Інженерний консалтинг

10 років на ринку
10 років на ринку

Володіємо безцінним досвідом. Знаємо, що і до чого

Офіційний дилер
Офіційний дилер

Вся продукція сертифікована. Гарантія від виробника

Проектуємо по всій Україні
Проектуємо по всій Україні

Реалізація проектів з вентиляції, кондиціонування та опалення

Монтаж обладнання
Монтаж обладнання

Власні інсталятори виконають установку будь-якої складності з гарантією

Доставка по Києву і Україні
Доставка по Києву і Україні

Кур'єр і служби поштової перевозки. Замовлення більше 4000 грн - безкоштовно.

Проект інженерних систем
Проект інженерних систем

Підбір і проектування систем будь-якої складності. Розробка концепцій по всій Україні

Готівковий та безготівковий розрахунок
Готівковий та безготівковий розрахунок

Оплата при доставці, в офісі або через касу банку. Платник ПДВ

Постгарантійне осблуговування
Постгарантійне осблуговування

Обслуговування після закінчення терміну гарантії або не гарантійного випадку

Схожі матеріали

Напевно, немає потреби говорити про важливість якісного кліматичного обладнання від перевірених і надійних виробників. Але, навіть купивши техніку від відомого бренду, варто пам'ятати про необхідність якісного проектування і монтажу, адже недбалість або банальний непрофесіоналізм можуть призвести до неправильного функціонування або навіть поломки обладнання. Як наслідок, ви втрачаєте свій час, і що найголовніше – свої гроші.

Часто споживачі ставлять подібні запитання: «У мене не працює вентиляція. Що робити?», «Чому кондиціонер не охолоджує все приміщення?», «Чому витрати на опалення такі високі?» і так далі. Відповідь може бути досить простою – неправильно розроблений проект кліматичних систем (некоректні розрахунки основних параметрів закладок основних комунікацій, діаметру повітропроводів, обсяг повітрообміну на людину). Саме тому компанія Альтер Ейр пропонує своїм клієнтам послуги консалтингу для поліпшення якості вже існуючих інженерних систем.

Інженерний консалтинг і його застосування

Інженерний консалтинг – це аналіз вже існуючої системи або тієї, що готується до запуску, досвідченими і професійними інженерами з багаторічним стажем роботи, їх консультація, конкретні пропозиції щодо усунення проблем і неточностей.
Сфери інженерного консалтингу

Ми здійснюємо консалтинг систем:

 • кондиціонування;
 • вентиляції будинку і квартири;
 • туманоутворення;
 • альтернативної енергетики;
 • опалення/водопостачання/каналізації;
 • осушення повітря в приміщенні басейну;
 • електрики;
 • енергозберігаючих технологій.

Чому варто замовляти у нас?

100% відповідність проектування

Повна гарантія відповідності роботи до документів – виконуємо всі роботи, прописані в договорі, якісно, в повному обсязі і вчасно.

Підбір обладнання по бюджету

Широкий діапазон бюджету на проектування дозволить кожному клієнту грамотно облаштувати систему вентиляції, виходячи з його фінансових можливостей.

Індивідуальна концепція

Ми не працюємо шаблонно, а розробляємо персональну концепцію під кожного клієнта і об'єкт, тому всі наші проекти унікальні.

9 років досвіду

Наш досвід у проектуванні вентиляційних систем більше 8 років, що є запорукою правильної та експертної розробки проекту та реалізації систем будь-якої складності.

Як відбувається консалтинг?

Існує кілька основних видів інженерного консалтингу, які провпонує компанія Альтер Ейр:

Перевірка готового інженерного рішення включає:

 1. Аналіз креслень і специфікації, виявлення слабких сторін проекту та рекомендації щодо їх виправлення.
 2. Перевірка техніко-економічного обґрунтування підбору обладнання. Якщо потрібно, то й обґрунтування для його заміни.
 3. Аналіз правильності розміщення обладнання.
 4. Оцінка ефективності роботи системи в цілому.

Що включає в себе інженерний консалтинг

Перевірка готового об'єкта

Включає в себе не тільки аналіз готових креслень конкретного проекту, але і ретельну перевірку всіх елементів діючої системи: діаметр повітропроводів, правильність розстановки повітроводів і решіток, шумові характеристики обладнання, його загальну ефективність і функціональність.

Складання незалежного інженерного рішення

Яущо виявлено значні помилки і неточності, які впливають на ефективність і вартість всієї системи, за бажанням клієнтів ми складаємо власне інженерне рішення. Фахівці Альтер Ейр в найкоротші терміни нададуть вам оптимальне, нешаблонное рішення, розроблене саме під ваші запити.

Супровід проектів в інших містах

Важливо відзначити, що компанія «Альтер Ейр» надає послугу супровід проекта в інших містах. Наші фахівці можуть виїхати в будь-яке місто для надання послуг консалтингу або розробки повноцінного незалежного проекту. Звернувшись до нас, ви отримуєте багаторічний досвід кращих інженерів Києва у вашому місті.

Відгуки

Доброе утро! Есть важный вопрос. Купил двухкомнатную квартиру, оказалось вытяжка в ванной комнате вообще не тянет. Нужна консультация специалиста.

Добрый день ,Николай! Отправьте описание вашей проблемы на почту project@alterair.ua и мы вас обязательно проконсультируем!

Остается вопрос: а кто проверит проверяющих? Вы приедете, скажете, что вся моя система плохая - а как определить, может она хорошая была?

Добрый день, Павел! Да, вы правы , обычному человеку трудно проверить работу климатических компаний. Альтер Эйр всегда выступает в интересах клиента. В нашей команде работают специалисты с опытом работы от 5 лет ( а некоторые, и от 15 лет). Обращайтесь!