Фільтр

Консалтинг

Компанія Альтер Ейр пропонує консалтингові послуги - невід'ємну річ в процесі роботи між компанією, яка надає послуги з розробки та реалізації інженерних систем різного типу і замовника. У нашій компанії працює цілий штат фахівців, які допоможуть вирішити будь-яку інженерну проблему, і надати якісний технічний консалтинг. Вам необхідний контроль якості інженерного проекту в іншому місті? Повідомте нам, нашій команді фахівців не страшні дистанції, ми готові надати професійний консалтинг в будь-якій точці України. Щоб уникнути неправильно розроблених проектів кліматичних систем через некоректні розрахунки основних параметрів і закладок основних комунікацій, радимо звернутися в наш інженерний консалтинг.
 
Компанія Альтер Ейр обслуговує об'єкти будь-якої складності, від квартир до торгово-розважальних центрів і виробничих майданчиків. Тому радимо довіритися запропонованим вам послугам розробки комерційної пропозиції, що допоможе вам з проектом в рази ефективніше і продуктивніше. Альтернативна енергетика набуває широкого поширення в Україні, і наша компанія одна з небагатьох, не тільки надає до покупки пристрою які працюють з альтернативними джерелами енергії, а й пропонує варіанти консалтингу систем з використанням поновлюваних джерел енергії.
Краще довіряти людям, які знають, що вони роблять. Тому консультація фахівця-інженера в області проектування систем принесе якісний результат.

Супровід проектів в інших містах

Ми гарантуємо грамотний підхід до організації інженерної системи на основі технічного консалтингу. Дуже важливо чітко розуміти необхідність контролю якості інженерного проекту. У зв'язку з тим, що жителі регіонів стикаються з проблемою поганої якості або недбалого ставлення з боку місцевих компаній які проектують і впроваджують системи вентиляції, кондиціонування, опалення, проконтролювати їх якість досить складно. Якщо ви бажаєте переконатися в правильності інженерного проекту або ефективності роботи вже реалізованої кліматичної системи, ми пропонуємо таку можливість завдяки послузі супроводу проекту інженерами нашої компанії.

Наш консалтинг проводиться в кілька етапів:

1. Безпосередній діалог з клієнтом.
На даному етапі головне завдання - з'ясувати основні вимоги замовника відповідно параметрам приміщення, вартістю та іншими нюансами, які можуть хвилювати клієнта.

2. Складання комерційної пропозиції.
Далі, коли початок покладено, ми пропонуємо три варіанти комерційної пропозиції:

 • бюджетний,
 • стандартний,
 • преміум-клас,
Залежно від можливостей, а також обраної категорії обладнання, замовник може вибрати найбільш прийнятний варіант.

3. Обговорення та вибір варіанту
Замовник вникає в основні відмінності та переваги кожного з варіантів і вибирає найоптимальніший з них.

4. Надання пакета креслень інженерної системи
Після вибору одного з варіантів інженери Альтер Ейр розробляють повний пакет документів і креслень кліматичної системи, які вже входять в ціну комерційної пропозиції. Згідно з ним в подальшому будуть проведені монтаж і пуско-наладка підібраного обладнання.

5. Монтаж і запуск системи
У разі, якщо монтаж техніки виробляється сторонньою компанією, ми надаємо віддалену консультацію фахівця, в разі необхідності здійснюємо виїзд і шеф-монтаж: оцінюємо правильність складання основних елементів системи, монтажу повітропроводів, автоматику і інше.

Інженерний консалтинг

Навіть купивши техніку від відомого бренду, варто пам'ятати про необхідність якісного проектування та монтажу, адже непрофесіоналізм може привести до неправильного функціонування чи навіть поломки обладнання.
Компанія Альтер Ейр виробляє консалтинг наступних систем:

 • кондиціонування;
 • вентиляції будинку і квартири;
 • туманоутворення;
 • альтернативної енергетики;
 • опалення / водопостачання / каналізації;
 • осушення повітря в приміщенні басейну;
 • електрики;
 • енергозберігаючих технологій.
Крім цього, ми також перевіряємо вже готове інженерне рішення, знаходимо слабкі сторони проекту і даємо рекомендації щодо їх виправлення. Перевіряємо техніко-економічне обґрунтування підбору обладнання, аналізуємо правильність розміщення обладнання, оцінюємо ефективність роботи системи в цілому.

Розробка комерційних пропозицій, що стосуються інженерних систем

Слідуючи етапам проведення нашого консалтингу, ми виясняємо всі подробиці і необхідні деталі, наші інженери в найкоротші терміни надають вам три варіанти комерційної пропозиції для реалізації вашого завдання: бюджетний, стандартний і преміум варіанти, як це було згадано раніше. Якщо вас влаштовує підхід наших фахівців і цінова політика компанії, ви можете замовити послугу проектування інженерних систем.

Консалтинг систем альтернативної енергетики

Компанія Альтер Ейр надає кваліфіковану консультаційну підтримку на всіх етапах впровадження продуктів і рішень, пов'язаних з відновлюваними джерелами енергії. Неважливо, чи ви тільки починаєте своє знайомство з альтернативною енергетикою або маєте великий досвід в подібній області, наша компанія в найкоротші терміни розробляє комерційну пропозицію на базі обладнання перевірених часом брендів, консультує і розробляє повноцінний проект системи використовує альтернативні джерела енергії.
Наші висококваліфіковані монтажники втілять в життя проект максимально швидко, не завдаючи вам зайвих незручностей.

Консультація фахівця-інженера в області проектування кліматичних систем

Ми здійснюємо проектування кліматичних систем, як для приватних будинків, котеджів, квартир, так і для комерційних об'єктів. Наша проектна група професійних співробітників, постійно вдосконалює свої знання в області проектування, використовує сучасне програмне забезпечення і працює з першоджерелами виробників обладнання. Як правило, процес проектування кліматичної системи складається з декількох основних етапів: складання технічного завдання, розрахунку і підбору обладнання, узгодження всіх нюансів з клієнтом і детального проектування. Ми передбачуємо кожен крок  для надання кращого результату. Отримання своєчасної консультації не тільки заощадить ваші нерви і допоможе уникнути зайвої метушні  пов'язаної зі складнощами впровадження системи, а й принесе якісний результат в найкоротші терміни.

Як це було заявлено раніше, компанія Альтер Ейр спеціалізується на проектно-монтажній діяльності в сфері вентиляції, кондиціонування, опалення та альтернативної енергетики. Компетентний і високопрофесійний фахівець з багаторічним стажем роботи, відповість на ваші питання, зорієнтує і допоможе знайти оптимальний варіант вирішення проблеми. Під час консультації, Ви зможете ознайомитися з нашими проектами, отримавши тим самим реальні приклади готових інженерних рішень. По-друге, побачите зразки кліматичної техніки від провідних світових брендів, дізнаєтеся про їхню якість і навіть зможете протестувати їх на нашому спеціальному стенді. Ви отримуєте чітке уявлення, що необхідно для реалізації вашої ідеї і тим самим, потрапляєте в епіцентр подій - де все залежить від ваших бажань.