Проєктування систем водоочистки

10 років на ринку
10 років на ринку

Володіємо безцінним досвідом. Знаємо, що і до чого

Офіційний дилер
Офіційний дилер

Вся продукція сертифікована. Гарантія від виробника

Проектуємо по всій Україні
Проектуємо по всій Україні

Реалізація проектів з вентиляції, кондиціонування та опалення

Монтаж обладнання
Монтаж обладнання

Власні інсталятори виконають установку будь-якої складності з гарантією

Доставка по Києву і Україні
Доставка по Києву і Україні

Кур'єр і служби поштової перевозки. Замовлення більше 4000 грн - безкоштовно.

Проект інженерних систем
Проект інженерних систем

Підбір і проектування систем будь-якої складності. Розробка концепцій по всій Україні

Готівковий та безготівковий розрахунок
Готівковий та безготівковий розрахунок

Оплата при доставці, в офісі або через касу банку. Платник ПДВ

Постгарантійне осблуговування
Постгарантійне осблуговування

Обслуговування після закінчення терміну гарантії або не гарантійного випадку

Схожі матеріали

Зміст:

 1. Чому варто проєктувати систему водопостачання і каналізації до початку будівельних робіт
 2. Етапи установки системи водопідготовки та водоочищення
 3. Процес роботи системи водоподготвкі і водоочищення
 4. Процес очищення води
 5. Процес очищення води системою зворотного осмосу
 6. Результат

Чому варто проєктувати систему водопостачання і каналізації до початку будівельних робіт?

На стадії будівництва будівлі проєктуються системи, завдання яких зробити перебування в квартирі, будинку комфортним. Чому це варто робити на такій ранній стадії? Такий підхід допомагає врахувати всі можливі фактори, уникнути ризиків в майбутньому і підібрати оптимальне обладнання. Проєктування - та база, без якої всі наступні етапи впровадження систем будуть не такими якісними й ефективними.

Ось причини чому проєктування системи водопостачання та каналізації повинно виконуватися до початку ремонтних робіт:

 • тільки за таких умов можна вписати інженерні комунікації в дизайн інтер'єру;
 • визначити місце розташування санвузлів;
 • визначити розміщення всієї сантехніки, а також типів сантехнічного обладнання;
 • можливість заздалегідь передбачити систему каналізації - централізована або автономна, якщо немає підключення до централізованої;
 • шанс прокласти труби для водопостачання / водовідведення, враховуючи їх діаметр, кут нахилу;
 • точне узгодження всіх робіт зі «суміжниками» (будівельниками, дизайнерами, монтажниками і т.д.).

В результаті у вас буде реалізована система водопостачання та каналізації, яка ефективно працює, відповідає нормам і відповідає все вашим побажанням і перевагам.

Проєктування будь-якої системи водопідготовки та водоочищення вимагає наявності необхідної кваліфікації, практичного досвіду і включає в себе виконання великого комплексу робіт. Також, професійний підхід до проєктування дозволяє замовнику отримати повну віддачу і максимальний ефект від експлуатації обладнання і, як наслідок, мінімізувати свої витрати. Саме тому розробку вашого проєкту необхідно довіряти тільки фахівцям.

Компанія Alter Air виконує весь спектр робіт: від проєктування систем водопідготовки та водоочистки до монтажу і обслуговування.

ПЛАНУЄТЕ ПРОЄКТУВАТИ СИСТЕМУ ВОДООЧИЩЕННЯ?
ЗВЕРТАЙТЕСЬ ДО СПЕЦІАЛІСТІВ!

Водопідготовка та водоочистка – це процес поліпшення якості води, що надходить з природного джерела, так, щоб воно відповідало санітарно-гігієнічним нормам або вимогам замовника.

Вищевказаний процес становить цілу систему, яка об'єднує комплекс заходів, спрямованих на очищення води від вмісту шкідливих домішок, зменшення жорсткості. З їх допомогою видаляються бактерії, віруси, шкідливі домішки, солі та інші речовини, які несприятливо впливають на якість використовуваної води. Можна сказати, що системи водопідготовки та водоочищення роблять воду придатною для вживання.

Пропонуємо переглянути відео огляд з об'єкта, де були реалізовані інженерні системи від Альтер Ейр, включаючи системи водопідготовки.

Етапи встановлення системи водопідготовки і водопостачання

Схема роботи з проектування систем водоочистки та водопідготовки

1 етап

Визначальний етап для подальшого вибору обладнання - це лабораторний аналіз води на конкретному об'єкті. Джерелом може служити як артезіанська свердловина, так і центральне міське водопостачання. Розглядаючи варіант зі свердловиною, треба розуміти, що кожен грунтовій шар значно відрізняється своїм хімічним і бактеріологічним складом води. Таке дослідження проводиться за різними показниками:

рН,
запах,
каламутність,
солесодержание,
залізо,
жорсткість,
сульфіди.
Тому, на підставі фізико-хімічного та мікробіологічного аналізу гідроструі зі свердловини, колодязя або центрального водопостачання проводяться подальші роботи по установці системи.

2 етап

На основі результатів аналізу гідроісточніка, визначаються конкретні завдання: який тип системи потрібен (для побутових нужди або промислових потреб), який ступінь очищення бажає замовник.

Таким чином, якість води в регіоні обумовлює вибір типу обладнання. Далі проводиться розрахунок добової і максимальної потреби замовника в підготовлених водних ресурсах. На це впливає, перш за все, наявність у будинку конкретного кількості санвузлів, а також людей, які там проживають. Так визначається бажаний режим водоспоживання. І ці характеристики дають точне уявлення, які типорозміри обладнання будуть використовуватися.

3 етап

Коли відомі фізичні, хімічні властивості та характер забруднення води, підбирається оптимальна для замовника схема і технологія водопідготовки. Розробляється проєктно-кошторисна документація для конкретного об'єкта, незалежно від рівня його складності.

Вона включає:

 • пояснювальну записку,
 • креслення,
 • інформацію про використовуваному устаткуванні і матеріалах,
 • кошторис.

Готовий варіант проєкту обговорюють, погоджують із замовником і підписують комерційну пропозицію.

4 етап

Коли визначені всі умови експлуатації обладнання, здійснюється монтаж і введення в експлуатацію системи водоочистки і водопідготовки.

На об'єкт доставляється обладнання, розробляється його монтажно-эксплуатаційна схема і на місці здійснюється збір. Далі зібране устаткування підключають до водопровідної магістралі, каналізації і вводять в експлуатацію. Коли монтаж завершено, проводиться аналіз очищеної води.

5 етап

Заключним етапом є здача об'єкта замовнику «під ключ» і надання сервісного, гарантійного та післягарантійного обслуговування.

Гарантуємо, що наша команда фахівців підбере для вас найприйнятнішу по співвідношенню ціна/якість систему, яка буде справлятися з усіма поставленими завданнями з найменшими витратами.

Чому варто замовляти у нас?

100% відповідність проектування

Повна гарантія відповідності роботи до документів – виконуємо всі роботи, прописані в договорі, якісно, в повному обсязі і вчасно.

Підбір обладнання по бюджету

Широкий діапазон бюджету на проектування дозволить кожному клієнту грамотно облаштувати систему вентиляції, виходячи з його фінансових можливостей.

Індивідуальна концепція

Ми не працюємо шаблонно, а розробляємо персональну концепцію під кожного клієнта і об'єкт, тому всі наші проекти унікальні.

9 років досвіду

Наш досвід у проектуванні вентиляційних систем більше 8 років, що є запорукою правильної та експертної розробки проекту та реалізації систем будь-якої складності.

Процес роботи системи водопідготовки та водоочищення

Система водоочистки і водопідготовки може видалити хлор, важкі метали (залізо і т. д, які підвищують жорсткість), сірководень (причина неприємного запаху), марганець та інші «непотрібні» речовини з питної води, провести знезараження і, за бажанням, демінералізацію води, а також запобігти розмноженню грибків.

Це відбувається так:

1 етап

Система починає свою роботу з надходження води у фільтр механічного очищення. Він видаляє пісок, іржу, захищає сантехніку, побутові прилади та інші системи очищення.

2 етап

Потім вода надходить у фільтр комплексного очищення з фільтруючим матеріалом (сорбентом), який запобігає появі жовтих плям на сантехніці. Він призначений для усунення жорсткості води і заліза.

З фільтром комплексної очистки йде ємність (бак) з сольовим розчином, який застосовується для регенерації фільтра комплексного очищення. Відновлення робочих властивостей здійснюється регулярно в автоматичному режимі з використанням спресованої в таблетки солі. Розчин солі пропускається через фільтруючий матеріал, а видалені солі кальцію і магнію змиваються в каналізацію. Даний процес є життєво необхідним для ефективного функціонування системи.

У системах водоочищення для квартири фільтр комплексного очищення і бак суміщений в одному апараті – кабінеті. Додатково встановлюють спеціальну колбу з вугільним фільтром, щоб знищити неприємний запах води, який був спровокований сірководнем (якщо мова йде про водопідготовки та водоочищення для приватного будинку).

3 етап

На наступному етапі очищення вода потрапляє в ультрафіолетовий обеззаражувач. Цей стерилізатор вбиває мікроби і віруси за допомогою УФ-опромінення.


Процес очищення води


Увага!

Таку лампу варто встановлювати, коли параметри вихідної води не перевищують конкретні значення:
Каламутність — не більше 0,58 мг/л
Вміст заліза — не більше 0,3 мг/л
Вміст марганцю — не більше 0,05 мг/л
Вміст сірководню — не більше 0,05 мг/л
Загальна жорсткість — не більше 2,5 мг-екв/л
 
Отже, вода готова для господарсько-побутових потреб і знаходиться в спеціальній накопичувальної ємності – баку для зберігання чистої води.

Наші досвідчені інженери, які будуть працювати над вашим об"єктом

...
 • Денис
 • Соловей
Керівник проектів по реалізації внутрішніх інженерних систем. Спеціаліст з більш ніж 15-річним стажом роботи. Володіє великим досвідом роботи у сфері будівництва. На його рахунку більше 1000 успішних проектів різної складності.
...
 • Дмитро
 • Бурахович
Інженер з 12-річним досвідом в проектуванні систем вентиляції і кондиціонування. Грамотно координує роботу проектувальників, швидко знаходить рішення важких задач.
...
 • Ярослав
 • Грига
Інжнер в області проектування систем вентиляції, кондиціонування. Майстер в грамотному індивідуальному підборі обладнання. Відразняється винятковою скурпульозністю при розрахунках систем.
...
 • Владислав
 • Лисак
Кваліфікований фахівець в області опалення, водопостачання, водоочищення і каналізації. Розробляє індивідуальні рішення для кожного клієнта.

4 етап

Для посиленого очищення можна встановити систему зворотного осмосу, яка зробить питну воду ідеально чистою.

Процес фільтрації в такій установці відбувається в 5 ступенів:

 1. За допомогою поліпропіленового картриджа 5 мікрон усувається іржа, глина, пісок, інші нерозчинні елементи.
 2. Вугільний картридж ефективно видаляє з води хлор та інші органічні сполуки, шкідливі для організму.
 3. Поліпропіленовий картридж в 1 мікрон тонко очищає, знищуючи залишки хлору і органічних домішок.
 4. Завдяки мембрані найважливіша щабель характеризується усуненням 99,8% мінералів і органічних сполук.
 5. На заключній стадії фільтрації картридж з активованим вугіллям з шкаралупи кокосового горіха очищає воду від неприємного запаху і надає їй приємний смак.
 6. На додатковому етапі вода насичується корисними мінералами.
 Фільтрація води в системі зворотного осмосу Екософт

Пристрій відрізняється компактними розмірами і розрахований для монтажу безпосередньо під кухонною раковиною. А кран для пиття врізається в кухонну мийку і служить для отримання чистої питної води незалежно від загального потоку води, що використовується в господарських цілях. Система зворотного осмосу ідеально підходить длявстановлення у квартирах, приватних будинках, котеджах, дачах та інших житлових приміщеннях.
 

Результат

Звертаючись в нашу компанію, щоб встановити систему водопідготовки та водоочищення, ви отримаєте:
 • професійний підбір необхідного високоякісного обладнання, яке ідеально підійде для вирішення ваших індивідуальних завдань з максимальною ефективністю і мінімальними витратами;
 • оперативне виконання кваліфікованими фахівцями всіх поставлених завдань;
 • якісні монтажні та сервісні роботи з обладнанням відомих світових брендів;
 • гарантійне та післягарантійне обслуговування.

Відгуки

Что нужно для проектирования, подбора и монтажа оборудования?

Здавствуйте, Александр! В статье, на этапах 1 и 2, описывается, что необходимо знать для дальнейшего проектирования и подбора оборудования, а именно: 1) требуемую производительность системы очистки воды. 2) какой источник воды вы имеете(скважина, центральное водоснабжение). Получив эти данные мы проводим анализ воды на состав в ней: рН, запаха, мутности, солесодержания, железа, жесткости, сульфидов. После чего подбирается необходимое оборудование в зависимости от содержания в ней загрязняющих веществ. После подбора и проектировки оборудования производиться монтаж системы водоочистки по проекту, сделанным инженерами - специалистами в этой области.

Підкажіть, можна виміряти жорсткість води в домашніх умовах?

Доброго дня, Марина. У домашніх умовах виміряти жорсткість води досить складно. Один із приблизних способів - за станом нагрівальних поверхонь. Наприклад, всередині чайника. Якщо він покривається накипом за тиждень, значить жорсткість велика. Якщо за місяць - значить більш-менш нормальна. Ще можна скористатись експрес тестами для води, вони відносно не дорогі, можуть зробити аналіз якості води за такми показниками, як рівень рН, жорсткість, рівень заліза, хлора і т.п.

Пришлось думать, как сделать качество воды в доме лучше, так как в семье есть маленькие дети. Воспользовались услугой компании Альтер Эйр. Ребята нормальные, подошли к вопросу с пониманием. Все работает уже полгода на уровне, нареканий нет.

Добрый день, Максим. Спасибо за отзыв! Обращайтесь и по поводу других систем к нам тоже.

Хочется поблагодарить команду Альтер Эйр. Заказывали систему обратного осмоса с дополнительным фильтром для минерализации воды. Для нашей трехкомнатной квартиры это получился идеальный вариант. Спасибо за работу и помощь в выборе.

Катя, очень приятно. Спасибо за отзыв и обратную связь.