Вентиляція та дизайн інтер'єру в стилі «Лофт»

10 років на ринку
10 років на ринку

Володіємо безцінним досвідом. Знаємо, що і до чого

Офіційний дилер
Офіційний дилер

Вся продукція сертифікована. Гарантія від виробника

Проектуємо по всій Україні
Проектуємо по всій Україні

Реалізація проектів з вентиляції, кондиціонування та опалення

Монтаж обладнання
Монтаж обладнання

Власні інсталятори виконають установку будь-якої складності з гарантією

Доставка по Києву і Україні
Доставка по Києву і Україні

Кур'єр і служби поштової перевозки. Замовлення більше 4000 грн - безкоштовно.

Проект інженерних систем
Проект інженерних систем

Підбір і проектування систем будь-якої складності. Розробка концепцій по всій Україні

Готівковий та безготівковий розрахунок
Готівковий та безготівковий розрахунок

Оплата при доставці, в офісі або через касу банку. Платник ПДВ

Постгарантійне осблуговування
Постгарантійне осблуговування

Обслуговування після закінчення терміну гарантії або не гарантійного випадку

Схожі матеріали

Великі приміщення з високими стелями і цегляними стінами, які сьогодні дизайнери прекрасно перетворюють в комфортабельні квартири-студії в стилі «Лофт», ідеально підходять для установки загальнообмінної вентиляції.
Стиль «Лофт» – це багато вільного простору, у якому потрібно здійснювати збалансований повітрообмін.
У такому разі логічно буде встановити загальнообмінну вентиляцію або прикріпити до стелі спеціальні вентилятори, які будуть створювати у приміщенні комфортну атмосферу.
В квартирах-студіях інтер'єр дозволяє поєднувати в одному великому приміщенні кухню, вітальню, спальню, передпокій, кабінет, умовно зонуючи простір за допомогою меблів або перегородок.
Так як, в межах однієї житлової площі людина їсть, відпочиває і працює, то збалансований повітрообмін у всьому будинку просто необхідний.
 
Вентиляция и дизайн интерьера стиле "Лофт" (зонированное пространство)
 
Сучасний стиль «Лофт» відрізняється від інших більш консервативних класичних стилів тим, що необроблена цегляна кладка, поверхні і відкриті, не зашиті гіпсокартоном повітроводи і водопроводи чудово поєднуються в загальному дизайні. Тоді як у модерні або історичному ар-деко такі грубі похибки неприпустимі.
У приміщеннях, які з фабричних, заводських павільйонів і занедбаних горищ перетворилися в екстравагантні комфортабельні квартири, доцільно монтувати вентиляційні установки. Причому, як для загальноприйнятої мети - здійснення повітрообміну, так як креативного доповнення в інтер'єрі - в цьому плані проектування вентиляції дуже тісно пов'язане з роботою дизайнера інтер'єру..

Варіанти вентиляції у квартирах з дизайном інтер'єру в стилі «Лофт»

Стельовий вентилятор

Високі стелі – це можливість встановити стельові вентилятори з великими широкими лопатями. Пристрої для пересування повітряних потоків повинні бути достатньо потужними, щоб провітрювання здійснювалося у всій студії. Широкий асортимент дозволить дизайнеру підібрати таку модель вентилятора, яка гармонійно впишеться в дизайн будь-якого інтер'єру, і не лише у стилі «Лофт».

Вентиляційна установка

Припливно-витяжну вентиляцію в приміщенні можна здійснювати за допомогою спеціальної установки. Приміщення, де досить високі стелі, та ще й з відкритими балками, ідеально підходять для монтажу повітропроводу. Причому, він може бути цілком значних розмірів. Таке вентиляційне обладнання не потрібно зашивати гіпсокартоном, як це зазвичай роблять у будинках, де сталеві димарі, з естетичної точки зору, зовсім не привабливі. В стилі «лофт» широкі оцинковані труби навпаки вітаються і є не просто повітропроводом, а цікавим елементом декору. Металеві конструкції можна виділяти і прикрашати різними способами, наприклад, перефарбувати в інший колір або зробити декоративні оздоблення. Таким чином, вентиляційні установки забезпечують здоровий мікроклімат в будинку і радують око його жителям.
 Вентиляционная система в общественных заведениях
Вентиляційну систему доцільно встановлювати як в житлових приміщеннях, так і в громадських закладах, де в інтер'єрі переважає стиль «Лофт». У кафе, ресторанах, барах, залишають довгі вентиляційні труби неприкритими. Цинкова змія повітропроводу здіймається вгору до стелі, утворюючи там металевий тунель для пересування повітря, а потім плавно опускається до закінчення вентиляційного каналу. Вид відкритого повітропроводу не створює клієнтам закладу зайвого дискомфорту, тому що, як правило, знаходиться високо під стелею і часто навіть не привертає особливої уваги.

Наші останні проекти

 
Монтаж вентиляції повинен бути виконан так, щоб не порушити загальний дизайн приміщення, завжди можна і можливо. А інтер'єр в стилі «Лофт» дозволяє гармонійно поєднувати пристрої для повітрообміну із загальними елементами декору і меблів у будинку.

Відгуки

Давно искали решение именно для этого дизайна. Очень довольны, что наткнулись на такую статью. Спасибо автору за информативность и доступность.

Очень хотелось бы большое узнать не только о вентиляции, но и о кондиционировании в помещении с таким дизайном. В частности нас интересует вопрос о системе кондиционирования в ресторане. Спасибо.

Вы можете позвонить нашим консультантам и они предоставят вам всю необходимую информацию.