Опалення, вентиляція та кондиціонування у домі с. Погреби (Київська обл.), вул. Грушевського.

10 років на ринку
10 років на ринку

Володіємо безцінним досвідом. Знаємо, що і до чого

Офіційний дилер
Офіційний дилер

Вся продукція сертифікована. Гарантія від виробника

Проектуємо по всій Україні
Проектуємо по всій Україні

Реалізація проектів з вентиляції, кондиціонування та опалення

Монтаж обладнання
Монтаж обладнання

Власні інсталятори виконають установку будь-якої складності з гарантією

Доставка по Києву і Україні
Доставка по Києву і Україні

Кур'єр і служби поштової перевозки. Замовлення більше 4000 грн - безкоштовно.

Проект інженерних систем
Проект інженерних систем

Підбір і проектування систем будь-якої складності. Розробка концепцій по всій Україні

Готівковий та безготівковий розрахунок
Готівковий та безготівковий розрахунок

Оплата при доставці, в офісі або через касу банку. Платник ПДВ

Постгарантійне осблуговування
Постгарантійне осблуговування

Обслуговування після закінчення терміну гарантії або не гарантійного випадку

Схожі матеріали


Адреса об’єкта: 
с. Погреби (Київська обл.), вул. Грушевського.

Специфіка об’єкта:  двоповерховий  будинок, площею 250 м2.

Поставлені завдання:

 • Проектування та встановлення припливно-витяжної системи на базі Maico WS 470 KB для забезпечення максимально комфортного місцеперебування у приміщенні.
 • Реалізація мульти-спліт системи кондиціонування з настінними внутрішніми блоками у вигляді кондиціонерів та фанкойлів.
 • Здійснити систему опалення за допомогою теплового насоса Viessmann Vitocal 200-S AWB-E-AC, газового котла Viessmann 26 кВт, та конвекторів Kampmann Katherm QK.
РЕЗУЛЬТАТ

Система кондиціонування

Мульти-спліт система кондиціонування у будинку здійснена з використанням наступної техніки Daikin: один зовнішній блок – 3MXS68G, три внутрішні блоки – FTXS25K, один канальний фанкойл – FWB10BTV та один настінний фанкойл – FWT05CT.

 • Функціонування фанкойлів забезпечує тепловий насос типу “повітря-вода” від компанії Viessmann Vitocal 200-S. 
 • Зовнішній блок  Daikin 3MXS68G – мульти-спліт система, що працює на охолодження будинку і обслуговує всі внутрішні блоки. При одночасному включенні, робота може бути тільки на обігрів або на охолодження, але регулювання температур у кімнатах може бути різним. Габарити зовнішнього блоку складають 73.5х93.6х30. Тип холодоагенту – R 410A – це фреон нового типу, максимально безпечний для екології, оскільки не містить хлору, що руйнує озоновий шар.
 • Внутрішній блок  Daikin FTXS25K – швидко охолоджує та нагріває приміщення. Розрахований на метраж приміщень не більше 25 м2. Це настінний блок, робота якого здійснюється на 5 швидкостях. Розміри – 78х28.9х21.5, вдало підійде для невеликих кімнат, типу спалень та дитячих.
 • Канальний фанкойл Daikin FWB10BTV – використовується для прихованого монтажу, переважно за стелю в горизонтальному положенні. Матеріал, з якого виконаний корпус фанкойла, – це метал з антикорозійним покриттям. Управління відбувається за допомогою пульту FWEC1A. Розміри фанкойла складають 239х173.9х60.9. 
 • Настінний фанкойл Daikin FWT05CT – охолоджує кімнати до 45 м2 та обігріває до 60 м2. Робота фанкойла ефективна, оскільки зазначені температури швидко досягають свого рівня та підтримуються на заданій позначці.

За рівномірний розподіл повітря відповідають лінійно щілинні дифузори Look розроблені фірмою Madel.

інверторний кондиціонер + зовнішній блок

Система вентиляції

У прагненні досягти ідеального повітрообміну, інженери ділять приміщення на «чисті» та «брудні» зони:

«Чисті зони» – кімнати, де мешканці відпочивають, працюють, грають та проводять найбільше часу. Потребують регулярної подачі повітря для нормального самопочуття мешканців.

«Брудні зони» – частини будинку чи квартири, де збирається максимальна концентрація запахів, конденсату та підвищеної вологи: ванні кімнати, санвузли, гардеробні, комори та душові.

На даному об’єкті інженери Альтер Ейр реалізували  припливно-витяжну вентиляційну систему з рекуперацією тепла на базі німецької техніки Maico WS 470 KB.

КВ – означає наявність у вентустановці байпасу та калорифера попереднього нагріву РТС.

 • Байпас – подає холодне повітря у приміщення, пропускаючи його повз рекуператор (у теплі періоди року допомагає зекономити на роботі кондиціонера).
 • Калорифер попереднього нагріву – використовується для нагріву повітря, що надходить до системи, щоб уникнути різких перепадів температур та поломки техніки.

ЗАЛИШИЛИСЬ ПИТАННЯ? НАТИСКАЙТЕ НА КНОПКУ!

Вирішення яких проблем забезпечить система вентиляції Maico WS 470 KB:

 • забір відпрацьованого повітря з кімнат;
 • подача свіжого очищеного повітря до приміщень;
 • усунення підвищеної вологи, пилу, грибка та плісняви за рахунок правильного повітрообміну;
 • видалення неприємних запахів;
 • фільтрація повітря;
 • повторне використання наявного тепла (завдяки рекуператору).

Наявність перехресного рекуператора створює подвійну економію на системі вентиляції. Завдяки теплообміннику, вхідне повітря не видаляється, а затримується у системі і поступає разом з вхідним повітрям назад до приміщення. Така робота дозволяє заощадити, як на природних ресурсах, так і на електроенергії. Теплообмінник захищений від замерзання та вологи, що також забезпечить довгий термін експлуатації системи.

Завдяки EPP полімеру звуковий тиск при роботі досягає мінімального. Це своєрідна звукоізоляція пристрою, рівень шуму Maico WS 470 KB не перевищує 42 дБа (при максимальній швидкості). 

План першого поверху

Також у системі наявні два фільтри:

 • для грубого очищення повітря G4 – усуває пил, дрібні комахи та сажу;
 • для тонкого очищення повітря F7 – видаляє більш складні частинки, такі як пилок, бактерії, грибок, алергени та пилові кліщі.

У середньому, фільтр G4 змінюється раз на два місяці, а F7 – раз у півроку. Часовий проміжок може варіюватись, залежно від кліматичного середовища, де ви проживаєте та кількості людей, що знаходяться у приміщенні.

Монтаж вент. установки Maico WS 470 KB здійснюється у будь-якому технічному приміщенні, а також на балконі, за умови, що він опалюється. Кріпиться система на стіну. Залишаючи невеликий простір між нею та підлогою. У нашому випадку припливно-витяжна установка розміщена на другому поверсі у гардеробній кімнаті.

Знімна кришка, що тримається на магнітних замках дозволяє з легкістю дістатись до внутрішнього наповнення установки.

Maico WS 470 KB + фільтр

Система опалення

На даному об'єкті для системи опалення інженери Альтер Ейр прийняли рішення встановити сталеві панельні радіатори Kermi FTV 22. Німецький радіатор призначений для встановлення у систему опалення для будинків і квартир. На об'єкті ми використали радіатори на першому і другому поверхах будинку: кабінет, санвузол, гараж, спортзал і гардероб.

Також використовувались конвектори фірми Kampmann Katherm QK з примусовою вентиляцією: кухня, коридор. дитяча та господарська спальня. 

Тепла підлога розміщена по всій площі будинку. Трубопроводи для системи теплої підлоги виконані із зшитого поліетилену фірми Uponor. Для теплої підлоги на другому поверсі розміщені 2 гребінки на 7 контурів, та на першому одна гребінка на 11 контурів.

У котельні встановлений повітряний тепловий насос типу “повітря-вода” від фірми Viessmann Vitocal 200-S AWB-E-AC – трифазний, на 16 кВт. Він є основним джерелом тепла на даному об'єкті. Для кращої роботи теплового насоса встановлений буферний бак Viessmann Vitocell 100-VSVW (на 200 л.).

Додаткове джерело тепла – це газовий котел на Viessmann Vitodens 100,  26 кВт, він необхідний для компенсації теплових витрат для будинку при дуже низькій температурі на вулиці.

Підігрів гарячої води здійснюється у бівалентному баці ГВС  Viessmann Vitocell CVBB 100-V (300 літрів). Нижній теплообмінник підігрівається тепловим насосом, верхній – газовим котлом.

У будинку встановлені три насосні групи:

 • ​​на теплу підлогу;
 • на радіаторне опалення;
 • на фанкойли.

Тобто тепловий насос працює, як на холод (влітку для кондиціонування), так і на тепло (для опалення).

Водоочищення здійснюється фільтром комплексної очистки Ecosoft 1665 CE, що очищає воду від заліза і жорсткості. Ще один фільтр встановлений для видалення сірководню.

План другого поверху

Водопостачання і каналізація

На об'єкті для водопостачання були використані труби Uponor. Фінська компанія Uponor є надійним виробником пластикових інженерних систем для будівництва та інфраструктури. Компанія використовує високоякісні матеріали і передові технології для створення систем, щоб отримати якісний продукт з максимальним захистом навколишнього середовища.

Каналізація в будинку була реалізована за допомогою безшумного обладнання Ostendorf. Німецька компанія виготовляє труби (покриті звукоізоляційним матеріалом), які витримують високі температури (дозволить утилізувати гарячу воду без шкоди для системи).


Розміщення обладнання:

Система кондиціонування та вентиляції:

 • Припливно-витяжна установка Maico WS 470 KB – на другому поверсі, в гардеробній кімнаті.
 • Один зовнішній блок 3MXS68G – другий поверх, на фасаді.
 • Три внутрішні блоки FTXS25K – другий поверх – спальня.
 • Один канальний фанкойл FWB10BTV – перший поверх, кухня-вітальня.
 • Один настінний фанкойл FWT05CT – перший поверх, над дверима в кабінеті.
 • Панельні радіатори Kermi FTV 22 – на першому поверсі: кабінет, санвузол, гараж; на другому: спортзал, гардероб.
 • Конвектори Kampmann Katherm QK – кухня, коридор. дитяча та господарська спальні. 

  


Терміни реалізації систем кондиціонування та вентиляції:

Тривалість монтажу об’єкта: 1 місяць.

Тривалість проектування об’єкта: 1 місяць.

Терміни для системи опалення:

Тривалість монтажу об’єкта: 1 місяць і 3 тижні.

Тривалість проектування об’єкта: 1 місяць.

Зацікавили дані рішення вентиляції, кондиціонування та опалення? Телефонуйте в Альтер Ейр за номером 0-800-33-08-28, і наші спеціалісти з радістю проконсультують вас, та допоможуть у підборі техніки та її реалізації.

Для більш детального ознайомлення з Alter Air, переходьте на наші соціальні мережі InstagramFasebook  та YouTube  канал.

Відгуки