Монтаж систем водопостачання та
каналізації

Повна відповідність проєктній документації
Професійний монтаж "під ключ"
Декілька бригад досвідчених монтажників
Гарантія ефективності та довгої роботи систем

Особливості грамотного монтажу систем

Важливість систем водопостачання та каналізації

Каналізація та водопостачання це саме ті інженерні системи, без яких неможливо запустити в експлуатацію будь-яке приміщення. Ефективність та довготривалість роботи цих систем залежить не тільки від правильного проектування та якісного обладнання, але й професійного монтажу. Саме тому важливо скористатися послугами перевірених і надійних організацій. Процес встановлення обладнання вимагає особливї уваги і складається з декількох етапів.

Перше, з чого починається монтаж будь-якої інженерної системи передача креслень від інженерів монтажній організації. На цій технічній документації повинні бути всі прив'язки (горизонтальні та вертикальні), розгортки з чіткими прив'язками виходів, водорозеток та каналізаційних розеток.

Система водопостачання. Що це?

​Система водопостачання є однією з необхідних інженерних систем в приватному будинку. Це обумовлено регулярною потребою в споживанні води як для харчових, так і для побутових цілей. Тому до реалізації водопостачання потрібно підійти з особливою увагою починаючи з проектування і закінчуючи встановленням обладнання.

В першу чергу варто сказати, що система водопостачання буває двох типів: централізована і автономна. Централізоване (міське) водопостачання - це постачання приміщення водою з міської системи водопроводу. Принцип роботи полягає в подачі води в розподільну мережу з декількох джерел. Таким чином до споживача вода потрапляє із загальної водопровідної мережі. На даний момент міська система водопостачання використовується в багатоповерхових будівлях.

Автономна система водопостачання найчастіше набирає популярності в приватних будинках, котеджах і дачах. Реалізація автономного водопроводу відбувається за допомогою свердловини або колодязя. Колодязь не рекомендується використовувати через високого рівня забруднення, з яким не здатні впорається навіть системи водоочищення та водопідготовки. Тому найчастіше використовується свердловина. Глибина свердловини становить 60-70 метрів. Вона знаходиться на території присадибної ділянки або безпосередньо під будинком. Далі свердловина очищається від каналізаційних споруд, що б не забруднювати воду. Вода зі свердловини качається за допомогою насоса і надходить в розширювальний бак, а вже з нього безпосередньо поширюється по всьому будинку.

Поширення води по приватному будинку здійснюється за допомогою трубопроводу. Труби можуть встановлюватися як в стягуванні підлоги, так і в штробі в стіні. Рекомендується установка саме в стягуванні по периметру, в нежитлових зонах. Після цього труби вже підводяться до кранів і душової лійки.

Монтаж водопостачання

Труби для водопостачання можуть проходити як у підлозі, так і в штробі в стіні. Це залежить від специфіки об'єкта. Для того, щоб гаряча вода не передавала своє тепло або стінам або іншим елементам у будівництві, труби потрібно монтувати в утеплювачі.

Стикування фітинга з трубою здійснюється за допомогою спеціального інструмента (для різних виробників вони різні). На трубу Uponor надівається кільце і до середини вставляється прес-інструмент, який на короткий проміжок часу збільшує діаметр труби. В цей період потрібно вставити фітинг, після цього труба звужується до свого первісного вигляду завдяки пам'яті форми.
 
Основне обладнання для подачі та перекриття води монтується в технічному приміщенні або котельні. Таким чином, вони не псують інтер'єр приміщень. Додатковим обладнанням для повноцінної роботи системи водопостачання є система антипотопу Нептун, крани, насоси, бойлери та ін.

Система водоочищення для дому та квартири

Монтаж систем водопостачання в приватному будинку

Якість роботи системи водопостачання залежить від багатьох факторів: проєктування (де буде повністю прописана вся роботи, бюджет і етапи установки), якість обладнання і правильний підбір, але найголовнішим фактором є монтаж. Якщо установка обладнання буде не якісною і не професійною, то всі перераховані вище аспекти не будуть мати значення. Саме тому варто звертатися до перевірених і досвідчених монтажних організацій.

Як же відбувається монтаж водопостачання будинку? Розташування водопровідних труб залежить від специфіки будинку. Саме тому вони можуть встановлюватися як в підлозі, так і в штробі в стіні. Перед монтажем труби необхідно утеплити для того, щоб гаряча вода не передавала своє тепло іншим елементам.

Жодна система водопостачання не обходиться без фітингів, які призначені для розгалуження, поворотів і переходу на інший діаметр. З'єднання фитинга і труби здійснюється за допомогою спеціального інструменту (залежить від виробника). Інструмент вставляється в трубу, на час розширюючи її діаметр. У цей момент необхідно вставити фітінг, далі завдяки пам'яті форми, діаметр звужується до свого первісного вигляду. Таким чином можливість протікання зводиться до мінімуму.

Основне обладнання для подачі або перекриття водопостачання монтується в котельні або іншому підсобному приміщенні. Таким чином всі необхідні складові знаходяться в одному окремому приміщенні. Це зручно з точки зору контролю і експлуатації, і крім того не псує інтер'єр приміщення, так як все обладнання приховано від загального огляду. Фінальна перевірка і налаштування обладнання відбувається разом з клієнтом або виконробом.

Монтаж каналізації

Обов'язковою вимогою при монтажі системи каналізації це встановлення труб під нахилом, для того, щоб уникнути часткових засорів у трубах, оскільки фекалії йдуть самотіком. Мінімальний нахил складає 2-3 см на 1 метр.

Для раковин, душових і ванних використовуються труби діаметром 50 см, а для унітазів - 110 см. Труби прокладаються в штробі стіни, так як у підлозі добитися необхідного кута дуже важко.

Фанові стояки монтуються строго вертикально. Труба повинна вийти за кровлю, щоб виходили запахи і повітря, які утворюються в каналізаційній системі.

Також необхідними умовами при монтажі каналізації є наявність ревізій. Якщо в складних ділянках і на поворотах утворюється засмічення, за допомогою ревізії можна з легкістю його усунути.
Чому ми?
01
РЕАЛІЗАЦІЯ СИСТЕМИ "ПІД КЛЮЧ"

Здійснюємо повний процес реалізації кліматичної системи - від створення концепції до монтажу і сервісу.

02
КОМПЛЕКСНИЙ ПІДХІД ДО КЛІМАТУ

Наші фахівці реалізують всі основні кліматичні системи в будинку - від вентиляції до автоматизації.

03
ДОСВІД РОБОТИ БІЛЬШЕ 12 РОКІВ

Надаємо інженерні послуги з 2008 року, але ніколи не зупиняємося. Щороку - нові технології та пропозиції.

04
ТЕХНІЧНИЙ СУПРОВІД

Забезпечуємо повний технічний контроль інженерних систем на об'єкті - для клієнтів і суміжних організацій.

Задіяне обладнання

Основним обладнанням для організації системи водопостачання в приватному будинку або квартирі є труби. Не менш важливою частиною системи є безпека. Для цього використовується система антипотоп Нептун. 

Потім вже фахівці займаються установкою додаткових пристроїв. Від якості використовуваного обладнання залежить ефективність і довготривалість роботи всієї інженерної системи.

Водопровідні труби
Водопровідні труби

Які існують водопровідні труби та які з них рекомендується використовувати.

Системи антипотопу та водоочищення
Системи антипотопу та водоочищення

Важливість використання цих систем для безпеки будинку, квартири і всіх мешканців.

Додаткове обладнання
Додаткове обладнання

Яке ще додаткове обладнання використовується при монтажі системи водопостачання.

Наші проєкти

Найкраще про нашу роботу розкажуть реалізовані об'єкти

Система вентиляції, кондиціювання та опалення у квартирі, ЖК "Новопечерські Липки"

 • Кухня
 • Обідня зона
 • Гардероб
 • Вітальня
Припливно-витяжна загальнообмінна система вентиляції Maico WS 320 КВ

Припливно-витяжна установка Maico WS 320 КВ з рекуперацією тепла, призначена для забезпечення правильного повітрообміну у житловому або комерційному приміщенні. У цьому пристрої індекс KB вказує на наявність вбудованого калорифера та байпаса.

Кухонний змішувач MOONY

Змішувач для мийки, одноважільний, з поворотним виливом діаметром 28 мм, з подвійним потоком для чистої води. Ввімкнення та вимкнення води проводиться за допомогою одного хромованого важеля. Витончений дизайн та міцні матеріали, забезпечать надійність роботи змішувача на багато років.

Привід для повітряних заслінок Belimo

Призначений для управління повітряними заслінками. Може використовуватись в системах як вентиляції, так і кондиціонування. Привід виконує захисну функцію від обмерзання або задимлення.

Шумоглушники Salda

Шумоглушники Salda використовуються для зниження звукового тиску у вентиляційних каналах круглого перетину. Забезпечують тиху роботу вентустановки, монтуються на кожному з входів повітря у вентустановки. В даному випадку передбачено 4 шумоглушника.

Внутрішньопідлоговий конвектор Kampmann Katherm QK

Тепловий конвектор Kampmann Katherm QK – якісна техніка, для обігріву приміщень. Має функцію примусової конвекції (вбудований вентилятор), що об'єднав в собі ЄС-технології вентиляторів разом з плавним регулюванням його обертів (система управління KaControl). Таке рішення дозволяє підвищити енергоефективність до максимального рівня. Крім того, це гарантує більш тиху роботу без дискомфорту для мешканців.

Лінійні дифузори прихованого монтажу TROX

Щілинні дифузори Trox застосовуються у приміщеннях побутового та адміністративного типу, а монтуються в підвісних стелях. У конструкцію входять направляючі лопатки (за замовчуванням - чорного кольору, на замовлення колір може бути змінений), статична камера з патрубком. Дані пристрої застосовуються у системах припливної та витяжної вентиляції. Їх перевагою є можливість точного напрямку повітряного потоку. Корпус щілинних дифузорів Trox виготовлений з високоякісного алюмінію.

Канальний кондиціонер Daikin FDXM25

Daikin FDXM25 – внутрішній блок канального типу, призначений для приміщень площею до 25 м2. Блок був розміщений в застельовому просторі, роблячи кімнату візуально вільнішою без зайвих деталей та техніки. Може працювати на охолодження, обігрів або осушення повітря.

Дизайнерський радіатор Jaga Strada

Радіатори Jaga Strada відрізняються високими тепловими показниками та стильним дизайнерськими виконанням: теплообмінник сприяє максимальному виробленню тепла при мінімальних витратах електроенергію, а панелі, у поєднанні зі стильними решітками, додають приладу витонченості. Можуть комбінуватись з конденсаційними котлами, швидко реагують на зміну температури у приміщенні.

Лінійні дифузори прихованого монтажу TROX

Щілинні дифузори Trox застосовуються у приміщеннях побутового та адміністративного типу, а монтуються в підвісних стелях. У конструкцію входять направляючі лопатки (за замовчуванням - чорного кольору, на замовлення колір може бути змінений), статична камера з патрубком. Дані пристрої застосовуються у системах припливної та витяжної вентиляції. Їх перевагою є можливість точного напрямку повітряного потоку. Корпус щілинних дифузорів Trox виготовлений з високоякісного алюмінію.

Система вентиляції, кондиціювання та опалення у квартирі, ЖК "Новопечерські Липки"

Інженерні системи в офісі Альтер Ейр

 • Переговорна
 • Шоурум
 • Open-space
ПВУ Jablotron Futura L з модулем Cool Breeze

Jablotron Futura L - інноваційна припливно-витяжна установка, що забезпечує вентиляцію в будинку, квартирі або офісі. Подає в приміщення свіже відфільтроване повітря і видаляє відпрацьоване. Вона автономна та інтелектуальна, інтегрується з системою розумного будинку і управляється за допомогою мобільного додатку. Сама повідомляє господарів про необхідність заміни фільтрів або виниклі неполадки. Модуль Jablotron CoolBreeze (білий блок зверху установки) працює разом з Jablotron Futura, охолоджуючи або нагріваючи повітря в залежності від сезону або особистих переваг власників.

Тепловий насос повітря-вода Viessmann Vitocal 100S

Тепловий насос Viessmann Vitocal 100-S AWB-M 230V 101.A04 "повітря-вода" призначений для забезпечення системи опалення та гарячого водопостачання. Складається з 2 окремих блоків - внутрішнього (який розміщений в нашому офісі) і зовнішнього (розміщений на зовнішній стіні будівлі). Між собою вони з'єднуються за допомогою фреонопроводів. За ним у внутрішній блок переміщається холодоагент (R410A) з високою температурою, віддаючи тепло в систему.

Розподільна гребінка Uponor

Розподільні гребінки Uponor - це скандинавський підхід до опалення. Являються елементом теплої підлоги і сприяють якісному та ефективному обігріву будинку або квартири. Випускаються для гарячої і холодної води, можуть з'єднуватися між собою і повністю виключають ризик прориву труб.

Насосна група Meibes

Насосна група Meibes використовується для підтримки температури і подачі води в системі опалення. Дозволяє точно управляти теплоносієм і регулювати його параметри. Відрізняється високою надійністю і стабільністю роботи, з її допомогою легко управляти температурою теплоносія. Інтегрується практично в будь-яку сучасну систему опалення, особливо широко використовується в контурі "Тепла підлога".

Насос Grundfos UPS 25/6

Циркуляційний насос Grundfos UPS 25/6 - малогабаритний і практично безшумний, відрізняється економним споживанням електроенергії. Застосовується для циркуляції води в системах опалення, в тому числі в системах обігріву підлог, і гарячого водопостачання. Насос Grundfos UPS 25/6 легко підключається і регулюється вручну.

Uponor Smatrix Base Контролер X-145 Bus 6X

Uponor Smatrix Base - це система інтелектуального управління температурою повітря в приміщеннях. Показує необхідність опалення або охолодження повітря, дозволяє включати і вимикати економний режим в окремих кімнатах, має 7 програм планування і кілька режимів управління - для температури в приміщеннях, для температури підлоги і т. д.

VAV-клапани Jablotron VarioBreeze

Jablotron VarioBreeze - це VAV-клапан змінної подачі повітря, один з компонентів VAV-системи. Являє собою регулюючу заслінку, яка коригує витрату повітря в конкретному приміщенні - від повної подачі до перекриття повітряного потоку. Тобто дозволяє реалізувати зональну вентиляцію зі змінною подачею свіжого повітря.

Насосна група Meibes

Насосна група Meibes використовується для регулювання температури і подачі води в системі опалення. Вона дозволяє точно керувати теплоносієм і регулювати його параметри. Відрізняється високою надійністю і стабільністю роботи, з її допомогою легко управляти температурою теплоносія. Інтегрується практично в будь-яку сучасну систему опалення.

Мідні труби системи опалення

При організації інженерних систем всі обв'язки котелень ми робимо на міді. Цей матеріал не боїться перепадів температури, не піддається негативному впливу ультрафіолетових променів і має термін експлуатації 50 років, що можна порівняти з терміном служби житлових об'єктів. Мідні труби забезпечують надійність і довговічність всієї системи.

Бак розширювальний Zilmet CAL-PRO 35 л

Розширювальний бак Zilmet CAL-PRO на 35 л призначений для компенсації зміни об'єму води в системі опалення. Він запобігає перепаду тиску і допомагає знизити споживання енергії. Використовується разом з котлами і насосами. Баки бренду Zilmet відрізняються високою міцністю, зносостійкістю та антикорозійними властивостями.

Акумулюючий бак Drazice UKV 102

Акумулюючий бак Drazice UKV 102 призначений для акумулювання надлишкового тепла від теплогенератора системи опалення (в нашому випадку - теплового насоса). Він виготовлений зі сталі, внутрішня поверхня залишається необробленою. Покритий поліуретановою теплоізоляцією, що не знімається. Ми віддаємо перевагу бренду Drazice при реалізації систем з нагрівальними елементами.

Шумоглушники для повітроводів

Шумоглушники для повітроводів необхідні для того, щоб знизити рівень шуму. В офісних приміщеннях ця вимога особливо актуальна. Шумоглушники монтуються в повітроводах безпосередньо за вентиляційним агрегатом і значно знижують рівень шуму в вентканалах. У проєктах ми використовуємо найякісніші шумоглушники відомих марок, наприклад - Systemair.

Лінійний стельовий дифузор TROX

Лінійні дифузори TROX - це стиль і комфорт в офісі та будинку. З їх допомогою реалізується ідеальний розподіл повітря зі стелі. Повітряні потоки, що подаються, змішуються з повітрям в приміщенні в безпосередній близькості від дифузора. Завдяки цьому виключається ефект протягу.

Каучукова ізоляція на повітроводи

Для повітроводів ми використовуємо ізоляцію зі спіненого каучуку. Вона надійно захищає трубопроводи від утворення конденсату, відрізняється легкістю, довговічністю і стійкістю до агресивних середовищ. Має низьку теплопровідність, високу еластичність і пароізоляційні властивості. Каучукова ізоляція - відмінне довгострокове рішення для ізоляції вентиляційного обладнання.

Інженерні системи в офісі Альтер Ейр

Огляди реалізації
клімат-систем

Опалення, водопостачання та каналізація для дворівневої квартири в ЖК Almond Apartments
Автор запису
Системи опалення, водопостачання, каналізації та водоочищення на об'єкті Green Hills на базі Viessmann.
Автор запису
Внутрішнє водопостачання та каналізація
Автор запису
Хочете відчути роботу клімат-системи?

Залишайте заявку і відвідайте наш шоурум, де встановлені всі інженерні системи, і ви зможете наочно оцінити їх роботу до замовлення вентиляції у себе.

Етапи реалізації проєкту

Ми вибудували процес, який гарантує результат
 • Консультація
 • Комерційна пропозиція
 • Проєктування
 • Монтаж
 • Сервіс
01
Консультація

Консультація

Перша зустріч проходить в нашому шоу-румі і триває 1-1,5 години. Ми обговорюємо ваші побажання, особливості об'єкта і рентабельність того чи іншого рішення. Показуємо, як працює обладнання, реалізоване в офісі – ви будете мати наочне уявлення про впроваджувані інженерні системи, їх ефективність та ергономічність.

02
Комерційна пропозиція

Комерційна пропозиція

Ви отримуєте техніко-економічний розрахунок і зроблену на його підставі комерційну пропозицію. У неї також входить кошторис по обладнанню та обв'язки - з самого початку ви будете мати правильне уявлення про бюджет. Фінальна вартість після складання проєкту може змінитися в рамках 15% в більшу або меншу сторону.

03
Проєктування

Проєктування

Після узгодження комерційної пропозиції клієнт вносить 10% передоплати від загальної суми. Ми починаємо проєктування інженерних систем. Розроблений проєкт узгоджується з клієнтом, за необхідності вносяться правки. Потім проєкт затверджується обома сторонами в письмовій формі. Ви отримуєте повний пакет проєктних документів.

04
Монтаж систем

Монтаж систем

Ми доставляємо і монтуємо все необхідне обладнання. Ефективно інтегруємо його з іншими системами та інтер'єрними рішеннями. Проводимо пусконалагоджувальні роботи. Фінальний запуск інженерної системи відбувається в присутності вас і головного інженера, щоб ви переконалися в коректній роботі всіх складових.

05
Сервісне обслуговування

Сервісне обслуговування

Здійснюємо гарантійне і післягарантійне обслуговування інженерних систем - протягом всього терміну їх експлуатації. Чистимо і міняємо фільтри, комплектуючі. За бажанням клієнта можемо модифікувати систему або оптимізувати її з метою зміни продуктивності або економії ресурсів.

Вартість монтажу систем

Вартість монтажу водопостачання та каналізації в "Альтер Ейр"

Загальна вартість реалізації систем залежить від особливостей вашого проєкту, типу об'єкта (будинок або квартира) і його розташування. Тут наведені ціни на конкретні послуги наших фахівців.

ПРИБЛИЗНА РОЗРАХУНКОВА ВАРТІСТЬ СИСТЕМИ ВОДОПОСТАЧАННЯ

Монтаж труби із зшитого поліетілену в ізоляції д 25-32 мм
PN 6/10
159 грн
Монтаж труби із зшитого поліетилену в ізоляції д 40 мм
PN 6/10
200 грн
Монтаж труби із зшитого поліетилену в ізоляції до д 20 мм
PN 6/10
120 грн
Монтажна точка (холодна, гаряча вода, каналізація)
2 000 грн
Опресовування і перевірка систем водопостачання та каналізації
1 000 грн

ПРИБЛИЗНА РОЗРАХУНКОВА ВАРТІСТЬ СИСТЕМИ КАНАЛІЗАЦІЇ

Монтаж труби каналізаційної внутрішньої MAGNAPLAST
32х1.8х2000 мм 1 шт.
250 грн
Монтаж коліна внутр. MAGNAPLAST
32/87" 1 шт.
40 грн
Монтаж фанового стояка
поверх
700 грн
Монтаж сифона мийки
1 шт.
400 грн
Залишилися питання?

Швидка консультація від фахівця

Підсумок

Система водопостачання – це важливий елемент для створення комфортних умов в приміщенні. Вона буває двох видів: централізована (міська) та автономна. У приватних будинках найчастіше використовується автономна система водопостачання. Таким чином клієнт не залежить від графіка профілактичних відключень і масштабних міських поломок. 

Для організації водопроводу використовується різне обладнання. Основним з якого є труби. Для водопостачання рекомендується використовувати труби зі зшитого поліетилену. Крім труб так само використовуються фітинги, крани, гребінки і пристрій для підігріву води. Монтуватися трубопровід може в стяжці підлоги або штробі в стіні. Рекомендується установлення саме в стяжці підлоги в нежитлових зонах. Основні елементи системи монтуються в підсобних приміщеннях для зручності експлуатації. Налагодження та перевірка обладнання відбувається в присутності клієнта. 

При реалізації каналізації особлива увага приділяється трубам: їх діаметру та особливостям установки. 

В результаті ми бачимо, що монтаж грає важливу роль в якості роботи всієї інженерної системи і на це завжди варто звертати особливу увагу. Так як в монтажі цих систем є безліч нюансів і правил, для ефективної роботи не варто проводити його самостійно.

Замовте монтаж систем

Подбайте про здоров'я та комфорт своєї сім'ї

Відгуки і питання
Відгуки відсутні