Кращі зволожувачі повітря
2015 року!

Автор запису
17 лют 2016
9 хв читання
0 коментарів
0 / 5

Провідні виробники представляють свої інновації в світі побутової техніки щороку. Аlter Аіг підготував для вас добірку кращих новинок для зволоження повітря в будинку, які Ви зможете у нас придбати.

Boneco H680

Boneco H680

Осінньою прем'єрою серед зволожувачів 2015 року від компанії Boneco стане мийка повітря H680. Цей пристрій зручний, тому що поєднує в собі функції зволожувача та/або очищувача. Гібридний продукт 2 в 1 відрізняється також високою ефективністю зволоження (площа обслуговуваного приміщення до 100 м²). Мийка повітря підтримує режим «Дитина», завдяки якому ідеально підходить для молодих сімей. За допомогою дистанційного управління, датчика вологості повітря, фільтра і нагадувань про зміну води в Boneco H680, ним легко і просто користуватися.
У цьому пристрої використовується фільтр HYBRID для очищення повітря і диски для випаровування і зволоження. Система попереднього очищення запобігає потраплянню волосся, лупи, побутового пилу та інших забруднюючих речовин. Наявність HEPA фільтру гарантує знищення майже всіх вірусів, пилку і неприємних запахів.

Система зволожувача забезпечує як підвищення рівня відносної вологості повітря, так і його промивання водночас. Принцип роботи такий, що повітря збагачується вологою, а вода діє як природний фільтр для видалення забруднюючих речовин.

Таким чином, завдяки інноваційній системі фільтрації і зволоження, мийка Boneco H680 не лише чудово впишеться в інтер'єр Вашого будинку, але й подарує йому чистоту і затишок.

Boneco W2255A

Boneco W2255A

W2255A – це новинка від компанії Boneco. Цим пристроєм легко і зручно користуватися, оскільки зволоження контролюється натисненням кнопки, яка вибирає бажаний рівень потужності для денної або особливо тихої роботи в нічний час. Зволожувач автоматично вимикається, коли резервуар для води порожній, що робить його надзвичайно ефективним.

Принцип роботи пристрою досить простий: спеціальні текстуровані диски зволоження обертаються у воді і додають вологи в повітря. Вода діє як природний фільтр, що очищає повітря від домішок (пилу, пилку і неприємних запахів). Саморегульований принцип випаровування забезпечує правильну вологість повітря в приміщенні – саме таку, яка потрібна в конкретний момент.

Допоможемо підібрати вам зволожувач!

Зволожувач повітря можна використовувати круглий рік, і він особливо підходить для людей, які страждають алергією, так як в основі його роботи лежить природне очищення повітря. Це стало можливим завдяки наявності антибактеріального іонного срібла Stick®.

Boneco W1355A

Boneco W1355A

Лідер на ринку зволожувачів, компанія Boneco, представила ще один пристрій для забезпечення потрібної кількості вологи в повітрі Boneco W1355A. Повітря зволожується і додатково очищається завдяки використанню унікальних зволожувальних дисків.

Пристрій простий і зручний в експлуатації, має два режими роботи – денний і нічний (зі зменшеними шумовими характеристиками). Так як Boneco W1355A водночас очищає і зволожує повітря, прилад може використовуватися в будь-який сезон і, що важливо, підходить для людей, які страждають алергією.

Boneco U700

Boneco U700

Інноваційні технології в світі: компанія Boneco презентувала ультразвуковий зволожувач з інтегрованою функцією очистки. Новинкою є зволожувач U700 з високими стандартами очищення повітря. Завдяки особливому режимі самоочищення, U700 надзвичайно ефективний. Родзинками продукту є єдиний у своєму роді унікальний дизайн і висока продуктивність (можна використовувати в приміщеннях площею до 80 м2). Завдяки високочастотним коливанням мембрани, вода перетворюється в туман і потрапляє в кімнату за допомогою вентилятора.

Пристрій може випустити або холодний або теплий туман, залежно від ваших уподобань. Інтегрована демінералізація картриджа запобігає утворенню накипу. Іонне срібло Stick® знищує бактерії, воно ж забезпечує оптимальну якість води. Даний безшумний прилад має дуже високий рівень зволоження, який можна регулювати індивідуально. Модель U700 має вбудовану світлову індикацію, а великий резервуар для води забезпечує довготривалу роботу зволожувача. Функція таймера, автоматичний режим і аромат-контейнер задовольняють індивідуальні потреби сучасного способу життя.

Пропонуємо подивитися відеоогляд зволожувача повітря.

Neoclima SP-50

Серед ультразвукових зволожувачів новинкою на ринку також є і продукт від виробника Neoclima SP-50. Це сучасний ультразвуковий зволожувач повітря з інтелектуальним керуванням: вбудований електронний гігростат автоматично відключає пристрій, коли відносна вологість в приміщенні падає нижче заданого значення.

Neoclima SP-50

Зволожувач має ефективну систему фільтрації і високу продуктивність роботи для створення чистого і максимально комфортного мікроклімату в приміщенні. Керувати пристроєм зручно за допомогою електронної сенсорної панелі, а на цифровому дисплеї відображається поточний і заданий рівень вологості (таймер підтримує 12 рівнів, вбудованих виробником).

Neoclima SP-50 підтримує два режими: «холодний пар» і «теплий пар». При утворенні теплої пари безслідно гине більшість бактерій і шкідливих для людини мікроорганізмів. Цей спосіб зволоження значно ефективніший, оскільки процес пароутворення в приладі відбувається інтенсивніше, а пар, що виходить, стає чистішим. Важливо, що в зволожувачі знаходиться спеціальний фільтр-картридж, який ефективно знезаражує, очищає і пом'якшує воду, запобігаючи утворенню сольового нальоту. Обладнання характеризується економічністю, оскільки споживає мало електроенергії. Ультразвуковий зволожувач SP-50 буде гармонійно виглядати в будь-якому інтер'єрі, так як виконаний в елегантному і сучасному дизайні білого та чорного кольору.

Neoclima SPS-905

Neoclima SPS-905

Ще одна новинка від компанії – ультразвуковий зволожувач повітря Neoclima SPS-905. Пристрій оснащений функцією автоматичного відключення при низькому рівні води, має широкий діапазон вологості, обертові розподільники потоків пару, керамічний фільтр очищення води з необмеженим терміном служби і вбудований озонатор повітря.

Генератор озону перетворює шкідливі і токсичні речовини в повітрі на прості безпечні з'єднання, чим знезаражує повітря й усуває неприємні запахи у приміщенні. Зволожувач дозволяє налаштувати бажаний рівень вологості, керується дистанційно за допомогою пульту або зручного сенсору на цифровому LED-дисплеї. Два режими роботи: холодний або теплий пар. Модель SPS-905 дуже проста в експлуатації і не вимагає особливого догляду.

Новинки серед зволожувачів 2015 року втілюють у собі сучасні тренди дизайну: простоту і витонченість. Завдяки інноваційним доповненням ефективність новинок вища, ніж у аналогів. Слідкуйте за оновленнями: як тільки зволожувачі з'являтися на сайті, Ви зможете їх придбати за вигідною ціною в компанії Аlter Аіг.

Хочете стати нашим партнером?

Залиште свої контакти і наш співробітник зв'яжеться з Вами найближчим часом


Відгуки і питання
Відгуки відсутні