Водоочищення для котеджу

10 років на ринку
10 років на ринку

Володіємо безцінним досвідом. Знаємо, що і до чого

Офіційний дилер
Офіційний дилер

Вся продукція сертифікована. Гарантія від виробника

Проектуємо по всій Україні
Проектуємо по всій Україні

Реалізація проектів з вентиляції, кондиціонування та опалення

Монтаж обладнання
Монтаж обладнання

Власні інсталятори виконають установку будь-якої складності з гарантією

Доставка по Києву і Україні
Доставка по Києву і Україні

Кур'єр і служби поштової перевозки. Замовлення більше 4000 грн - безкоштовно.

Проект інженерних систем
Проект інженерних систем

Підбір і проектування систем будь-якої складності. Розробка концепцій по всій Україні

Готівковий та безготівковий розрахунок
Готівковий та безготівковий розрахунок

Оплата при доставці, в офісі або через касу банку. Платник ПДВ

Постгарантійне осблуговування
Постгарантійне осблуговування

Обслуговування після закінчення терміну гарантії або не гарантійного випадку

Схожі матеріали

Якісна вода - це основний фактор, від якого залежить здоров'я і життя людини. Багато людей вважають, що вода зі свердловини це найкраще рішення даної проблеми, на жаль, вони глибоко помиляються. Передбачається, що така вода повинна бути краще за якісним змістом у порівнянні з водопровідної. Давайте разом розглянемо, чи дійсно вірно припущення.

Так як вода знаходиться глибоко в землі, по дорозі до споживача вона проходить різні шари землі з різним хімічним складом. Відомо, що вода хороший розчинник, вона насичується усіма шкідливими речовинами. Наприклад, яка пройшла через шар вапняку стає жорсткою, а якщо проходить через шар залізистих руд - насичується залізом і стає жовтого відтінку.

Що вирішують системи фільтрації води для приватного будинку?

Ми згадали про те, що вода зі свердловини проходить кілька шарів землі. Наступне зображення демонструє кожен з них і глибину, на якій вони знаходяться. Джерело має властивості насичуватися мінералами кальцію, магнію, цинку. З'являється каламутність і запах. Це вплив підземних шарів. Не варто забувати і про загальне тло забруднення, який поширився і на артезіанські води.

 1. Шари грунту попередні водоносному шаріПідвищена кількість заліза. Норма заліза у воді – 0,3 мг/л. Але в більшості випадків після свердловини рівень заліза на багато перевищує норми, а це негативно позначається не тільки на сантехніці, на якій з'являються плями, а й на одязі, з часом вона втратить колір, а білі речі взагалі стануть жовті.
 2. Наявність сірководню. Так як сірководень має специфічний запах, ви з легкістю дізнаєтеся про його наявність у воді. Сірководень дуже небезпечний, тому при постійному вживанні може завдати непоправної шкоди організму. У побуті він також небезпечний, так як стає причиною корозії металів і незабаром їх руйнування.
 3. Підвищена мінералізація. Кількість мінералів (солей) у воді також нормується, оскільки при підвищеній мінералізації вода набуває солонуватий смак.
 4. Перевищенна жорсткість. Основна причина несправностей всього нагрівального обладнання - накип. Вона з'являється через занадто жорстку воду. Також жорстка вода може стати причиною виникнення проблем з нирками.
 5. Підвищений вміст нітратів. Нітрати - самі по собі вони не страшні, але при попаданні в організм вони стають дуже токсичні і викликають кисневе голодування. По суті вони руйнують серцево-судинну систему.
 6. Наявність органічних і механічних домішок. У воді присутні не тільки органічні домішки, але і синтетичні, це залишки добрив та миючих засобів.
 7. Наявність бактерій і вірусів. Їх наявність в воді взагалі не допустима. Але зараження може статися навіть під час буріння.

Перераховані пункти показують, як небезпечно для власного здоров'я застосовувати в побуті воду з природного джерела без попереднього очищення.

Системи водоочистки та водопідготовки сприяють видаленню шкідливих речовин і домішок у воді, усувають запахи і роблять придатною її для використання і навіть для пиття.

Водоочищення в котеджі один з важливих етапів. В даному процесі відбувається знезараження від бактерій, видалення надлишків мінералів, очищення від дрібних частинок піску.

Водопідготовка для котеджів - це вже комплекс заходів, спрямованих на очищення води від всіляких домішок. Встановлюються спеціальні фільтри для води для приватного будинку, після чого ви отримуєте її повністю придатну до використання в домашніх умовах.

Важливо! 
Тільки після професійного аналізу води підбирається ефективне обладнання для очищення води. Все залежить від характеристик водоносних шарів, грунтів, а також типів забруднень

Пропонуємо переглянути відео огляд реалізації інженерних систем від Альтер Ейр, в тому числі систем водопідготовки і водоочистки в приватному будинку.

Система очищення води для приватного будинку

Наша фірма надає послуги з безкоштовного аналізу води. Щоб визначити склад вашої води і обрати установку. Для цього Вам потрібно:

 1. Набрати 1 літр води, тільки дуже важливо перед цим, хвилин 10-15 зливати воду, щоб отримати воду вже із свердловини, а не застояну воду з трубопроводу. Забір виробляти в чисту пляшку, без сторонніх запахів і залишків будь-яких напоїв.
 2. Домовитися про зустріч з нашим фахівцем і в перебігу дня передати цю воду.
 3. Через день вже буде готовий аналіз води.
 4. Відповідно складу води буде підібрано обладнання, яке найкраще підійде для очищення саме вашої води.

Наша фірма проектує водоочистку на базі одного з кращих обладнань в світі - Ecosoft. Це українська фірма, яка експортує свою обладнання в більш ніж 20 країн по всьому світу. Для виробництва використовуються технології світових лідерів в сфері хімічної промисловості, таких як The Dow Chemical Company.
Схема системи водоочищення для котеджу

Перший ступінь – встановлюється фільтр механічного очищення води, який знижує мутність (великі частки в воді), а також захищає вашу сантехніку та обладнання від пошкоджень. Але основне його завдання - захист клапана в кабінеті.

Другий ступінь – комплексне очищення води, видаляє органічні домішки, солі жорсткості і марганець (найчастіше використовується установка для очищення води серії «Ecosoft FK», також рідше використовується установка серії «Ecosoft FU»).

Третій ступінь – сорбціонне очищення води для видалення сірководню, прибирає запах і покращує смак.

Четвертий ступіньультрафіолетове знезараження, знищує органічні забруднювачі, такі як бактерії, мікроскопічні водорості і т.п. Запобігає зараженню трубопроводу мікроорганізмами і появи в ньому неприємного запаху.

П'ятий ступінь – доочищення питної води з використанням побутової системи зворотнього осмосу.

Підсумки

Таким чином, система водоочистки забезпечить для вас повністю безпечну питну воду, а якість технічної води дозволить захистити системи водопостачання, опалення та побутову техніку від передчасного виходу з ладу. Витрати на установку цього обладнання та витратні матеріали забезпечують збереження більш дорогої техніки (опалювального котла, пральна машина, бойлер), але що важливіше — здоров'я вашої сім'ї.

Відгуки

Заказывал систему водоочистку для загородного дома. Но такое ощущение, что меня где-то надули. Вода все равно не пригодная к употреблению, а стриальная машина буквально загибается от такой воды. Что не так, можете подсказать?

Сергей, добрый день! Однозначно ответить сложно, нет всех данных. Но предварительно можем сказать, что вероятнее всего, неверно производился анализ воды. Неточные данные могли повлиять на дальнейший неправильный подбор производительности самой системы. Отсюда и могут возникать проблемы все еще с жесткостью воды, запахом и в целом плохим качеством.

В статье все доступно и понятно, спасибо.

Людмила Ивановна, спасибо Вам за отзыв. Обращайтесь к нам.

Подскажите, как правильно подобрать фильтры?

Здравствуйте, Анатолий. Фильтры для частного дома подбираются исходя из результатов анализа воды, которая поступает в Ваш дом. Второе – необходимы данные по производительности системы. Она рассчитывается на основе показателей анализа. И третье – пиковая нагрузка по количеству потребляемой воды. Проанализировав эти данные, подбирается соответствующее оборудование. На все вопросы Вы сможете получить обоснованные ответы, связавшись с нашими специалистами по контактным номерам (044) 223-7-223