Вентиляція в приватному будинку через стіну

Чисте і свіже повітря в будинку
Підтримка комфортного мікроклімату в будинку
Можна впровадити навіть у готовий ремонт
Економія енергії за рахунок рекуператору

Облаштовуючи будинок кожна людина думає в першу чергу про затишок і комфорт. Це не тільки стильні меблі, наявність різної побутової техніки, але якісні інженерні системи. Саме грамотно спроектовані системи допомагають організувати максимально комфортні кліматичні умови в будинку.

Система вентиляції безпосередньо відповідає за якість повітря в приміщенні. Велика кількість вуглекислого газу негативно впливає на стан людини. Від нестачі кисню з'являється сонливість, поганий настрій, загальне нездужання організму і можливо навіть розвиток деяких хвороб. Саме тому організації правильного повітрообміну необхідно приділити особливу увагу. 

Принцип роботи даної системи полягає в подачі чистого повітря з вулиці в житлові зони (спальні, дитячі, вітальні) і забір такого ж об'єму повітря з «брудних» зон (ванні кімнати, кухні, санвузли).

Типи систем вентиляції

Щоб детально розкрити тему децентралізованої вентиляції, потрібно розібратися в тому, яких типів вентиляція буває взагалі. 

Залежно від способу організації вентиляція в будинку може бути двох типів:

Природна вентиляція
Природна вентиляція

Реалізується за допомогою вікон, дверей, щілин і нещільностей.

Примусова вентиляція
Примусова вентиляція

Реалізовується за допомогою спеціального обладнання.

Отримайте розрахунок від інженера

Надішліть запит і ми зв'яжемося з вами для точного розрахунку
проекту по вашому будинку

Maico Push Pull 45: типи

​Основними перевагами цього обладнання є невеликі габарити та можливість монтажу після закінчення ремонту, що неможливо з централізованою системою вентиляції. 

MAICO Push Pull 45 виконано в трьох різних базових моделях: 

  • MAICO Push Pull 45 K; 
  • MAICO Push Pull 45 O; 
  • MAICO Push Pull 45 RC.

Ми розпишемо їх функціонал і для наочності порівняємо характеристики пристроїв в таблиці.

Maico Push Pull 45 О
Maico Push Pull 45 О

Модель з ручною заслінкою

Maico Push Pull 45 K
Maico Push Pull 45 K

Модель з електричною заслінкою

Maico Push Pull 45 RC
Maico Push Pull 45 RC

Модель с радіоуправлінням та електричною заслінкою

Таблиця характеристик MAICO Push Pull 45
Таблиця характеристик MAICO Push Pull 45

Тут ми порівюємо всі ключові характеристики моделей MAICO Push Pull 45.

Варіанти роботи Pushpull

Децентралізовані припливно-витяжні установки Maico PushPull програмуються на кілька варіантів сценаріїв, з метою забезпечити максимально правильний і збалансований повітрообмін. 

Давайте розглянемо їх детальніше:

Maico Push Pull + витяжний вентилятор
Maico Push Pull + витяжний вентилятор

Під час роботи витяжних вентиляторів Maico PushPull вмикаються винятково на подачу свіжого повітря

Декілька приладів Maico Push Pull
Декілька приладів Maico Push Pull

Якщо витяжний вентилятор не включений, тоді установки по черзі працюють на подачу та видалення повітря - по 60 секунд.

Meltem - німецька компанія, яка вже більше 40 років займається розробкою і виробництвом систем побутової вентиляції. Це високотехнологічні, компактні припливно-витяжні установки з рекуперацією тепла, а також індивідуальні витяжні системи для ванних кімнат і санвузлів. Продукція відрізняється економним споживанням енергії та високою ефективністю, що пояснюється зосередженістю компанії на нових розробках та їх впровадженням в кожен продукт. Ми використовуємо обладнання Meltem в своїх проєктах і ви можете знайти його в нашому інтернет-магазині.

Elicent - торгова марка відділу побутової вентиляції італійського підрозділу Maico. Продукція Elicent - це завжди витончений привабливий дизайн, функціональність і чудове технічне виконання. Ми пропонуємо широкий асортимент вентиляторів цього бренду - витяжних, стельових, зовнішніх - для будь-якого типу повітропроводів, різної потужності і під будь-які потреби.

Vortice - італійський виробник вентиляційних систем, які поєднують в собі продуманий унікальний дизайн і велику практичність. Місія компанії - покращувати якість повітря в приміщеннях, і вентилятори Vortice з цим відмінно справляються. Ми реалізуємо широкий асортимент обладнання Vortice - від побутових вентиляторів для ванн і кухонь до промислових рішень великої потужності.

MAICO - всесвітньо відомий німецький бренд, який виробляє вентиляційне обладнання. Його продукція відрізняється інноваційністю, високою технологічністю і абсолютною якістю кожної деталі. Має нагороди за відмінний дизайн. Компанія пропонує широкий асортимент вентиляторів, вентиляційних установок та інших рішень в області вентиляції для квартир, будинків і промислових об'єктів.

Jablotron - чеська компанія, основним завданням якої є виробництво інтелектуального кліматичного обладнання. Це інноваційні припливно-витяжні вентиляційні установки, модуль Cool Breeze і ряд комплектуючих до них. Продукція Jablotron працює максимально автономно, інтегрується в систему "Розумний будинок" і управляється за допомогою додатку. Наша компанія - єдиний в Україні офіційний дистриб'ютор бренду.

Helios - велика німецька компанія, яка посіла одне з перших місць за виробництвом вентиляційного обладнання в Європі. Займається повним циклом виготовлення - від проєктування до реалізації вентиляторів і компонентів для вентиляції побутового та промислового призначення. Продукція відрізняється широкою варіативністю і високою якістю. Ознайомитися з асортиментом Helios можна в нашому інтернет-магазині.

Висновок

Якісна система вентиляції нерозривно пов'язана зі здоров'ям мешканців. Оскільки саме через нестачу кисню погіршується самопочуття і надалі можуть з'явитися різні хвороби. Існує два види примусової вентиляції: централізована і децентралізована (вентиляція через стіну).

Організація децентралізованої системи можлива за допомогою приточно-витяжних установок з рекуперацією тепла MAICO PP 45. Основною перевагою яких є компактні габарити і можливість монтажу після закінченню ремонтних робіт.

Використовуватися вони можуть як в парі, так і в поєднанні з витяжними вентиляторами MAICO ER. У другому варіанті одна установка працює на приплив повітря в житлові зони, а вентилятор - на видалення відпрацьованих повітряних потоків з ванної кімнати, санвузла або кухні.

Віртуальний тур по
реалізованими об’єктами

Пропонуємо вам відвідати онлайн один із наших об'єктів та оцінити високу
якість нашого дизайнерського рішення та монтажу.

вентиляція це необхідність

Спершу може здатися, що проектування - крок, який можна упустити і тим самим заощадити. Але ми впевнені, що така думка є хибною, адже з ним ви отримуєте систему відповідно до свого бюджету, яка працює ефективно, вона вдало розміщена і працює спільно з іншими інженерними системами.

Чому вентиляція це необхідність
і її потрібно проектувати до початку ремонтних робіт?
Дивитись відео
Качественный результат

Проектирование позволит создать эффективную систему, которая максимально подходит под все параметры и особенности помещения.

Согласование с дизайном интерьера

Только при проектировании заранее можно вписать инженерные коммуникации в дизайн интерьера

Согласование всех работ

Точное согласование всех работ со «смежниками» (строителями, дизайнерами, монтажниками и т.д.).

Интеграция с другими инженерными системами

Возможность интеграции с другими инженерными системами, такими как кондиционирование, увлажнение

Формирование бюджета

Проектирование позволит вам посмотреть точную смету до начала монтажных работ, вы сможете подобрать систему в строгих рамках выделенного бюджета.

Jablotron Living Technology - нове слово в вентиляції будинку і квартири | Alter Air
Автор запису
Системи вентиляції, кондиціювання та опалення в готовому інтер'єрі - Київ, ЖК Новопечерські Липки
Як виглядають системи вентиляції та опалення в готовому ремонті, с. Погреби
Автор запису

Етапи реалізації проєкту

Ми побудували процес, що гарантує відмінний результат
  • Консультація
  • Передпроєктна документація
  • Проєктування
  • Монтаж
  • Сервіс
01
Консультація

Консультація

Перш ніж запропонувати концепцію з вентиляції, нашим фахівцям необхідно розуміти потреби та можливості клієнта, а також отримати всі вихідні дані за об'єктом. Зустріч проходить або в офісі-шоурумі Альтер Ейр, де кожен може побачити, відчути і покерувати різними системами вентиляції, або через онлайн зв'язок. Протягом 1-1,5 години команда фахівців (ПМ й інженери) обговорюють з клієнтом можливі варіанти системи вентиляції, їх переваги та недоліки, зорієнтують по середній вартості. Після зустрічі спільним рішенням приймається концепція вентиляції, за якою буде відбуватися подальша робота.

02
Передпроєктна документація

Передпроєктна документація

На даному етапі клієнт отримує ряд документів з системи вентиляції: розрахунки за кількістю повітря (основа для розуміння типорозміру обладнання) й фіналізовану комерційну пропозицію в 3-х варіантах з різною ціновою політикою: бюджетний, середній та преміум (обладнання + обв'язування повітроводами). Фінальна вартість системи вентиляції після складання проєкту може змінитися в рамках 15% у більшу або меншу сторону, але глобально - точно не зміниться. На даному етапі клієнт вже має чітке розуміння щодо загального бюджету, концепції та необхідного вентиляційного обладнання.

03
Проєктування

Проєктування

Після вибору варіанту за бюджетом настає час проєктування системи вентиляції. Для старту робіт клієнт вносить 10% передоплати від загальної суми. Фахівці починають проєктування, в процесі комунікуючи з клієнтом і суміжними спеціалістами (дизайнерами, архітекторами, виконробами тощо). Вносяться правки і проєкт затверджується клієнтом при зустрічі. Інженери видають повний пакет документів з вентиляції, за яким можна реалізувати систему навіть в іншій компанії. Наші фахівці пояснять призначення кожного повітровода, дроселя або клапана, для чіткого розуміння функціональності й ефективності системи.

04
Монтаж вентиляції

Монтаж вентиляції

За нашими фахівцями - доставка і монтаж систем. Велика перевага - ми здійснюємо монтаж винятково власними бригадами. Вони проходять навчання і сертифікацію за кожним видом вентиляційного обладнання, тому можуть гарантувати якість і відмінний результат. Обов'язковий проміжний етап - пусконалагоджувальні роботи. Фахівці проводять налаштування і тестування системи, щоб переконається у правильності реалізації, а також її ефективності. Фінальний запуск вентиляційної системи проводиться у присутності клієнта і головного інженера, аби переконатись у коректній роботі всіх складових.

05
Сервісне обслуговування

Сервісне обслуговування

Гарантійне та післягарантійне обслуговування вентсистеми - за нами. Інноваційне вентиляційне обладнання, яке ми встановлюємо, часто навіть не вимагає нашої присутності - аналіз, налаштування і сервіс ми можемо провести онлайн. У випадку поломки або виникнення несправностей - наш сервісний інженер запропонує найкращий пакет послуг і вишле бригаду в зручний для клієнта день. Ми також зможемо проаналізувати систему і запропонувати варіанти її оптимізації - теж дистанційно. Запчастини для ремонту або витратні матеріали (наприклад, змінні фільтри для вентиляційної установки) - також можете замовити у нас.

Що про нас
кажуть клієнти?

Ми вибрали компанію Альтер Ейр для втілення нашого крутого інженерного проєкту в будівництві власного будинку. Тепер в будинку встановлені такі системи: опалення за допомогою теплового насоса, тепла підлога, припливно-витяжна вентиляція з рекуперацією тепла, що дозволяє зберігати вологість і легко дихати свіжим чистим повітрям. У будинку зберігається прекрасна температура + 22°C - ніякої духоти і пилу. Всі чарівно!

Євгеній
Власник будинку

Подивився в інтернеті кілька фірм і зупинився на компанії "Альтер Ейр". Після того, як поговорив з їх фахівцями я зрозумів, що люди дуже добре знаються на своїй справі. Вони детально пояснили, як правильно і з мінімальними витратами реалізувати опалення будинку та вентиляцію. За час проживання в новому будинку я вже випробував роботу цих систем, а особливо - легкість управління ними. Температура в будинку комфортна і тримається на заданому рівні. Вентиляція працює не чутно, але помітно - при закритих вікнах з ранку дихається вільно і легко, немає пилу. Я дуже задоволений роботою компанії "Альтер Ейр" і буду рекомендувати вас як хорошого виконавця, що робить якісну роботу!

Петро Іванович
Власник будинку

Популярні питання на цю тему

Чи недостатньо відкритого вікна?

Чисто теоретично, відкрити вікно, звичайно ж, можна. Але потрібно бути готовим до нюансів. Відкрите вікно - брудне повітря з вулиці, комахи, шум, а також "порожній" викид енергії на вулицю.

Відкрите вікно не вирішить проблеми правильного повітрообміну, де повітря подається в "чисті" зони і забирається з "брудних" в потрібній кількості. Крім того, цю енергію можна використовувати повторно, тим самим заощаджуючи.

Скільки коштує децентралізована вентиляція?

Якщо говорити про систему на базі Maico Push Pull, які ми описували в цій статті, то саме устаткування обійдеться вам від 20 до 45 тис.грн. Установка однієї установки займе близько 3 тис. грн + отвір у стіні. Це дуже приблизна ціна, звертайтеся до наших фахівців, які зможуть точно прорахувати вартість вентиляції.

Як дізнатися, яке рішення ідеально підійде для мого будинку?

Ми готові підказати вам, який варіант ідеальний для вашого будинку. Приходьте до нас на консультацію, ми розповімо вам про різні варіанти реалізації системи й допоможемо підібрати систему, яка буде ідеальною для вас.

Залишились питання?

Напишіть нам і менеджери зв'яжуться з Вами протягом 10 хвилин.

Відгуки і питання
Відгуки відсутні