Вентиляція, кондиціювання та опалення в будинку площею 214 м2 (Вінницькі Стави)

10 років на ринку
10 років на ринку

Володіємо безцінним досвідом. Знаємо, що і до чого

Офіційний дилер
Офіційний дилер

Вся продукція сертифікована. Гарантія від виробника

Проектуємо по всій Україні
Проектуємо по всій Україні

Реалізація проектів з вентиляції, кондиціонування та опалення

Монтаж обладнання
Монтаж обладнання

Власні інсталятори виконають установку будь-якої складності з гарантією

Доставка по Києву і Україні
Доставка по Києву і Україні

Кур'єр і служби поштової перевозки. Замовлення більше 4000 грн - безкоштовно.

Проект інженерних систем
Проект інженерних систем

Підбір і проектування систем будь-якої складності. Розробка концепцій по всій Україні

Готівковий та безготівковий розрахунок
Готівковий та безготівковий розрахунок

Оплата при доставці, в офісі або через касу банку. Платник ПДВ

Постгарантійне осблуговування
Постгарантійне осблуговування

Обслуговування після закінчення терміну гарантії або не гарантійного випадку

Схожі матеріали

 
Адреса об'єкта: с. Вінницькі стави, Київська область.
Рік реалізації: 2018 рік

Специфіка об'єкта: двоповерховий будинок, площею 214 м2.

Поставлені завдання:
 1. Реалізація ефективної системи вентиляції;
 2. Проектування і монтаж якісної системи вентиляції;
 3. Організація підходящої економічної системи опалення.
 

Результат работи

Система вентиляції

  Система вентиляції на базі припливно-витяжної установки з рекуперацією тепла MAICO WS 470 KB. Для цього устаткування характерні мінімальні шумові характеристики і енергоекономічність. Максимальна витрата повітря установки становить 470 м3 / год, що цілком достатньо для дому з площею 214 м2.

  Обмін повітря в будинку здійснюється за таким принципом: приплив повітря здійснюється в усі кімнати, а витяжка частково з брудних зон і частково із спальні і дитячої кімнати.

  Безпорогова система призначена для вільного пересування повітря між кімнатами. Установка дифузорів окремо для системи вентиляції не передбачалася, так як вона повністю інтегрована в систему кондиціонування.
 
винницкие ставы

Система кондиціонування

  Управління системою кондиціонування здійснюється зонально. Для цього використовувалися канальні кондиціонери Daikin. На першому поверсі встановлено два внутрішніх блоку. Daikin FDXM25Е був монтований в технічному приміщенні і відповідає за мікроклімат у кабінеті. Розподіл повітря здійснюється за допомогою дифузорів Look, які розтягнуті по всій ширині кімнати.

  Другий блок Daikin FBA50 розміщений в санвузлі. У даній моделі рещітки розташовані знизу і таким чином, доступ до фільтру залишається відкритим за допомогою евролюка. Подача повітря здійснюється уздовж шаф і каміна, другий потік направлений на вітальню.

  На кухні були встановлені щілинні дифузори, довжина яких становить 10 метрів (8,5 м - кондиціонування, 1,5 м - вентиляція).

  На другому поверсі було монтувано три внутрішні блоки FDXM25E. Перший був встановлений в санвузлі і забезпечує комфортним мікрокліматом дитячу. Другий внутрішній блок був встановлений в коридорі і працює на другу дитячу кімнату. Для останньої спальні кондиціонер був встановлений в санвузлі і забір повітря здійснюється біля шаф.

  Управління системою кондиціонування здійснюється зонально, як і хотів клієнт. Зовнішні блоки Daikin 3MXS68 розташовані на фасаді будинку.

Наші останні проекти

  

Система опалення

  Для того, щоб встановити температурний режим для кожної кімнати, інженерами був здійснений розрахунок з оцінкою всіх огороджувальних конструкцій. Таким чином була підібрана відповідна система опалення, за допомогою якої тепло по будинку розподіляється рівномірно.

  В котельні було встановлено тепловий насос повітря-вода Viessmann Vitocal 200-S, який використовується як основне джерело тепла і газовий котел Viessmann Vitodens 100-W 26 kWt, застосовується як резервний. Так само були монтовані два бака: буферна ємність і бак для системи ГВП в якому встановлено два теплообмінника (для теплового насоса і сонячного колектора).

  Як джерело тепла була встановлена водяна тепла підлога, яка здійснює підігрів до 27 градусів, при вуличній температурі до -7 градусів. У разі зниження температури починають працювати радіатори Kermi. Так само були використані дві насосні групи Viessmann Divicon, перша відповідає за подачу тепла на радіатори, а друга на систему тепла підлога.
 

Наші досвідчені інженери, які будуть працювати над вашим об"єктом

...
 • Денис
 • Соловей
Керівник проектів по реалізації внутрішніх інженерних систем. Спеціаліст з більш ніж 15-річним стажом роботи. Володіє великим досвідом роботи у сфері будівництва. На його рахунку більше 1000 успішних проектів різної складності.
...
 • Дмитро
 • Бурахович
Інженер з 12-річним досвідом в проектуванні систем вентиляції і кондиціонування. Грамотно координує роботу проектувальників, швидко знаходить рішення важких задач.
...
 • Ярослав
 • Грига
Інжнер в області проектування систем вентиляції, кондиціонування. Майстер в грамотному індивідуальному підборі обладнання. Відразняється винятковою скурпульозністю при розрахунках систем.
...
 • Владислав
 • Лисак
Кваліфікований фахівець в області опалення, водопостачання, водоочищення і каналізації. Розробляє індивідуальні рішення для кожного клієнта.

Обладнання

Система вентиляції:

- припливно-витяжна установка з рекуперацією тепла MAICO WS 470 KB;
 

Система кондиціонування:

- система кондиціонування Daikin (внутрішні блоки: Daikin FDXM25Е (1 шт), Daikin FBA50 (1 шт), FDXM25E (3 шт), зовнішній блок Daikin 3MXS68);
- щілинні дифузори;
 

Система опалення:

-тепловий насос «повітря-вода» Viessmann;
- газовий котел Viessmann;
- радіатори та обігрівачі Kermi;
- безшовні труби Uponor;
- сонячний колектор Viessmann;
- водяна тепла підлога;
- насосні групи Viessmann Divicon.
 

Тривалість роботи

Проектування і узгодження проекту систем вентиляції та кондиціонування - 30 днів;

Проектування і узгодження проекту системи опалення - 12 робочих днів.

Відгуки