Комплектуючі для монтажу кондиціонерів

Хіти продажу
Нові товари
Термоізолятор фірми K-Flex
Индивидуальный расчет стоимости
Нові статті

Поряд з важливістю вибору кондиціонера або спліт-системи слід зазначити й необхідність придбання якісних комплектуючих матеріалів і приладдя. Від цього вибору залежить подальша ефективність роботи даного обладнання й те, наскільки часто вам доведеться вдаватися до сервісного обслуговування.

Часто покупці не акцентують особливу увагу на підборі аксесуарів і засобів для монтажу кондиціонерів, однак це груба помилка. І ми пояснимо чому: якщо купити, приміром, погані кронштейни (засоби для кріплення зовнішнього блоку до стіни), то існує велика ймовірність того, що зовнішній блок не втримається на стіні і зовсім впаде і прийде в непридатність.Таку ситуацію цілком можна легко уникнути, вибираючи якісні комплектуючі у надійного постачальника.

Компанія Альтер Ейр реалізує тільки перевірені часом і схвалені тисячами покупців приладдя для систем кондиціонування. В нашому асортименті ви можете знайти:

Фреон і інструмент для перевірки тиску

  • дренажні трубки
  • мідні труби
  • пластикові короби
  • фреони
  • ізолятори

Фреон

Важливим елементом системи кондиціонування є холодоагент. В основному в якості цієї складової частини виступає фреон. Він забирає тепле повітря з приміщення і охолоджує його. Фреон ділиться на кілька класів: R22, R407C і R410A. Перший з них R22 останнім часом все рідше використовується, так як деякі джерела говорять про його шкоду для навколишнього середовища. R407C являє собою суміш з декількох компонентів, але головною відмінністю є те, що при розгерметизації він втрачає свої холодильні властивості. В такому випадку необхідно повністю міняти весь запас фреону в кондиціонері. Перевагою ж фреону серії R410A є те, що його можна використовувати для дозаправки, в тих кількостях, в яких вимагається.

Дренажні трубки

При роботі будь-якого кондиціонера внаслідок осушення з його допомогою повітря у внутрішньому блоці накопичується конденсат. Природно, його необхідно видаляти, щоб він не пошкодив внутрішніх елементів. Саме для цих цілей передбачені дренажні трубки. Ці пристрої бувають як жорсткими, так і пластичними, і відмінно справляються з завданням відведення непотрібної рідини за межі приміщення. Дренажна трубка виготовляється з гнучкого полі вінілхлориду, завдяки чому спрощується її встановлення. Компанія Альтер Ейр надає на вибір кілька різновидів цих комплектуючих, в залежності від ваших побажань.

Кронштейни

Кронштейни для закріплення зовнішнього блокаКронштейн являє собою пристрій трикутної форми із сталі, покритої порошковою фарбою (вона захищає його від корозії, перегріву, не змивається і не здирається) і застосовується для кріплення зовнішнього блоку кондиціонера або спліт-системи до стіні з боку вулиці. Кронштейни бувають малими, середніми і великими залежно від величини встановлюється зовнішнього блоку. Кріплення здійснюється за допомогою спеціальних болтів, які можуть витримувати вагу в кілька разів більший, ніж вага зовнішнього блоку. Кронштейни поставляються в кількості двох штук. Купити кронштейни в Києві ви можете в магазині Альтер Ейр по самій вигідною ціною.

Пластиковий короб для кондиціонера

У випадку, якщо внутрішній і зовнішній блок розташовані на різних стінах, то фреонова магістраль розташовується на увазі у користувача уздовж стіни. Такий варіант часто псує загальний вигляд і весь дизайн приміщення. Відмінним рішенням в даній ситуації є встановлення пластикового короба поверх фреонової магістралі. В залежності від її розміру, короби також бувають різних видів. Вони можуть встановлюватися як в побутових, так і в офісних, комерційних і промислових приміщеннях. Матеріал, з якого виробляють короб, досить стійкий до впливу високих температур і не піддається негативному впливу навколишнього середовища.

Підсумки

Компанія Альтер Ейр рекомендує вибирати тільки високоякісні комплектуючі та допоміжні матеріали. Не економте на своїй безпеці і подальшій роботі кондиціонера. Звертаючись до Альтер Ейр, ви отримуєте не тільки можливість придбати всі ці речі за вигідною ціною, але і замовити проектування і монтаж обладнання будь-якої складності. Ми також пропонуємо типові рішення по системам кондиціонування і займаємось сервісним обслуговуванням.