Опалення на базі конденсаційного газового котла

10 років на ринку
10 років на ринку

Володіємо безцінним досвідом. Знаємо, що і до чого

Офіційний дилер
Офіційний дилер

Вся продукція сертифікована. Гарантія від виробника

Проектуємо по всій Україні
Проектуємо по всій Україні

Реалізація проектів з вентиляції, кондиціонування та опалення

Монтаж обладнання
Монтаж обладнання

Власні інсталятори виконають установку будь-якої складності з гарантією

Доставка по Києву і Україні
Доставка по Києву і Україні

Кур'єр і служби поштової перевозки. Замовлення більше 4000 грн - безкоштовно.

Проект інженерних систем
Проект інженерних систем

Підбір і проектування систем будь-якої складності. Розробка концепцій по всій Україні

Готівковий та безготівковий розрахунок
Готівковий та безготівковий розрахунок

Оплата при доставці, в офісі або через касу банку. Платник ПДВ

Постгарантійне осблуговування
Постгарантійне осблуговування

Обслуговування після закінчення терміну гарантії або не гарантійного випадку

Схожі матеріали

В даному типовому рішенні ми розглянемо краще опалення для приватного будинку, а саме, газову котельню на основі двоконтурного газового конденсаційного котла . Принцип роботи будь-якого газового котла – нагрівати теплоносій (воду) для опалення в системі і гарячого водопостачання.

Розрізняють два види пристроїв – конвекційний (традиційний) і конденсаційний. Котел першого виду добре поширений серед користувачів. Зовні вони майже не відрізняються, але мають різний принцип роботи.

Економічний газовий котел – який він?

Основною відмінністю в їх роботі є те, що в конвекційному котлі продукти згоряння разом з водяними парами (а це близько 11%) видаляються через димар. При цьому саме обладнання витрачає дуже багато теплової енергії для їх викиду. А в конденсаційному – при температурі теплоносія в теплообміннику менше 55  С відбувається охолодження пари і перетворення їх у вологу, яка потім збирається на теплообміннику і видаляється через дренаж. Таким чином, влаштуванню набагато менше необхідно використовувати теплової енергії для процесу виведення відпрацьованих газів, і направляти її на конкретне цільове призначення.

Для ефективної роботи система радіаторного опалення повинна бути підібрана під теплоносій, а точніше під рекомендований температурний режим конденсаційного котла до 55 градусів за Цельсієм.

Конденсаційні котли дорожчі за традиційні газових, але при цьому ефективне використання ними теплової енергії дозволяє в перспективі отримувати істотну економію на енергоспоживанні.

Приклад реалізованої системи опалення приватного будинку з газовим котлом ви можете побачити нижче і на нашому youtube-каналі:Принцип роботи газового котла для опалення приватного будинку

Сучасне опалення приватного будинку: схема роботи низькотемпературної системи опалення на базі газового конденсаційного котла з гідравлічною системою.

Система опалення на базі конденсаційного газовго котла - креслення

Найменування
1Бак ГВП 300 літрів
2Кульовийкран 1/2'
3Коліно 1/2'
4Кульовий кран 3/4'
5Нипель 3/4'
6Котел Vitodens 200-w
7Газовый кран
8Фільтр для системи опалення 3/4'
9Насосна група системи опалення
10Система радіатороного опалення
11Розподільчий колектор
12Насосна група зі змішувачем
13Система тепла підлога
14Відведення повітря
15Гідравлічна стрілка

Вода на вході в котел в обов'язковому порядку повинна очищатися за допомогою проточних фільтрів (номер 8). Це необхідно для того, щоб продовжити роботу теплообмінника і циркуляційного насоса, які розташовані в котлі шляхом очищення води перед ними. Освіта накипу і дрібні механічні частки домішки вкрай негативно впливають на термін служби опалювального обладнання. Що стосується підбору фільтрів для котельні, в даному питанні вам можуть допомогти наші фахівці на підставі показань аналізу води.


Гідравлічна стрілка (номер 15) служить для здійснення гідравлічного балансування між контуром котла і контурами систем опалення.

Деякі гідрострілки можуть здійснювати кілька функцій одночасно.

1) найважливіша функція – гідравлічна балансування. Вона дозволяє обмежувати обсяг теплоносія відповідно тепловим навантаженням радіаторів. Якщо не буде виконуватися гідравлічна балансування, то що знаходяться « в кінці » опалювальної системи радіатори не отримають необхідну кількість теплової енергії. У підсумку ви будете мати перегрів перших радіаторів в системі і недогрев замикаючих контур, крім цього, така система буде « шуміти », що створює дискомфорт.

2) вона може служити як відстійник сміття в системі, при малих швидкостях сміття осідає на дні Гідрострелка і виводиться через дренаж, який розташований внизу.

3) в гідравлічну стрілку може бути змонтований відвідників повітря, через який видаляється повітря, який знаходиться в системі.

Якщо в системі опалення приватного одноповерхового будинку складна подача теплоносія до споживачів, необхідно використовувати розподільний колектор (номер 11). За допомогою нього ми можемо розділити подачу теплоносія на кілька контурів, після чого є можливість організувати якісне регулювання всіх гілок опалення.

Насосні групи монтуються після розподільного колектора, і вони бувають двох основних видів:

А) зі змішувачем (номер 12);

Б) без змішувача (номер 9);Циркуляційний насос   – головне комплектувальне ланка в насосній групі, від його надійності залежить термін служби і безаварійність роботи всієї системи опалення, від правильного підбору по продуктивності — ефективність роботи. Всі інші матеріали комплектуються залежно від завдання, яке необхідно здійснити замовником (кульові крани, зворотні клапана, триходові клапана, сервоприводи, автоматика і т.д.).

В даному прикладі автономне опалення приватного будинку теплою підлогою організовано за допомогою насосної групи зі змішувачем, яка обмежує температуру теплоносія шляхом підмішування холодної води в що подає трубопровід на   тепла підлога .

В бівалетном   баку ГВС   (номер 1) вода нагрівається за допомогою котла, він підігріває верхній шар води в баку ГВП для швидкого і комфортного нагріву. Нижній теплообмінник призначений для додаткового підключення до системи сонячного колектора або теплового насоса. Установка систем, що використовують альтернативні джерела енергії дозволяє мінімізувати витрату газу для системи ГВП в літній час і економити в зимове на опаленні.

Підсумки

Сучасне автономне опалення заміського будинку передбачає високоефективну і економічність. Дане типове рішення низькотемпературної системи опалення, і воно відмінно підходить для будинків, де необхідна економічна система опалення теплою підлогою і радіаторами, а так само відкриває широкі можливості щодо доповнення системи «зеленими технологіями» - теплових насосів та геліотермальной системою. Газове опалення приватного будинку і вартість реалізації можна дізнатися, звернувшись в компанію Альтер Ейр.

Відгуки

очень подробная и полезная информация, дает пищу для размышлений. Но к сожалению для многих обычных обывателей такой способ отопления является слишком дорогостоящим

Сподобався підхід до розгляду теми. Коротко, але інформативно. Подяка

Дякуємо, ми прагнемо донести технічну інформацію простими словами.

Все, конечно, классно. А скажите, сколько вся эта котельная должна занимать места?

Добрый день, Андрей. Все условия по организации газовой котельной предписаны государственными строительными нормами. Высота помещения от пола до потолка должна составлять не менее 2,5 метра. Обязательно наличие естественной приточно-вытяжной вентиляции с 3-х кратным воздухообменом. Также необходимо естественное освещение – окна с остеклением 0,03 м.кв на 1 м.куб. помещения. Объем помещения же должен составлять 15 м.куб. Но конкретные параметры будут зависеть от мощности самого котла и инженерных систем, что будут завязаны на нем.

Здравствуйте, а подскажите сколько занимают по времени все эти работы? Чтоб с подключением и со всем?

Добрый день, Светлана Анатольевна. Все зависит от объема работ и уровня их сложности. Проектные работы могут занимать до 1 месяца, приблизительно столько же и монтажные работы. Но все индивидуально на каждом объекте