Поєднання дизайну і вентиляції в інтер'єрі

Автор запису
17 лют 2016
6 хв читання
2 коментарі
5 / 5

Людині властива тяга до всього гарного, особливо коли мова йде про його власний будинок або квартиру. Бажання облаштувати своє житло так, щоб воно радувало око, було комфортним і затишним, цілком логічне. Саме тому люди користуються послугами професійних дизайнерів, які оформляють інтер'єр з урахуванням всіх побажань і запитів. Проте, окрім відмінного дизайну, ваш будинок чи квартира потребує якісної вентиляції, без якої неможливе нормальне функціонування людського організму. Сучасні реалії такі, що люди скрізь віддають перевагу пластиковим склопакетам, які забезпечують надійну шумоізоляцію, але в той же час роблять неможливою природну вентиляцію приміщення.

Приклад вентиляції на кухні

Тому єдиним правильним рішенням буде встановлення так званої примусової системи вентиляції, яка забезпечить правильний обмін повітря, раз і назавжди вирішивши проблему провітрювання вашого будинку. Проектно-монтажна організація «Альтер Ейр» за майже 10 років свого існування розробила і втілила в життя величезну кількість проектів вентиляції приміщення будь-якої складності.

Ми звертаємо вашу увагу на важливість гармонійного поєднання розробки проекту інтер'єру з проєктом вентиляції. Це допоможе Вам заощадити не лише час, а і гроші.

Навіщо потрібно поєднувати проектування дизайну і вентиляції?

Дуже часто люди вважають першочерговим завданням створення дизайну інтер'єру свого будинку, відводячи вентиляції другорядну роль. Однак, такий підхід не можна назвати правильним, адже розробка та монтаж системи вентиляції – це трудомісткий процес, що вимагає ретельних розрахунків і відповідно до основних правил і стандартів. Тому, проектування вентиляції в приміщенні з вже готовим дизайном ризикує зіткнутися з очевидною складністю: неможливість створення якісної системи, яка здатна забезпечити ефективну циркуляцію повітря.

Що потрібно для ефективної вентиляції?

Для якісної системи вентиляції з високими технічними характеристиками, необхідна правильне розведення і встановлення повітропроводу, грамотне розташування та монтаж обладнання (вентилятори, решітки, нагрівачі, фільтри, шумоглушники тощо).

Приклад вентиляції в ванній кімнаті

Не менш важливим моментом є коректне використання простору.

Наприклад, встановлення агрегатів повинно відбуватися у технічних приміщеннях (коридор, комора, санвузол), для мінімізації шуму в житлових кімнатах. Саме тому варто задуматися про монтаж системи вентилювання ще на етапі розробки проекту дизайну інтер'єру.

Звернувшись до профільних фахівців у даній галузі ви зможете уникнути вищезазначених труднощів, отримавши збалансований по всіх параметрах план, який гармонійно поєднує в собі задуманий вами дизайн і ефективну вентиляцію, відповідає всім стандартам і нормам.

Компанія «Альтер Ейр» виконує проектно-монтажні роботи будь-якої складності. Наші фахівці в найкоротші терміни розроблять високоякісний проект вентиляції приміщення з урахуванням всіх Ваших потреб, а також змонтують ефективну і довговічну систему, яка забезпечить дім чистим і свіжим повітрям.

Хочете стати нашим партнером?

Залиште свої контакти і наш співробітник зв'яжеться з Вами найближчим часом


Відгуки і питання
  • 5 / 5

    Лариса

    Очень информативно! Спасибо. Переживала, что подобные инженерные системы значительно ухудшат дизайн. Вы ответили на все мои вопросы!

  • 5 / 5

    Людмила Павловна

    Замечательная статья! Все коротко, понятно и полезно!