Фільтр

Монтаж

Встановлення кліматичної, водоочисної або енергопостачальної системи передбачає монтаж обладнання точно згідно з інженерними і конструктивними розрахунками і кресленнями. Такого роду роботи найбільш грамотно виконують фахівці проектно-монтажних організацій, які надають послуги в комплексі: проектування, встановлення і пусконалагодження системи.

Монтаж внутрішньої інженерної системи здійснюється поетапно: розмітка місць розташування обладнання і повітроводів, монтаж установок, утеплення, збірка і з'єднання вузлів системи, підключення дренажу і електропостачання, запуск і пусконалагодження, завершення ремонтних робіт, встановлення вентиляційних решіток і пультів.

 

Альтер Ейр – проектно-монтажна організація, яка може похвалитися майже 10-річним досвідом впровадження різного роду кліматичних систем, систем альтернативної енергетики, опалення та водоочищення. Врахуйте, що обладнання придбати просто, а от знайти фахівця, який його правильно (!) встановить набагато складніше. При реалізації будь-якої з цих систем є дуже важливим правильно виконаний монтаж, адже це складний процес, який вимагає спеціальних технічних знань і підготовки для того, щоб можна було правильно втілити задум інженера. Від того, наскільки грамотно буде проведений монтаж залежить надійність і довговічність техніки, тому якщо ви хочете, щоб обладнання у майбутньому працювало надійно, вам потрібно звернутися за допомогою до знавців своєї справи. Звернувшись в компанію Альтер Ейр, ви отримаєте команду справжніх професіоналів, які впораються з поставленими завданнями добре і швидко.

Перед проведенням монтажу обладнання, фахівцями компанії Альтер Ейр передбачено дотримання таких етапів:

 • Спілкування з клієнтом (для того, щоб зрозуміти бажання і вимоги замовника, які обов'язково потрібно врахувати при реалізації проекту);
 • Складання проекту інженерами;
 • Обговорення результатів з клієнтом;
 • Затвердження проектних робіт.

Монтаж систем альтернативної енергетики передбачає встановлення сонячних колекторів, фотомодулів і вітрогенераторів для забезпечення вашого будинку поновлюваними джерелами електроенергії. Дана галузь користується все більшою популярністю в усьому світі, тому ми активно розвиваємося в цій сфері.

Монтаж системы вентиляцииЩодо вентиляційних систем, складність їх монтажу залежить від типу системи вентиляції. Так, наприклад, монтаж припливної-витяжної вентиляції складніший у технічному плані і дорожчий за монтаж витяжної вентиляції. Складність полягає в концепції загальнообмінної вентиляції у квартирі або будинку, побудова мережі повітроводів, а також встановлення додаткового обладнання, такого як фільтри, датчики та ін.

Етапи проведення монтажу вентиляційного обладнання

Коротко кажучи, монтаж системи вентиляції включає в себе:

 • розмітку під встановлення обладнання та вентиляційних решіток;
 • розмітку систем повітроводів;
 • монтаж устаткування;
 • монтаж гнучких з'єднань;
 • з'єднання систем з джерелом виведення відпрацьованого повітря і притоку свіжого повітря;
 • підключення дренажу;
 • електричне підключення;
 • пусконалагодження системи для перевірки її працездатності;
 • розмітка місця під пульти управління і датчики;
 • оздоблювальні роботи на об'єкті по завершенню реалізації дизайн-проекту;
 • встановлення вентиляційних решіток та провідних пультів;
 • запуск і фінішні пусконалагоджувальні роботи.

Монтаж систем кондиционированияМонтаж систем кондиціонуванняполягає у встановленні окремо зовнішнього і внутрішнього блоку.

Команда Альтер Ейр може організувати встановлення будь-якого типу кондиціонера, кожен з яких має свої нюанси та особливості.

Найскладнішим у реалізації вважається монтаж канального кондиціонера.

Дуже ефективним вважається комплексний монтаж вентиляції і кондиціонування, завдяки чому можна досягти не тільки хорошого повітрообміну, але і відмінних температурних показників у приміщенні.

Встановлення систем вентиляції та кондиціонування - непростий в реалізації процес, який вимагає спеціальних технічних знань і навичок, тому рекомендуємо звертатися тільки до кваліфікованих фахівців, які, посилаючись на свій великий досвід, зможуть впровадити систему будь-якої складності.

Монтаж систем осушення повітрябасейнів передбачає встановлення обладнання, яке часто використовується в приміщеннях, де рівень вологості перевищує всі допустимі норми.
Залежно від місця встановлення системи осушення повітря можуть бути настінного, канального або моноблочного типу.

При виборі потрібного обладнання обов'язково потрібно враховувати особливості приміщення.

Фахівці компанії Альтер Ейр можуть виконати встановлення найрізноманітніших систем опалення, починаючи від встановлення окремих видів опалювальних пристроїв до комплексного монтажу всієї системи опалення (теплові завіси, конвекторні обігрівачі, що впудовуються всередину підлоги тощо), а також вони без проблем впораються з організацією автономного індивідуального опалення в приватному будинку або квартирі.

Монтаж системы отопленияНаші інженери допоможуть прорахувати всі елементи, без яких не обійдеться монтаж, а також допоможуть підібрати оптимальне обладнання.

Компанія Альтер Ейр пропонує також послуги зі встановлення систем побутової та промислової водоочистки, які націлені на ефективне рішення проблем забрудненої води.

На сьогодні система водоочищення для будинку або квартири може включати обладнання (зворотний осмос, фільтри для видалення заліза, сірководню, хлору, проточні та проточні фільтри тощо), який повинен встановлювати тільки досвідчений фахівець.

Монтаж будь-якого обладнання – дуже важливий етап, який є запорукою тривалого й ефективного використання техніки.

Якщо знехтувати цим пунктом, то в подальшому вас можуть турбувати проблеми, пов'язані з несправностями і ремонтом обладнання.

Для того, щоб запобігти виникненню всіх цих неприємностей потрібно довірити встановлення техніки професіоналам проектно-монтажної організації Альтер Ейр, які в кінцевому підсумку нададуть вам якісний монтаж за доступною ціною.