Проектування систем водоочистки

9 років на ринку
9 років на ринку

Володіємо безцінним досвідом. Знаємо, що і до чого

Офіційний дилер
Офіційний дилер

Вся продукція сертифікована. Гарантія від виробника

Проектуємо по всій Україні
Проектуємо по всій Україні

Реалізація проектів з вентиляції, кондиціонування та опалення

Монтаж обладнання
Монтаж обладнання

Власні інсталятори виконають установку будь-якої складності з гарантією

Доставка по Києву і Україні
Доставка по Києву і Україні

Кур'єр і служби поштової перевозки. Замовлення більше 4000 грн - безкоштовно.

Проект інженерних систем
Проект інженерних систем

Підбір і проектування систем будь-якої складності. Розробка концепцій по всій Україні

Готівковий та безготівковий розрахунок
Готівковий та безготівковий розрахунок

Оплата при доставці, в офісі або через касу банку. Платник ПДВ

Постгарантійне осблуговування
Постгарантійне осблуговування

Обслуговування після закінчення терміну гарантії або не гарантійного випадку

Схожі матеріалиПроектування будь-якої системи водопідготовкита водоочищення вимагає наявності необхідної кваліфікації, практичного досвіду і включає в себе виконання великого комплексу робіт. Також, професійний підхід до проектування дозволяє замовнику отримати повну віддачу і максимальний ефект від експлуатації обладнання і, як наслідок, мінімізувати свої витрати. Саме тому розробку вашого проекту необхідно довіряти тільки фахівцям.

Компанія Alter Air виконує весь спектр робіт: від проектування систем водопідготовки та водоочистки до монтажу і обслуговування.
 
Водопідготовка та водоочистка – це процес поліпшення якості води, що надходить з природного джерела, так, щоб воно відповідало державним нормам або вимогам замовника.
 
Вищевказаний процес становить цілу систему, яка об'єднує комплекс засобів для фізичної і хімічної обробки рідини. З їх допомогою, видаляються бактерії, віруси, шкідливі домішки, солі та інші речовини, які несприятливо впливають на якість використовуваної води.

Етапи встановлення системи водопідготовки і водопостачання

1 етап

Для початку необхідно правильно сформулювати конкретну задачу і визначитися, який тип системи вам потрібен (для побутових чи промислових потреб), яку ступінь очищення води ви хочете мати, виходячи з ваших особистих потреб, фінансових можливостей і стану води в регіоні.

Головним критерієм при виборі необхідного обладнання у даній ситуації буде розрахунок добової і максимальної потреби замовника в підготовлених водних ресурсах. На це впливає, перш за все, наявність у будинку конкретної кількості санвузлів, а також людей, які там проживають. Так можна визначити бажаний режим водоспоживання.

Також для точного і повного підбору обладнання водопідготовки визначається тип джерела водопостачання й існуючі системи водовідведення. Визначається необхідна продуктивність системи очищення води.

2 етап

Коли поставлена мета і завдання зрозумілі, треба зробити лабораторний аналіз гідроджерела. Річ у тому, що кожен ґрунтовий шар значно відрізняється за своїм хімічним і бактеріологічним складом води.

Таке дослідження проводиться за різними показниками:

 • рН,
 • запах,
 • мутність,
 • солевміст,
 • залізо,
 • жорсткість,
 • сульфіди.

Тому, на підставі фізико-хімічного і мікробіологічного аналізу гідроструменя зі свердловини, колодязя або центрального водопостачання проводяться подальші роботи по встановленні системи.

3 етап

Коли відомі фізичні, хімічні властивості та характер забруднення води, підбирається оптимальна для замовника схема і технологія водопідготовки. Розробляється проектно-кошторисна документація для конкретного об'єкта, незалежно від рівня його складності.

Вона включає:

 • пояснювальну записку,
 • креслення,
 • інформацію про використовуваному устаткуванні і матеріалах,
 • кошторис.

Готовий варіант проекту обговорюють, погоджують із замовником і підписують комерційну пропозицію.

4 етап

Коли визначені всі умови експлуатації обладнання, здійснюється монтаж і введення в експлуатацію системи водоочистки і водопідготовки.

На об'єкт доставляється обладнання, розробляється його монтажно-эксплуатаційна схема і на місці здійснюється збір. Далі зібране устаткування підключають до водопровідної магістралі, каналізації і вводять в експлуатацію. Коли монтаж завершено, проводиться аналіз очищеної води.

5 етап

Заключним етапом є здача об'єкта замовнику «під ключ» і надання сервісного, гарантійного та післягарантійного обслуговування.

Гарантуємо, що наша команда фахівців підбере для вас найприйнятнішу по співвідношенню ціна/якість систему, яка буде справлятися з усіма поставленими завданнями з найменшими витратами.

Чому варто замовляти у нас?

100% відповідність проектування

Повна гарантія відповідності роботи до документів – виконуємо всі роботи, прописані в договорі, якісно, в повному обсязі і вчасно.

Підбір обладнання по бюджету

Широкий діапазон бюджету на проектування дозволить кожному клієнту грамотно облаштувати систему вентиляції, виходячи з його фінансових можливостей.

Індивідуальна концепція

Ми не працюємо шаблонно, а розробляємо персональну концепцію під кожного клієнта і об'єкт, тому всі наші проекти унікальні.

9 років досвіду

Наш досвід у проектуванні вентиляційних систем більше 8 років, що є запорукою правильної та експертної розробки проекту та реалізації систем будь-якої складності.

Процес роботи системи водопідготовки та водоочищення

Система водоочистки і водопідготовки може видалити хлор, важкі метали (залізо і т. д, які підвищують жорсткість), сірководню (причина неприємного запаху), марганець та інші «непотрібні» речовини з питної води, провести знезараження і, за бажанням, демінералізацію води, а також запобігти розмноженню грибків.

Це відбувається так:

1 етап

Система починає свою роботу з надходження води у фільтр механічного очищення. Він видаляє пісок, іржу, захищає сантехніку, побутові прилади та інші системи очищення.

2 етап

Потім вода надходить у фільтр комплексного очищення з фільтруючим матеріалом (сорбентом), який запобігає появі жовтих плям на сантехніці. Він призначений для усунення жорсткості води і прибирає накип з побутових приладів.

Ємність (бак) з сольовим розчином, який застосовується для регенерації фільтра комплексного очищення. Відновлення робочих властивостей здійснюється регулярно в автоматичному режимі з використанням спресованої в таблетки солі. Розчин солі пропускається через фільтруючий матеріал, а видалені солі кальцію і магнію змиваються в каналізацію. Даний процес є життєво необхідним для ефективного функціонування системи.

У системах водоочищення для квартири фільтр комплексного очищення і бак суміщений в одному апараті – кабінеті. Додатково встановлюють спеціальну колбу з вугільним фільтром, щоб знищити неприємний запах води, який був спровокований сірководнем.

3 етап

На наступному етапі очищення вода потрапляє в ультрафіолетовий обеззаражувач. Цей стерилізатор вбиває мікроби і віруси за допомогою УФ-опромінення.


Процесс очистки воды

Увага!

Таку лампу варто встановлювати, коли параметри вихідної води не перевищують конкретні значення:
Каламутність — не більше 0,58 мг/л
Вміст заліза — не більше 0,3 мг/л
Вміст марганцю — не більше 0,05 мг/л
Вміст сірководню — не більше 0,05 мг/л
Загальна жорсткість — не більше 2,5 мг-екв/л
 
Отже, вода готова для господарсько-побутових потреб і знаходиться в спеціальній накопичувальної ємності – баку для зберігання чистої води.
 
Фильтрация воды в системе обратного осмоса Экософт

Наші досвідчені інженери, які будуть працювати над вашим об"єктом

...
 • Денис
 • Соловей
Керівник проектів по реалізації внутрішніх інженерних систем. Спеціаліст з більш ніж 15-річним стажом роботи. Володіє великим досвідом роботи у сфері будівництва. На його рахунку більше 1000 успішних проектів різної складності.
...
 • Дмитро
 • Бурахович
Інженер з 12-річним досвідом в проектуванні систем вентиляції і кондиціонування. Грамотно координує роботу проектувальників, швидко знаходить рішення важких задач.
...
 • Ярослав
 • Грига
Інжнер в області проектування систем вентиляції, кондиціонування. Майстер в грамотному індивідуальному підборі обладнання. Відразняється винятковою скурпульозністю при розрахунках систем.
...
 • Владислав
 • Лисак
Кваліфікований фахівець в області опалення, водопостачання, водоочищення і каналізації. Розробляє індивідуальні рішення для кожного клієнта.

Схема роботи з проектування систем водоочистки та водопідготовки

Проектуємо рішення на базі обладнання:


Виробники обладнання для очищення води

4 етап

Для посиленого очищення можна встановити систему зворотного осмосу, яка зробить питну воду ідеально чистою.

Процес фільтрації в такій установці відбувається в 5 ступенів:

 1. усуваються іржа, глина, пісок, інші нерозчинні елементи;
 2. ефективно видаляються з води хлор та інші органічні сполуки, шкідливі для організму;
 3. за допомогою тонкого очищення, знищуються залишки хлору і органічних домішок;
 4. найважливіша ступінь характеризується усуненням 99,8% мінералів і органічних сполук,
 5. на заключній стадії фільтрації картридж з активованим вугіллям зі шкарлупи кокосового горіха очищає воду від неприємного запаху і надає їй приємний смак.
 6. на додатковому етапі вода насичується корисними мінералами.
 
система обратного осмоса
 
Пристрій відрізняється компактними розмірами і розрахований для монтажу безпосередньо під кухонною раковиною. А кран для пиття врізається в кухонну мийку і служить для отримання чистої питної води незалежно від загального потоку води, що використовується в господарських цілях. Система зворотного осмосу ідеально підходить длявстановлення у квартирах, приватних будинках, котеджах, дачах та інших житлових приміщеннях.
 

Результат

Звертаючись в нашу компанію, щоб встановити систему водопідготовки та водоочищення, ви отримаєте:
 • професійний підбір необхідного високоякісного обладнання, яке ідеально підійде для вирішення ваших індивідуальних завдань з максимальною ефективністю і мінімальними витратами;
 • оперативне виконання кваліфікованими фахівцями всіх поставлених завдань;
 • якісні монтажні та сервісні роботи з обладнанням відомих світових брендів;
 • гарантійне та післягарантійне обслуговування.

Відгуки

Что нужно для проектирования, подбора и монтажа оборудования?

Здавствуйте, Александр! В статье, на этапах 1 и 2, описывается, что необходимо знать для дальнейшего проектирования и подбора оборудования, а именно: 1) требуемую производительность системы очистки воды. 2) какой источник воды вы имеете(скважина, центральное водоснабжение). Получив эти данные мы проводим анализ воды на состав в ней: рН, запаха, мутности, солесодержания, железа, жесткости, сульфидов. После чего подбирается необходимое оборудование в зависимости от содержания в ней загрязняющих веществ. После подбора и проектировки оборудования производиться монтаж системы водоочистки по проекту, сделанным инженерами - специалистами в этой области.