Сонячні батареї для квартири в багатоповерховому будинку

10 років на ринку
10 років на ринку

Володіємо безцінним досвідом. Знаємо, що і до чого

Офіційний дилер
Офіційний дилер

Вся продукція сертифікована. Гарантія від виробника

Проектуємо по всій Україні
Проектуємо по всій Україні

Реалізація проектів з вентиляції, кондиціонування та опалення

Монтаж обладнання
Монтаж обладнання

Власні інсталятори виконають установку будь-якої складності з гарантією

Доставка по Києву і Україні
Доставка по Києву і Україні

Кур'єр і служби поштової перевозки. Замовлення більше 4000 грн - безкоштовно.

Проект інженерних систем
Проект інженерних систем

Підбір і проектування систем будь-якої складності. Розробка концепцій по всій Україні

Готівковий та безготівковий розрахунок
Готівковий та безготівковий розрахунок

Оплата при доставці, в офісі або через касу банку. Платник ПДВ

Постгарантійне осблуговування
Постгарантійне осблуговування

Обслуговування після закінчення терміну гарантії або не гарантійного випадку

Схожі матеріали

"Сонячні батареї не можуть працювати для багатоквартирних будинків" – саме так думає більшість населення України. Але це твердження абсолютно не відповідає реальній ситуації. Так, дійсно такий елемент набагато легше впровадити в енергосистему заміського будинку, ніж квартири в багатоповерховому будинку, але, тим не менш, це можливо.Якщо говорити про альтернативне джерело опалення, то важливим обладнанням є опалювальний насос .
Так само варто враховувати, що в системі опалення і постачання квартири важливу роль відіграє вентиляція з рекуперацією тепла , так як вона допомагає економити і правильно налагодити внутрішні інженерні системи квартири. & nbsp;

Які типи систем встановлюються із застосуванням сонячних батарей можна детально дізнатися з наших статей.

Особливості реалізації енергопостачання для квартири на базі сонячних фотомодулів

Для окремо взятої квартири в багатоквартирному будинку найкраще розглядати побудову саме гібридної системи.

Це пов'язано з тим, що автономну систему немає сенсу встановлювати через наявність мережі, а з мережевою можуть виникнути проблеми з документальним оформленням.

Особливістю застосування такого роду систем в умовах міської квартири є підвищені вимоги до вибору банки акумуляторних батарей і місця їх установки. Обов'язково потрібно враховувати розподіл ваги по перекриттю.

Найчастіше місцем монтажу фотомодулів є стіна або балкон. Обов'язково в розрахунки береться орієнтація зазначених площин по сторонах світла.

Вартість комплекту для створення системи в багатоквартирному будинку буде трохи вища, ніж у приватних будинках. І становить 1,7-1,9 $/Вт встановленої потужності. Це пов'язано з тим, що, найчастіше, не виходить встановити сонячні батареї строго на південь, а це зменшує вироблення системою енергії і тягне за собою встановлення більшої кількості панелей.

Також у багатоквартирному будинку проблематичніший монтаж, пов'язаний з промисловим альпінізмом і ускладненим підйомом обладнання. Не завжди виходить розмістити акумулятори в одній точці і це тягне за собою підвищення вартості системи.

Підсумок

Так, виходячи з вищевикладених особливостей, робимо висновок, що встановити сонячні батареї для енергопостачання окремо взятої квартири багатоповерхового будинку можливо, але не просто. Основні труднощі полягають у грамотному проектуванні і розрахунку системи, а також зі складним монтажем. Тому, щоб правильно реалізувати встановлення даної системи зверніться в спеціалізовану проектно-монтажну організацію Альтер Ейр.

При остаточному виборі установки сонячних батарей, як альтернативного методу вирішення проблеми енергозбереження, необхідно бути готовим до всіх труднощів, морально, так і матеріально. І є ризик того, що при більш детальному поглибленні питання, ви і зовсім можете відмовитися від такого варіанту.

Хочемо запевнити, що зневірятися не варто, і тим більше відмовлятися від пошуків можливостей енергозбереження у себе в квартирі.

Фахівці Альтер Ейр, грунтуючись на багаторічний практичний досвід, рекомендують ознайомитися з ще одним альтернативним вирішенням питання, як тепловий насос.

Перед тим, як розглянути вирішення питання, пропонуємо ознайомитися з нашим спільним відео матеріалом з теплових насосів, де вказані всі види пристроїв, їх переваги і реальні розрахунки по економії їх використання.


Тепловий насос в квартирі грає роль пристрою, який переводить ресурс теплоти з низькотемпературного рівня на більш високий. Для реалізації такої установки у себе в квартирі знадобиться резервуар з водою, як мінімум, 50 л., а також важливо передбачити місце для зовнішнього блоку насоса. Виглядає він так само, як і зовнішній блок для кондиціонера. Підводиться дві труби: для подачі і зворотного ходу. Розведення направляється до радіаторів.

Поєднання теплового насоса в парі з теплою підлогою дають відчутну енергоефективність. І це видно не тільки по тому, як енергія утворюється, а й тому, як вона витрачається - майже в 2 рази досягається економія енергоресурсів в порівнянні зі звичною нам системою радіаторного опалення.

Безперечно, можна назвати тепловий насос ідеальним джерелом енергії для системи тепла підлога. Нижче наведемо моделі теплових насосів, які найбільше підходять для реалізації альтернативного рішення з енергозбереження в квартирі.У нас зібрано тільки найкраще обладнання, вкладення в установку якого, безсумнівно виправдає ваші очікування.

Представники німецького виробництва теплові насоси Viessmann. Стабільність і ефективність роботи - це можна сміливо стверджувати про них. Вони заслужили довіру користувачів своїм раціональним використанням енергії, високою продуктивністю і злагодженою роботою всіх внутрішніх елементів, так як виробник подбав про кожну деталь. Ще більшим плюсом цих теплових насоса стали компактні розміри зовнішнього блоку. Що має величезне значення при установці його в квартирі.

Наші останні проекти
Чим примітні теплові насоси від німецької компанії Vaillant? По-перше, відзначимо, що це виробник з Німеччини, значить, європейська якість вже гарантовано. По-друге, новітні розробки в галузі енергозбереження втілені в моделях теплових насосів. Для теплових насосів цього виробника характерні висока продуктивність і тиха робота. Якщо ви ще не замислювалися про економію енергії зараз, то придивіться до теплових насосів цієї марки, вони заслуговують вашої уваги.

Говорячи про теплові насоси, звичайно, не можна не відзначити і пристрої від японського бренду Daikin. Енергозберігаюче обладнання, продумане до дрібниць. І якщо ви вже стикалися з будь-яким кліматичним обладнанням цієї марки, то добре уявляєте рівень надійності і якість виконання моделей. Теплові насоси від Daikin компактні, безшумні пристрої, з високим рівнем енергозбереження.

Відгуки

Дуже дякую Вам за цікаву та інформативну статтю! Повністю погоджуюсь з автором і рекомендую її Вам, адже сам купив і встановив дану сонячну систему. Тепер заробляю кошти по "зеленому тарифу". Рекомендую!

Дякуємо, що оцінили нашу статтю!

Здравствуйте! Я живу в девятиэтажном доме на 4 этаже.Хочу поставить солнечные батареи на балконной панели. Реально ли это, и сколько это будет стоить с Вашей установкой? .Живу в Днепродзержинске области ДНЕПРА БОЛШ

Здравствуйте, Олег Владимирович! Да, это реально, но вот будет ли это целесообразно - вряд ли. Вы должны понимать, что помимо самих солнечных панелей, возможно нужно еще дополнительное оборудование (инвертор, ибп, контроллер, аккумулятор). Чтобы точно ответить на ваш вопрос, нам нужно знать больше информации (какая сторона света на балконе, для каких целей вы хотите использовать такое оборудование). Позвоните нам по номеру (044) 223-7-223 и мы вам с удовольствием все расскажем!

Целесообразна ли установка солнечных батарей на крыше многоквартирного дома в целях использования полученной энергии для освещения мест общего пользования и обеспечения работы лифтов. За какое время окупится. По силам ли такие расході для ОСББ.

Здравствуйте, Лариса. Установка солнечных батарей на крыше многоквартирного дома для таких целей целесообразно, но разрешение на установку этого оборудования от ОСББ получить очень сложно. Срок окупаемости такой системы в данном случае - 8-9 лет.

Доброго дня . Цікавить інформація встановлення сонячної батареї у двохкімнатній квартирі у Львові..Які є варіанти ? Що запропонуєте !

Доброго дня, Йосип. Ми б не рекомендували встановлювати сонячну панель в квартирі із-за однієї простої причини - це не вигідно. Щоб така система працювала, потрібно встановити додаткове обладнання: інвертор, ібп, контролер, акумулятор. А це чималі витрати і плюс до того для цього потрібно виділити немало місця. Якщо вас цікавить більш детальний розбір ситуації - телефонуйте нам по номеру (044) 223-7-223 і ми все вам розкажемо.

Здравствуйте. Возможно ли установить солнечную батарею с накопителем на стену возле окна, как на фото (батарея образует навес над окном). У нас солнечная сторона. Проблема в том, что 1-3 раза в месяц электричество отключают, иногда не на долго, случается и на сутки отключат, а поскольку в доме нет газа, мы вынуждены в такие дни мигрировать к родственникам. Это очень не удобно. Хотелось бы получить альтернативный источник питания на случай отключения электроэнергии. Возможно ли это и сколько будет стоить? Заранее спасибо за ответ.

Здравствуйте, Марина. Чтобы ответить на ваш вопрос нам нужно уточнить некоторые нюансы. Предлагаем вам позвонить нам по номеру (044) 223-7-223 либо оставить заявку на сайте и мы с удовольствием объясним вам что к чему.

Ага, чтоб добрые соседи сверху кинули кирпич потяжелее дабы ваша панелька не тарахтела в дождь под их окном

Уважаемый Виктор, все элементы, которые находятся вне Вашей квартиры (наружные блоки кондиционеров, спутниковые тарелки, застекленные балконы и даже пластиковые козырьки) имеют свойство принимать на себя падающие капли дождя, издавая звуки различных тональностей. С Уважением, команда Альтер Эйр.

3 комн. 1 этаж сколько за установку хочу отказаться от общего света .для пенсионеров .попросил человек написать узнать

Здравствуйте, Генрих Оленберг. Нам недостаточно предоставленной вами информации для определения концепции и стоимости такой системы. Позвоните нам по номеру (044) 223-7-223 и мы обсудим с вами этот вопрос.

Здравствуйте. Мы живем в Одесской области. на 3 этаже 5-этажки. Балкон выходит на юг Возле балкона стена нашей квартиры 5,5 кв.м Целесеобразно ли ставить батарею для своего пользования. Если да, то сложно ли это оформить.

Добрый день, Лариса. Чтобы ответить на этот вопрос, мы должны понимать, какие конкретно цели вы ставите перед эти оборудованием, а также другие нюансы. Позвоните нам по номеру (044) 223-7-223 или оставьте заявку на сайте и наши специалисты обязательно с вами свяжутся и все подробно вам расскажут.

Доброго дня.цікавлять сонячні батереї в 4 кімнатні квартирі.скільки приблизно буде коштувати.і чи потрібно на це якись дозвіл.чи можна так робити.хочу відмовитись від центрального електропостачаня.мати своє.

День добрый! Меня интересует установка солнечных батарей на 23-м этаже многоэтажки. Солнечная сторона, летом балконы прогреваются до 50-55 градусов -- без кондиционеров никак, плюс квартира полностью зависима от электроэнергии. Возможно ли установить систему, которая хотя бы частично покрывала расход электричества ?

Добрый день, Владимир! Мы не рекомендуем ставить солнечные батареи на балкон, потому что они не покроют и 5 % расхода электроэнергии.

Доброго дня. Цікавить можливість встановлення сонячних панелей у Вінниці. 9 поверх 2-х кімнатна квартира. Якщо це можливо то хотілосяб дізнатись варіанти і ціну. Дякую.

Добрий день, Тарас! На жаль, зараз ми не займаємось альтернативною енергетикою, зокрема і сонячними панелями.

здравствуйте,хочу узнать,можно ли установить солнечн.панели в кварт.-9этаж 9эт. дома,есть место над лоджией,солнечнаю сторона весь день,и сложно ли это документально,есть ли проблемы с разрешениями и отключением от центральн. системы. цель установки-экономия,электр. дорого

Здравствуйте, Светлана! Благодарим за Ваш вопрос! На данный момент, наша компания не занимается системами альтернативной энергетики.