Фільтр

Інвертори (перетворювачі) енергії

-
Гібридний інвертор Solar Expert PWM 2000
ціна 15961грн
Schneider Electric CONEXT XW+ 7048 E 230 В
ціна 90866грн
Opti-Solar Opti-Solar SP Efecto 1000
ціна 14412грн
Автономний інвертор Schneider Electric CONEXT SW 2524 230
ціна 36388грн
Мережевий інвертор Meanwell TS-1500-230-224B
ціна 18719грн
Мережевий інвертор Meanwell TS-3000-230-248 B
ціна 34765грн
Мережевий інвертор Meanwell TN-1500-230-224B
ціна 20070грн
Мережевий інвертор Meanwell TN-3000-230-248B
ціна 36116грн
Гібридний інвертор Schneider Electric CONEXT XW+ 8548 E 220 В
ціна 101062грн
Schneider Electric GT 2.8 SP
ціна 78637грн
Гібридний інвертор Opti-Solar SP Efecto 2000
ціна 17340грн
Гібридний інвертор Opti-Solar SP Efecto 3000
ціна 18579грн
Гібридний інвертор Opti-Solar SP Efecto 4000
ціна 30767грн
Гібридний інвертор Opti-Solar SP Efecto 5000
ціна 34230грн
Автономний інвертор Schneider Electric CONEXT SW 4024 230
ціна 46584грн
Мережевий інвертор Schneider Electric GT 3.8 SP
ціна 90626грн
Мережевий інвертор Schneider Electric GT 5.0 SP
ціна 124055грн
Гібридний інвертор Solar Expert PWM 1000
ціна 13427грн
Сонячні та вітряні електростанції генерують постійний струм і з цієї причини використовувати їх без інверторів для передачі споживачеві неможливо. Адже як відомо, велика частина техніки використовує саме змінний струм стандарту електромережі. Тому якщо струм не перетворити, то і його вироблення не матиме сенсу.

Що таке інвертор?

Що з себе являє інвертор для сонячних батарей? Це пристрій для перетворення постійного електричного струму в змінний заданої частоти і напруги. У випадку з побутовим споживачем мається на увазі струм з частотою 50/60 Гц і напругою 220/380 В.

Також інвертор напруги використовується для перетворення постійного струму від акумуляторних батарей з напругою 12 або 360 Вольт в змінний напругою 220 Вольт.

Природно, що при перетворенні відбуваються втрати, тому для систем безперебійного живлення і альтернативної енергетики використовується обладнання з високим ККД (понад 90%).

Сонячний інвертор має такі характеристики, згідно яких інженери і проводять підбір обладнання:
• Вихідна потужність;
• пікова потужність;
• вхідна напруга;
• форма вихідного сигналу;
• ККД;
• споживана потужність на холостому ходу;
• наявність зарядного пристрою, струм заряду АКБ.

Види інверторів

Інвертори класифікуються згідно характеристик перетворення енергії і своєму призначенню. Оскільки ми спеціалізуємося на створенні систем на базі «зелених» джерел енергії, розглядати автомобільні інвертори, а також інвертори струму ми не будемо.

Для систем, що використовують фотомодулі і вітрогенератори, найпоширенішими вважаються мережеві і гібридні інвертори з чистою синусоїдою, також існують «автономні інвертори» - використовувані для створення систем, ізольованих від електромережі, тобто не мають можливості віддавати генеровану енергію на продаж.

Мережеві інвертори

Мережевий інвертор для сонячних батарей - оптимальне рішення для людей, які планують не тільки отримувати електроенергію, а й продавати її по «зеленому тарифу» на енергоринку.

Наведемо приклад - якщо сонце виробляє 10 кВт електрики, а будинок поглинає 5 кВт, то решта 5 кВт енергії можна передати в міську мережу і продати згідно актуальним в Україні тарифами.

При цьому мережева станція з фотомодуля працювати з акумуляторами не може, для цього не вистачає інтегрованого контролера заряду і автоматики. Тому якщо в мережі станеться збій, а генерації потужності від сонця недостатньо, то результат буде передбачуваним - відключення.

Гібридні інвертори

Гібридна система має в своєму складі зарядний пристрій і автоматику, також його можна назвати «акумуляторно-мережевий». Він контролює рівень заряду акумуляторів, для того, щоб уникнути пошкодження від перезарядження або розряду нижче допустимого рівня перемикаючи режими роботи. І знову для прикладу візьмемо будинок, споживана потужність якого 5 кВт і сонце, яке виробляє 10 кВт. Різниця в 5 кВт відправляється в акумулятор для подальшого використання. Тільки коли акумулятор заповнений повністю можна продати надлишок енергії за зеленим тарифом. Якщо ж генерація електроенергії недостатня, то акумулятори можуть заряджатися від мережі, а в разі відключення електроенергії система може грати роль ДБЖ.

Інвертори також можуть бути не залежними від мережі або автономними, таке обладнання доцільно використовувати в тому випадку, якщо немає можливості підключити об'єкт до мережі.

Крім альтернативної енергетики, інвертори широко використовуються для створення джерел безперебійного живлення для опалювальних котлів (особливо це важливо для твердопаливних), насосів, аварійних систем харчування на виробництві.

Що таке чиста синусоїда і чим вона важлива?

Синусоїда - форма вихідного сигналу (напруги, сила струму), яку видають на виході джерела безперебійного сигналу зі спеціальною модифікацією інвертора. Залежно від цього сигналу інвертори можуть бути:

  • З чистим синусоїдальним вихідним сигналом.
  • З модифікованим (або квазісінусоідальние) вихідним сигналом.
Чи не чутливі до «модифікованої синусоїдою» обігрівальні прилади типу конвекторів, побутова електроніка (телевізори, комп'ютери, смартфони). А ось для холодильників, кондиціонерів, насосів, пральних машин та іншого обладнання з електродвигунами потрібно «чиста синусоїда», так як джерело живлення з «модифікованої» може привести до поломки обладнання. Виною тому характер перешкод і підвищені пускові струми, що викликають перегрів обладнання і його нестабільну роботу, не кажучи вже про зниження ККД обладнання.

З цих причин, не дивлячись на велику вартість щодо інвертора з модифікованим синусом, для систем, пропонованих Альтер Ейр використовуються інвертори з чистим вихідним сигналом. Тільки так можна добитися нормальної роботи всього обладнання в будинку клієнта. Ще одна дуже важлива перевага таких інверторів - тільки вони підходять для передачі надлишків генерації в мережу по зеленому тарифу.

Що ми можемо вам запропонувати?

Багато людей роблять помилку, вважаючи, що просто купити інвертор з фотомодуля досить для створення своєї маленької сонячної електростанції. Але це не так, для того щоб отримати бажані результати від обладнання, потрібно правильно спроектувати систему. Ми знаємо всю специфіку такої роботи: як правильно розташувати обладнання, під яким нахилом, яку відстань між дахом і фотомодуля, який тип обрати, щоб домогтися максимальної продуктивності. Ми підберемо все необхідне обладнання для вашої системи електропостачання, а також налаштуємо систему під ваші вимоги. Якщо ви не знаєте який краще купити перетворювач напруги - телефонуйте нам і ми все пояснимо і розповімо.