Фільтр

Циркуляційні насоси

-
Циркуляційний насос Grundfos MAGNA 1
ціна 20916грн
Циркуляційний насос Grundfos Alpha2 L
ціна 6167грн
Циркуляційний насос Grundfos UPS
ціна 2782грн
Циркуляційний насос Grundfos MAGNA 3
ціна 36134грн
Циркуляційний насос Grundfos UPA
ціна 3251грн
Циркуляційний насос Grundfos UP
ціна 3184грн
Циркуляційний насос Grundfos UPS N
ціна 9285грн
Циркуляційний насос Grundfos Magna/UPE
Индивидуальный расчет стоимости
Циркуляційний насос Grundfos Alpha2
ціна 6670грн
Циркуляційний насос Grundfos Solar
ціна 5933грн

Циркуляційні насоси


Циркуляційні насоси – серце опалювальної системи в будинку. Основне завдання пристрою – стимулювати пересування гарячої рідини по трубопроводу. В якості теплоносія може використовуватися вода, етиленгліколь, пропіленгліколь, сольовий розчин (для сонячних колекторів). Насос створює тиск в системі замкнутого контуру і під його впливом рідина транспортується по водопроводу на будь-яку висоту. Вбудована автоматика регулює можливі перепади тиску. Прилад використовується для швидкого поширення гарячої води в трубах, що допомагає нагріти приміщення за мінімальну кількість часу, підтримуючи постійну температуру рідини на одному рівні, збільшуючи тепловіддачу. Циркуляційний насос – економічне устаткування, тому що береже електроенергію, споживаючи невелику кількість струму, так як ефективно працює навіть на невеликих потужностях.


Циркуляційний насос потрібно встановлювати в приватних будинках і котеджах, щоб створювати напір, який буде транспортувати потік води по всьому трубопроводу. Такий пристрій доцільно використовувати в системі опалення та гарячого водопостачання, де потрібна постійна циркуляція рідини в трубах. Універсальні моделі можна використовувати:
- систему «теплої підлоги»;
- системі з котельним обладнанням;
- системі з лінією вторинного контуру;
- системі, яка працює на сонячній енергії;
- системі, яка використовує тепло грунту;
- для транспортування води до теплообмінника або радіатора.

Розрізняють два типи циркуляційних насосів:
«Мокрі» – двигун агрегату постійно знаходиться у воді, що використовується в якості теплоносія. Рідина відіграє роль мастильного речовини, щоб тертя мотора було мінімальним, відповідно, знос приладу наступив не швидко. Також холодна вода запобігає перегрів двигуна під час роботи. «Мокрі» циркуляційні насоси застосовують у побутових умовах.
«Сухі» – мотор і інші деталі системи не взаємодію з водою безпосередньо. Агрегати такого роду призначені для транспортування великого об'єму рідини і встановлюються на промислових підприємствах.

Як правильно підібрати циркуляційний насос?


Звертайте увагу на технічні характеристики пристрою. Перш за все, вас повинна цікавити його продуктивність. Вона повинна бути високою, щоб прилад працював еф фективно. Робота приладу залежить від якості механізмів, з яких складається пристрій. Зборка деталей конструкції також має значення, так як насоси працюють безперервно і повинні виконувати свої функції роками. Довговічність приладу забезпечує надійний корпус з чавунної сталі з антикорозійним покриттям.


Залежно від модифікації, обладнання для циркуляції води в окремому будинку і великому підприємстві дуже відрізняється. Для побутового сегмента рекомендують купувати «мокрі» насоси, а для промислового використання – «сухі». Від умов експлуатації пристрою залежить вся робота приладу, тому розрахунки треба вести правильно, а краще це довірити фахівцям AlterAir. Вони підберуть обладнання для певної системи (водопостачання, «тепла підлога», ГВС) з урахуванням використовуваного теплоносія, розмірів трубопроводу і його матеріалу, висоти, на яку буде здійснюватися подача води. Оскільки, транспортування потоку рідини відбувається завдяки напору, то гідравлічні показники теж треба брати до уваги. Щоб обладнання справно працювало багато років, бажано підбір і монтаж циркуляційних насосів надати спеціалізованим компаніям.

Позитивних характеристик у циркуляційних насосів більш ніж достатньо. Всі параметри взаємопов'язані: якісне обладнання забезпечує надійність, довгий термін служби і високоефективну роботу, мінімальні енерговитрати – економічність системи, компактний розмір і легка вага – простоту в експлуатації і монтажі, а безшумна робота не порушить ваш спокій.

Компанія Grundfos у виробництві циркуляційних насосів зміцнила лідерські позиції на світовому ранки. Винахідники Данії пропонують вибирати пристрої, виходячи з наступних параметрів: потужність, температура рідини, приєднання, пропускна здатність. Вашій увазі пропонуємо моделі з функціями автоматичної настройки під систему опалення та обмеження витрати теплової енергії. Пристрої підтримую два режими: mini (рекомендовано включати в нічний час доби або коли нікого немає вдома, щоб знижувати продуктивність та заощаджувати електроенергію) і max (забезпечує високу ефективність роботи).
Удосконалена модель циркуляційного насоса Grundfos ALPHA2 L оснащена дисплеєм, що відображає показники енергоспоживання. Фронтальна панель управління дозволяє перемикати режими підтримки постійного тиску, пропорційного регулювання та виготовлення, фіксування швидкості обертання.