Реалізація систем кондиціонування і вентиляції в дворівневій квартирі, по вул. Драгоманова

10 років на ринку
10 років на ринку

Володіємо безцінним досвідом. Знаємо, що і до чого

Офіційний дилер
Офіційний дилер

Вся продукція сертифікована. Гарантія від виробника

Проектуємо по всій Україні
Проектуємо по всій Україні

Реалізація проектів з вентиляції, кондиціонування та опалення

Монтаж обладнання
Монтаж обладнання

Власні інсталятори виконають установку будь-якої складності з гарантією

Доставка по Києву і Україні
Доставка по Києву і Україні

Кур'єр і служби поштової перевозки. Замовлення більше 4000 грн - безкоштовно.

Проект інженерних систем
Проект інженерних систем

Підбір і проектування систем будь-якої складності. Розробка концепцій по всій Україні

Готівковий та безготівковий розрахунок
Готівковий та безготівковий розрахунок

Оплата при доставці, в офісі або через касу банку. Платник ПДВ

Постгарантійне осблуговування
Постгарантійне осблуговування

Обслуговування після закінчення терміну гарантії або не гарантійного випадку

Схожі матеріалиАдреса об'єкта:
м.Київ, вул.Драгоманова 38а.
Рік реалізації: 2018 рік

Особливості приміщення: Дворівнева квартира, загальна площа 130 м².

Побажання замовника:

 • Організувати ефективну систему припливно-витяжної вентиляції;
 • Використовувати компактне обладнання з економним споживанням електрики;
 • У двох санвузлах встановити витяжні вентилятори з таймером;
 • Створити комфортні параметри повітря за рахунок парового зволоження повітря;
 • Встановити мультіспліт систему кондиціонування з внутрішніми блоками настінного типу;

Отриманий результат

Система вентиляції і пароувлажнения

Для організації повітрообміну в квартирі, наші інженери розробили проект системи вентиляції на базі припливно-витяжної установки з рекуперацією тепла від німецького виробника – Maico WS 320 KB. Її максимальна продуктивність в 320 м³/год повністю відповідала вимогам клієнта. Розмістили її в гардеробній, в шафі, а компактний розмір обладнання дозволив не позичати житлової площі квартири. Тиха робота ПВУ в 36 дБА не принесе дискомфорту мешканцям, навіть при максимальній продуктивності.

Вбудований рекуператор забезпечить передачу тепла від відпрацьованого повітря до вступнику, при цьому ККД становить до 96%. Присутні фільтри забезпечать очищення від пилу надходить в кімнати повітря. Таким чином, мешканці отримають свіжий і чисте повітря. Застосування рекуператора дозволить знизити навантаження з системи опалення, тим самим зменшивши витрати на її функціонування.

Креслення системи вентиляціїПроект вентиляції в квартирі

Система вентиляції була спроектована таким чином, що повітря видаляється з брудних зон – кухня, комора та гардеробні кімнати. А подача свіжого повітря здійснюється в чисті зони – вітальня і три спальні. Розподіл відбувається за допомогою щілинних решіток, які розміщені таким чином, щоб потоки повітря не були спрямовані на зони сну або відпочинку. Жалюзі на решітках розташовуються під певним кутом і направляють потоки повітря від місць перебування людини. Інженери проектують систему вентиляції таким чином, щоб повністю виключити появу протягів.

Викид відпрацьованого і паркан чистого свіжого повітря відбувається через зовнішню стіну кімнати, де встановлена приточно-витяжна установка, за допомогою зовнішніх решіток серії РГНп. Вони виконані в такому стилі, що зовсім не зіпсують естетичний вигляд будівлі. Повітроводи, які відповідають за приплив і викид повітря на вулицю були покриті утеплювачем на основі спіненого каучуку, товщиною 20 мм. А магістраль, яка розподіляла повітря всередині приміщення – теплоізоляційним матеріалом типу «Пенофол», з товщиною в 8 мм.


У ванній кімнаті першого поверху, ми встановили парозволожувач від швейцарської компанії Condair CP3 Mini PD4. Таке розташування дозволило вільно підключити обладнання до системи водопостачання і каналізації, для відводу дренажу. Через спеціальний шланг він з'єднується з парораспределітелем в системі вентиляції, і забезпечує необхідну вологість припливного повітря. Це рішення повністю задовольняє вимогам замовника.

В санвузлах, які розташовуються на кожному поверсі, ми встановили витяжні вентилятори Maico ER60 VZC (Німеччина). Вони оснащені регульованим таймером, уповільнення якого регулюється в діапазоні 0 - 150 секунд. Після активації, вентилятор працює від 1,5 до 24 хвилин (регулюється) і відключається автоматично. Це дозволяє уникнути холостий роботи і заощаджує споживання електрики. А продуктивність в 62 м³/час дозволяє швидко вивести неприємні запахи. Також ці вентилятори мають повітряний фільтр G2 і зворотний клапан, який запобігає потраплянню неприємних запахів з вентиляційної системи в кімнату.

Наші останні проекти

Кондиціонування квартири

Для підтримки комфортної температури в кімнатах, яка не буде залежати від погоди на вулиці, наші фахівці розмістили мультіспліт систему Daikin 5MXS90E (Японія). Зовнішній блок 5MXS90 E розмістили під вікном кабінету, а внутрішні блоки, настінного типу, були розташовані в такий спосіб:

 • 2 блоку FTXS35К – по одному в вітальні і спальні;
 • 3 блоку FTXS25К – один на кухні і інші в двох спальнях.

Тиха робота системи кондиціонування не принесе дискомфорту навіть під час сну мешканців. Економне споживання електрики досягається за рахунок инверторной роботи зовнішнього блоку і може досягати показників до 30%, порівняно з неінверторних обладнанням. Безліч різних режимів роботи, дистанційне керування за допомогою пульта і гарантія 36 місяців – переваги цієї мультіспліт системи. Внутрішні блоки були розміщені над прорізами дверей, забезпечуючи потік повітря, що не спрямований на місця, де людина проводить багато часу.

Наші досвідчені інженери, які будуть працювати над вашим об"єктом

...
 • Денис
 • Соловей
Керівник проектів по реалізації внутрішніх інженерних систем. Спеціаліст з більш ніж 15-річним стажом роботи. Володіє великим досвідом роботи у сфері будівництва. На його рахунку більше 1000 успішних проектів різної складності.
...
 • Дмитро
 • Бурахович
Інженер з 12-річним досвідом в проектуванні систем вентиляції і кондиціонування. Грамотно координує роботу проектувальників, швидко знаходить рішення важких задач.
...
 • Ярослав
 • Грига
Інжнер в області проектування систем вентиляції, кондиціонування. Майстер в грамотному індивідуальному підборі обладнання. Відразняється винятковою скурпульозністю при розрахунках систем.
...
 • Владислав
 • Лисак
Кваліфікований фахівець в області опалення, водопостачання, водоочищення і каналізації. Розробляє індивідуальні рішення для кожного клієнта.

Від всіх внутрішніх інженерних систем (вентиляція, кондиціонування і парозволоження) був проведений відведення дренажу в центральну систему каналізації, через сифони з сухим затвором. Терміни виконання поставленого завдання:

 • проектування і узгодження деталей – 10 днів;
 • підготовчі роботи – 8 днів;
 • монтаж і пуско-налагоджувальні роботи – 10 днів.

Відгуки