Монтаж промислової вентиляції

10 років на ринку
10 років на ринку

Володіємо безцінним досвідом. Знаємо, що і до чого

Офіційний дилер
Офіційний дилер

Вся продукція сертифікована. Гарантія від виробника

Проектуємо по всій Україні
Проектуємо по всій Україні

Реалізація проектів з вентиляції, кондиціонування та опалення

Монтаж обладнання
Монтаж обладнання

Власні інсталятори виконають установку будь-якої складності з гарантією

Доставка по Києву і Україні
Доставка по Києву і Україні

Кур'єр і служби поштової перевозки. Замовлення більше 4000 грн - безкоштовно.

Проект інженерних систем
Проект інженерних систем

Підбір і проектування систем будь-якої складності. Розробка концепцій по всій Україні

Готівковий та безготівковий розрахунок
Готівковий та безготівковий розрахунок

Оплата при доставці, в офісі або через касу банку. Платник ПДВ

Постгарантійне осблуговування
Постгарантійне осблуговування

Обслуговування після закінчення терміну гарантії або не гарантійного випадку

Схожі матеріали

Монтаж промислової вентиляції в силу більших вимог до продуктивності, тривалості безперервної роботи, специфіки обслуговування та надійності є більш складним завданням ніж установка побутових систем вентиляції.

Крім цього, в ряді випадків, вентиляція приміщень вимагає не тільки видалення забрудненого повітря (пил, частинки масла, жиру), диму або вибухонебезпечних газів, якщо це зазначено в ТЗ, то і очищення цих викидів.

З цих причин система вентиляції промислового класу без попередньо складеного ТЗ і виконаного згідно його проекту системи вентиляції не може бути реалізована.

Порівнювати монтаж промислової вентиляції з системами, які встановлюють в квартирах, приватних будинках і котеджах не варто. Це два різних процеси. Чого тільки варті відмінності по висоті стель, потужності і ваги обладнання, площі промислових приміщень і умов роботи в них (неопалювані простору і т.п.). Відповідно вартість і терміни по монтажу промислової вентиляції істотно відрізняються від побутової.

 Как должна быть реализована промышленная система вентиляции

Етапи монтажних робіт

  1. Перед початком робіт проводять огляд приміщення, готують необхідне обладнання, роблять огляд будівельних конструкцій, на яких буде виконуватися монтаж, і при необхідності наносять розмітку згідно проекту, складеного інженерним відділом.
  2. Після цього починають збірку і монтаж системи каналів воздуховодов — спершу ставлять кронштейни для кріплення, потім проводять часткову збірку каналів воздуховодов, після чого їх піднімають і закріплюють. У ряді випадків може знадобитися робити додаткові отвори в стінах для каналів, в такому випадку монтажні роботи починаються з цього. У ряді випадків може вимагатися теплоізоляція повітроводів. 
  3. Після того як система повітроводів готова проводиться установка і підключення до неї вентиляторів и вентиляційних установок . З огляду на громіздкість промислового обладнання і його шумові характеристики для цього може знадобитися спеціальне обладнання, а кріплення передбачатимуть додаткові елементи для гасіння вібрації (гумові з'єднувальні втулки, наприклад). Часто проектом вентиляції передбачається установка спеціальних шумоглушників.
  4. Монтаж вентиляційних решіток і дифузорів на сторонах забору та подачі повітря. У ряді випадків для цього може знадобитися встановлення спеціального адаптера для кріплення в конструкцію стіни / стелі.
  5. Диспетчеризація - складні системи промислової вентиляції припускають їх централізований оперативний контроль і дистанційне керування, перемикання режимів згідно з графіком роботи об'єкта і моніторингу. Установка системи автоматики складається з монтажу щита управління з контролерами, датчиків, приводів для безпосереднього моніторингу та управління обладнанням, а також окремо виведених кнопок включення обладнання безпосередньо в приміщеннях, де вони розміщені.
  6. Після закінчення монтажних робіт проводяться пусконалагоджувальні роботи, без них не можна з упевненістю заявляти про готовність об'єкта. Проводиться огляд і перевірка всього встановленого обладнання і комунікацій, якість виконання і відповідність документації. Після цього проводяться пробні запуски системи вентиляції, на предмет коректної роботи її в усіх позначених режимах. Далі підписуються акти приймання про проведені роботах.
  7. Паспортизація - коли проведені всі етапи і виконані пусконалагоджувальні роботи, всі виміри за встановленою на конкретному об'єкті системі заносяться в паспорт.

Наші останні проекти

Чому краще замовляти монтаж і проектування системи вентиляції в однієї компанії?

При укладанні договору з Альтер Ейр ви отримуєте:

Приклади реалізації промислових систем вентиляції- Гарантію виконання всіх робіт в зазначений термін;

- виконання всіх робіт відповідно до стандартів і строго за проектною документацією, розробленою нашим інженерним відділом;

- гарантія поставки всього обладнання та витратних матеріалів;

- офіційні гарантійні зобов'язання на все обладнання, оскільки ми є офіційними дилерами;

- взаємодія з представниками замовника в разі виникнення необхідності в додаткових роботах і своєчасне інформування про хід робіт;

- надання всієї необхідної замовником офіційної документації по завершенню робіт;

- гарантія якості виконаних робіт, з можливістю обслуговування промислової вентиляційної системи по гарантії.

 

При цьому ми можемо пропонувати нашим клієнтам рішення різного цінового позиціонування, що дозволяє в залежності від фінансових можливостей вибрати найоптимальніший варіант. Будучи офіційним проектно-монтажною організацією і дилером обладнання кращих європейських брендів на ринку України Альтер Ейр може забезпечити виконання під ключ проектів будь-якої складності.

Відгуки

Нас интересует монтаж вентиляции как раз на деревообрабатывающем столярном цехе. Что нужно от нас, какие данные?

Добрый день, Кирилл. Для начала нам необходимы будут планы помещений, располагаемой мощности. По возможности нас также интересует описание и все нюансы технологического процесса. Для предметного обсуждения заполните, пожалуйста, заявку в начале статьи или свяжитесь с нами по контактным номерам (044) 223-7-223. Благодарим за проявленный интерес.

Не ожидал, что вы занимаетесь еще и монтажом систем промышленной вентиляции. Удивили, спасибо.

Спасибо, Георгий Владимирович, за отзыв.