Фільтр

Типові рішення

Альтер Ейр – компанія, яка займається проектуванням,монтажем і продажем різних вентиляційних, кліматичних, опалювальних та інших систем. Даний розділ містить інформацію про пропоновані нами послуги, а саме про типових інженерних рішеннях по установці різних систем.

Типові рішення – комплекс заходів побудови тієї чи іншої системи, який складається досвідченими фахівцями для надання прикладу реалізації проекту.

 

Какой вентилятор подойдет для ванной комнатыТипові рішення по системах кондиціонування і вентиляції повітря

Також, у нас на сайті представлені типові рішення по системах кондиціонування повітря будинків і квартир. Наші інженери з відповідальністю поставилися до компонування цих рішень, враховуючи всі, навіть найнезначніші нюанси. Найчастіше для приватних будинків підбирають мультиспліт системи, а для квартир - спліт-системи. Підбір потрібного типу кондиціонера залежить від багатьох факторів. Зокрема, це висота приміщень, площа, розрахована на встановлення такого обладнання, можливість відводу дренажу і, що важливо, поєднання з інтер'єром приміщення.

У типових рішеннях по вентиляції міститься велика інформація з кожного типу приміщення. Так, наприклад, для хорошої вентиляції кухні або ванної підійдуть звичайні вентилятори, а для великих приміщень краще всього використовувати припливно-витяжні установки.

Окремо варто згадати про типових рішеннях по вентиляції і осушення повітря басейнів, адже в цих приміщеннях міститься надмірна кількість вологи і якщо не організувати правильно ці системи, то в приміщенні будуть неправильні параметри вологовмісту. Великим попитом користуються типові рішення щодо вентиляції лазень.

У такій системі має бути обов'язково передбачені 2 завдання:

  • подача свіжого повітря в період процедур.
  • осушення повітря в приміщенні після процедур.

Типові рішення щодо альтернативної енергетики, опалення та реалізації енергоефективних пасивних будинків

У розділі альтернативної енергетики ви можете ознайомитися з варіантами реалізації систем енергопостачання на базі фотоелементів, вітрогенераторів, геліосистем тощо Це системи, які використовують альтернативні джерела енергії для забезпечення гарячого водопостачання та електрики. Ці типові рішення розраховані з урахуванням площі обслуговуваного приміщення. Дані системи досить складні в реалізації, тому ними повинні займатися тільки справжні професіонали своєї справи.

Крім того, ми можемо запропонувати типові рішення на базі опалювального обладнання - це:

  • теплові насоси,
  • котли різних типів (конденсаційний газовий, твердопаливний, електричний),
  • системи теплої підлоги, з якими у вашому домі будуть ідеальні температурні показники.

Великою популярністю користуються типові рішення щодо створення енергоефективних пасивних будинків. Основною метою даних рішень є створення в будинку таких умов, коли вся потрібна для життєдіяльності людини енергія виробляється всередині цього будинку, а всі теплові втрати знижені до мінімуму. Це реалізовується використанням теплових насосів в комплексі з котлами, а також за допомогою систем альтернативної енергетики.

Типові рішення по зволоженню повітря і водоочистці

Решения по водоочистке для небольшой квартиры или коттеджа с 1 санузлом.З метою усунення надмірної сухості з приміщення інженерами компанії Альтер Ейр були розроблені типові рішення по зволоженню повітря в будинку або квартирі канальним або стаціонарними зволожувачами.

-Ці системи взаємодіють з системами вентиляції, тому мікроклімат в приміщенні буде максимально комфортним.

Розділ із водоочищення надає типові рішення, які спрямовані на поліпшення якості води в місцевій системі водопостачання, так і води з колодязів і свердловин. Завдяки запропонованим рішенням вода буде повністю очищена від всіляких забруднень, таких як хлор, залізо, марганець, сірководень, амоній, нітрати, мул, пісок, бактерії, мікроби, віруси, грибки і багато іншого.

Підсумки

Типові рішення хороші тим, що завдяки їм ви можете дізнатися, які саме системи і комплекти обладнання підійдуть для вашого типу приміщення і якого результату можна добитися від установки того чи іншого обладнання.

Інженери компанії Альтер Ейр посилаючись на свій досвід підготували оптимальні типові рішення, які допоможуть вам з вибором потрібного обладнання. Список цих рішень постійно доповнюється, тому кожен зможе знайти для себе щось підходяще.

Якщо вас цікавить додаткова інформація або потрібна консультація фахівця, то ви можете звернутися в нашу компанію, зателефонувавши за номером 0800330828. Ми з радістю відповімо на всі ваші запитання та допоможемо з вибором потрібного обладнання.

Мапа об’єктів