Комплектуючі для монтажу кондиціонерів

Хіти продажу

Нові товари

Теплоізолятор KAIMANN KAIFLEX EPDM
Индивидуальный расчет стоимости
Теплоізолятор Armacell ARMAFLEX HT
Индивидуальный расчет стоимости
Теплоізолятор Armacell ARMAFLEX AC
Индивидуальный расчет стоимости

Нові статті

Поряд з важливістю вибору кондиціонера або спліт-системи слід зазначити й необхідність придбання якісних комплектуючих матеріалів і приладдя. Від цього вибору залежить подальша ефективність роботи даного обладнання й те, наскільки часто вам доведеться вдаватися до сервісного обслуговування.

Часто покупці не акцентують особливу увагу на підборі аксесуарів і засобів для монтажу кондиціонерів, однак це груба помилка. І ми пояснимо чому: якщо купити, приміром, погані кронштейни (засоби для кріплення зовнішнього блоку до стіни), то існує велика ймовірність того, що зовнішній блок не втримається на стіні і зовсім впаде і прийде в непридатність.Таку ситуацію цілком можна легко уникнути, вибираючи якісні комплектуючі у надійного постачальника.

Компанія Альтер Ейр реалізує тільки перевірені часом і схвалені тисячами покупців приладдя для систем кондиціонування. В нашому асортименті ви можете знайти:

Фреон і інструмент для перевірки тиску

  • дренажні трубки
  • мідні труби
  • пластикові короби
  • фреони
  • ізолятори

Фреон

Важливим елементом системи кондиціонування є холодоагент. В основному в якості цієї складової частини виступає фреон. Він забирає тепле повітря з приміщення і охолоджує його. Фреон ділиться на кілька класів: R22, R407C і R410A. Перший з них R22 останнім часом все рідше використовується, так як деякі джерела говорять про його шкоду для навколишнього середовища. R407C являє собою суміш з декількох компонентів, але головною відмінністю є те, що при розгерметизації він втрачає свої холодильні властивості. В такому випадку необхідно повністю міняти весь запас фреону в кондиціонері. Перевагою ж фреону серії R410A є те, що його можна використовувати для дозаправки, в тих кількостях, в яких вимагається.

Дренажні трубки

При роботі будь-якого кондиціонера внаслідок осушення з його допомогою повітря у внутрішньому блоці накопичується конденсат. Природно, його необхідно видаляти, щоб він не пошкодив внутрішніх елементів. Саме для цих цілей передбачені дренажні трубки. Ці пристрої бувають як жорсткими, так і пластичними, і відмінно справляються з завданням відведення непотрібної рідини за межі приміщення. Дренажна трубка виготовляється з гнучкого полі вінілхлориду, завдяки чому спрощується її встановлення. Компанія Альтер Ейр надає на вибір кілька різновидів цих комплектуючих, в залежності від ваших побажань.

Кронштейни

Кронштейни для закріплення зовнішнього блокаКронштейн являє собою пристрій трикутної форми із сталі, покритої порошковою фарбою (вона захищає його від корозії, перегріву, не змивається і не здирається) і застосовується для кріплення зовнішнього блоку кондиціонера або спліт-системи до стіні з боку вулиці. Кронштейни бувають малими, середніми і великими залежно від величини встановлюється зовнішнього блоку. Кріплення здійснюється за допомогою спеціальних болтів, які можуть витримувати вагу в кілька разів більший, ніж вага зовнішнього блоку. Кронштейни поставляються в кількості двох штук. Купити кронштейни в Києві ви можете в магазині Альтер Ейр по самій вигідною ціною.

Пластиковий короб для кондиціонера

У випадку, якщо внутрішній і зовнішній блок розташовані на різних стінах, то фреонова магістраль розташовується на увазі у користувача уздовж стіни. Такий варіант часто псує загальний вигляд і весь дизайн приміщення. Відмінним рішенням в даній ситуації є встановлення пластикового короба поверх фреонової магістралі. В залежності від її розміру, короби також бувають різних видів. Вони можуть встановлюватися як в побутових, так і в офісних, комерційних і промислових приміщеннях. Матеріал, з якого виробляють короб, досить стійкий до впливу високих температур і не піддається негативному впливу навколишнього середовища.

Підсумки

Компанія Альтер Ейр рекомендує вибирати тільки високоякісні комплектуючі та допоміжні матеріали. Не економте на своїй безпеці і подальшій роботі кондиціонера. Звертаючись до Альтер Ейр, ви отримуєте не тільки можливість придбати всі ці речі за вигідною ціною, але і замовити проектування і монтаж обладнання будь-якої складності. Ми також пропонуємо типові рішення по системам кондиціонування і займаємось сервісним обслуговуванням.