Водопідготовка для приватного будинку, котеджу

Автор запису
18 лип 2016
12 хв читання
2 коментарі
5 / 5

Власний будинок – це не тільки купа витрачених грошей і зусиль, це ще й відмінне капіталовкладення. Як правило, домовласники вкладають в оселі частинку самих себе, розраховуючи провести там кращі моменти свого життя, а можливо і залишити будинок спадкоємцям. Тому бажання зробити житло максимально комфортним і надійним цілком логічне й обгрунтоване.

Ні для кого не секрет, що будинок – це не тільки фундамент, стіни та дах. Мільйон нюансів і деталей як головної, так і другорядної важливості зажадають вашої уваги, енергії і своєчасного вирішення. Серед пріоритетних завдань, одне з перших місць займає підготовка системи очищення води для приватного будинку.
Водопідготовка є важливим, а в багатьох випадках і незамінним процесом, який забезпечить здоров'я всій сім'ї і заощадить величезну кількість грошей і нервів.

Навіщо потрібна водопідготовка?

Якісне очищення води – це зовсім не розкіш, а обумовлена сучасною екологією необхідність. Те, що наша вода в 9 випадках з 10 непридатна для пиття, так і для господарсько-побутових цілей є незаперечним фактом. Рішення завдання «водоочищення котедж» завадить воді завдавати шкоди не тільки людському організму, але і трубам, сантехніці, побутовій техніці, посуду, одягу і т.д.

Неважливо, якою ви користуєтеся водою з водопроводу чи зі свердловини – абсолютно безпечної води немає. Вода з водопроводу рясніє хлором і механічними забрудненнями, вода зі свердловини є розсадником різних органічних сполук.

Чим шкідлива неочищена вода?

Навіть без видимих ознак (неприємний запах, колір, смак, каламутність, осад, накип на чайнику), у воді можуть міститися такі речовини як: хлор, залізо, марганець, сірководень, амоній, нітрати, мул, пісок, бактерії, мікроби, віруси, грибки і багато іншого.
У підсумку – проблеми із зубами, шкірою, волоссям, серцево-судинні захворювання, камені в нирках, порушена робота кишечника. Крім цього, завдає відчутної шкоди сантехніці і побутовій техніці (пральні і посудомийні машини, бойлери, котли) – корозія, накип, втрата ефективності.

Як правильно вибрати устаткування і скільки це коштує?

Система очищення води для приватного будинку, котеджу являє собою комплекс обладнання для ефективної фільтрації використовуваної вами води. Фільтри для приватного будинку, їх підбір і установка, відбувається індивідуально, з урахуванням аналізу води, кількості проживаючих в будинку людей, обсягів споживання води і, звичайно ж, фінансовий аспект. Водопідготовка в котеджі або приватному будинку може здійснюватися Компанією Альтер Ейр, яка пропонує вам послуги кращих у своїй галузі фахівців, які підберуть обладнання саме під ваші запити і потреби, змонтують його і забезпечать ефективну експлуатацію.

Водоочистка питної води і водопідготовка технічної - різні системи?

Важливий момент - це різниця між водоочищенням питної води та водопідготовки технічної води (для побутової техніки, душа та ванної тощо). Так, це різні системи й у них різна мета. Спільне одне - вони повинні бути присутніми в будинку!

Підготовка питної води - зворотній осмос

Мабуть, система зворотного осмосу - не новинка для більшості людей. Але вона не дарма користується популярністю - компактна, ефективна і представлена ​​на ринку у великому виборі моделей і цін. Принцип роботи побутового зворотного осмосу полягає в триступеневому очищенні води - саме тому пристрій має 3 картриджа (поліпропіленовий механічний, з активованим вугіллям і блок-карбон). Вода після зворотного осмосу придатна до пиття без необхідності додаткової обробки. Зараз виробники пропонують великий вибір картриджів різного типу очищення - так що система здатна впоратися з будь-якою водою і зробити її повністю придатною до вживання.

Наш багаторічний досвід дозволяє сміливо рекомендувати зворотні осмоси Ecosoft - моделі на будь-який смак і бюджет. Фахівці Альтер Ейр завжди готові підібрати відповідну комплектацію і змонтувати зворотний осмос швидко і 100% якісно. Очищення питної води за допомогою системи зворотнього осмосу Ecosoft 5-75 (стандартний варіант), Ecosoft 6-75M (з мінералізатором), Ecosoft 5-75P (з помповим насосом). На даний момент це найбільш ефективна і якісна система фільтрації, яка дозволяє очистити питну воду на 99,8%. Зворотний осмос монтується безпосередньо під раковиною і не займає багато місця.

Товари зі статті

Вода проходить кілька етапів очищення

 • Попередня фільтрація (етапи 1-2-3);
 • Зворотньоосмотична мембрана – найважливіший етап очищення, на якому з води видаляються всі шкідливі для людського організму речовини;
 • Посткарбон (5-й етап) – коригування смаку і кольору очищеної води;
 • Мінералізатор (додатковий 6-й етап) насичує воду корисними мінералами.

Водопідготовка технічної води - надійний захист побутової техніки

Не рекомендуємо ігнорувати дану систему, навіть якщо у вашому будинку свердловина або колодязь - обов'язково здайте воду на аналіз. Тільки потім можна робити висновки про те, чи потрібна система водопідготовки і з чим їй доведеться боротися. Ми пропонуємо вашій увазі короткий огляд основного обладнання, якому під силу водопідготовка для котеджів і будинків.

Перша стадія

Вода зі свердловини піддається попередньому очищенню, з неї видаляються великі забруднення.
Фільтр механічного очищення Ecosoft BB20. Цей пристрій виступає в якості попереднього фільтра, ефективно видаляючи з води різні механічні домішки розміром 5-50 мкм – іржу, пісок, мул.
Якщо кількість проживаючих людей не перевищує 3-4 чоловік – можна обмежитися більш компактним фільтром Ecosoft BB10.

Товари зі статті

Друга стадія

На даному етапі застосовуються фільтри-колби Ecosoft з фірмовим фільтрує. Устаткування і фільтри для води для приватного будинку підбирається в залежності від особливостей і обсягів водоспоживання. Колби відрізняються своїми типорозмірами, і підійдуть навіть для приміщень з обмеженим простором. Фільтри відповідають за видалення заліза, марганцю, сірководню, хлору та пом'якшення води.

Фільтр для пом'якшення і видалення заліза Ecosoft FK 1054 CG видаляє з води господарчо-побутового призначення залізо, марганець, амоній і підходить для сім'ї з 3-4 осіб. Пристрій використовує унікальний фільтруючий матеріал Ecomix, що дозволяє проводити очищення води в 1-му фільтрі Ecosoft, а не в 2-3 звичайних. При необхідності, може бути підібраний фільтр іншого типорозміру. Для економії місця, колба може бути поміщена в спеціальний кабінет. Для захисту від конденсату, можна використовувати чохол відповідного розміру.

 
Фільтр пом'якшувач води Ecosoft FU 0835 Cab EK відповідає за якісне пом'якшення води господарсько-побутового призначення. Катионообмінна смола DOWEX видаляє з води іони жорсткості, насичуючи її замість них безпечними іонами натрію.

Фільтр для видалення сірководню Ecosoft FPС 0835 CT необхідний при каламутній воді з яскраво вираженим запахом «тухлих яєць». Фірмовий бітумінозне гранульоване активоване вугілля з каталітичними властивостями Centaur (Calgon Carbon) видалить з води сірководень і надлишок заліза.

Фільтр для видалення хлору Ecosoft FPA 1354 CT очистить воду від хлору, хлорорганічних сполук, пестицидів, гумінових речовин і ПАР.

Не залежно від свого призначення, фільтри оснащені керуючим клапаном, який автоматизує їх роботу та відповідає за регенерацію (очищення фільтруючого матеріалу). При необхідності, можна встановити мультизадачный контролер Clack, який дозволить синхронізувати роботу усіх фільтрів.

Товари зі статті

Третя стадія

Ультрафіолетове випромінювання ефективно видаляє з води бактерії та мікроби. Головною перевагою ультрафіолетового знезараження є відсутність хімічних реагентів в процесі очищення. Ультрафіолетовий випромінювач Ecosoft UV E-360 відмінно впорається зі своїми обов'язками і гарантовано знезаразить попередньо очищену в фільтрах воду. Важливо пам'ятати, що лампа-випромінювач підлягає регулярній заміні 1 раз в рік.

Замовте систему для очищення води

Відеоогляди

Рекомендуємо до перегляду кілька відео з наших об'єктів, на яких ми реалізували системи водоочищення в приватних будинках. Завдання стояли різні, але результат був досягнутий відмінний! Крім того, ми готові показати, що систему водоочищення можна красиво розмістити навіть в інтер'єрі! Приємного перегляду!

Підсумок

Система водопідготовки для котеджу і будинку – це дуже вдале капіталовкладення, яке допоможе зберегти здоров'я всієї сім'ї і захистити сантехніку й побутову техніку від згубного впливу жорсткої води з підвищеним вмістом заліза, хлору і сірководню. Звернувшись до компанії Альтер Ейр, ви отримаєте в своє розпорядження справжніх професіоналів, які не тільки підберуть і встановлять фільтр для води, але і вчасно нагадають про необхідність зміни фільтрів і візьмуть на себе всі турботи про експлуатацію системи. Щоб дізнатися докладніше про системи водоочищення, замовити фільтри або комплектуючі звертайтеся в компанію Альтер Ейр.

Хочете стати нашим партнером?

Залиште свої контакти і наш співробітник зв'яжеться з Вами найближчим часом


Відгуки і питання
 • 5 / 5

  Ольга Степановна

  С нашими трубами водопровода - очистка воды очень важная штука. Спасибо автору за то, что доносите это до всех, ведь пить такую воду не рекомендуется.

 • 5 / 5

  Вера

  Давно пользуемся фильтром, очень довольны и всем рекомендуем. Очень информативная статья. Надеемся, что почитав ее, многие тоже последуют нашему примеру и будут пить чистую воду, которая важная для нашего здоровья.