шт.
250 грн
Монтаж коліна внутр. MAGNAPLAST
32/87" 1 шт.
40 грн
Монтаж фанового стояка
поверх
700 грн
Монтаж сифона мийки
1 шт.
400 грн
Залишилися питання?

Швидка консультація від фахівця

Про компанію
Хочете облаштувати здоровий і сприятливий клімат в будинку?
Ви звернулися за адресою!

Ми вирішуємо проблему мікроклімату в будинку починаючи від вентиляції, кондиціонування, опалення і закінчуючи зволоженням й очищенням повітря. Робимо так, щоб всі системи продуктивно взаємодіяли між собою і при цьому не споживали багато енергії, аби заощадити ваші витрати.

Детальніше про компанію

500 корисних оглядів
2 000 задоволених клієнтів
10 000 товарів у магазині
1 800 реалізованих об'єктів

Підсумок

Система водопостачання – це важливий елемент для створення комфортних умов в приміщенні. Вона буває двох видів: централізована (міська) та автономна. У приватних будинках найчастіше використовується автономна система водопостачання. Таким чином клієнт не залежить від графіка профілактичних відключень і масштабних міських поломок. 

Для організації водопроводу використовується різне обладнання. Основним з якого є труби. Для водопостачання рекомендується використовувати труби зі зшитого поліетилену. Крім труб так само використовуються фітинги, крани, гребінки і пристрій для підігріву води. Монтуватися трубопровід може в стяжці підлоги або штробі в стіні. Рекомендується установлення саме в стяжці підлоги в нежитлових зонах. Основні елементи системи монтуються в підсобних приміщеннях для зручності експлуатації. Налагодження та перевірка обладнання відбувається в присутності клієнта. 

При реалізації каналізації особлива увага приділяється трубам: їх діаметру та особливостям установки. 

В результаті ми бачимо, що монтаж грає важливу роль в якості роботи всієї інженерної системи і на це завжди варто звертати особливу увагу. Так як в монтажі цих систем є безліч нюансів і правил, для ефективної роботи не варто проводити його самостійно.

Замовте монтаж систем

Подбайте про здоров'я та комфорт своєї сім'ї

Відгуки і питання
 • 5 / 5

  Альберт

  Как понять какой диаметр труб должен быть при монтаже канализации?

 • Команда Альтер Эйр

  Добрый день, Альберт! Диаметр труб рассчитывается индивидуально, в зависимости от вида и особенностей сантехники. Чтобы узнать детально о всех нюансах монтажа, связывайтесь с нами по номеру ☎️ 0 800 33 08 28. Наши специалисты ответят на все возникшие вопросы и помогут подобрать решение.

 • 5 / 5

  Мирон

  Поместили всю самую нужную информацию в одну статью, спасибо! Перешел на сайт компании с кучей вопросов, а теперь они исчерпаны, остаётся лишь подобрать правильные установки для водоподготовки )