Кондиціонування та вентиляція в квартирі (м. Київ ул. Кловський узвіз, 7)

10 років на ринку
10 років на ринку

Володіємо безцінним досвідом. Знаємо, що і до чого

Офіційний дилер
Офіційний дилер

Вся продукція сертифікована. Гарантія від виробника

Проектуємо по всій Україні
Проектуємо по всій Україні

Реалізація проектів з вентиляції, кондиціонування та опалення

Монтаж обладнання
Монтаж обладнання

Власні інсталятори виконають установку будь-якої складності з гарантією

Доставка по Києву і Україні
Доставка по Києву і Україні

Кур'єр і служби поштової перевозки. Замовлення більше 4000 грн - безкоштовно.

Проект інженерних систем
Проект інженерних систем

Підбір і проектування систем будь-якої складності. Розробка концепцій по всій Україні

Готівковий та безготівковий розрахунок
Готівковий та безготівковий розрахунок

Оплата при доставці, в офісі або через касу банку. Платник ПДВ

Постгарантійне осблуговування
Постгарантійне осблуговування

Обслуговування після закінчення терміну гарантії або не гарантійного випадку

Схожі матеріалиАдреса квартири: м. Київ, ул. Кловський узвіз 7.

Специфіка об'єкта: Квартира - студія, загальна площа 92 м².

Вимоги замовника для інженерів

  • Провести монтаж спліт-системи з внутрішнім блоком канального типу, який буде забезпечувати комфортну температуру всієї житлової площі - близько 65м²;
  • В санвузлах встановити безшумні вентилятори від виробника Maico.


Отриманий результат

Щоб забезпечити в квартирі-студіо комфортні умови, ми вирішили встановити спліт систему з внутрішнім блоком канального типу Daikin FBQ60D / RXS60L (Японія). Її основне завдання полягає в створенні комфортної температури повітря у всій квартирі. З огляду на умови забудовника, за якими монтаж зовнішнього блоку на зовнішній стіні заборонений, ми встановили зовнішній блок Daikin серії RXS60L на загальному балконі. Внутрішній блок канального типу серії FBQ60D монтували під стелею в санвузлі, що дозволило не сильно опускати стелю в житловому приміщенні. Беручи до уваги необхідність подальшого обслуговування внутрішнього блоку, ми встановили ревізійний люк.

Дренаж від внутрішнього блоку направили в систему каналізації. За технічним вимогам, щоб уникнути в ній застою рідини, монтажники встановили трубу під ухилом 2см / 1м. У стіні трубу втопили в штробу, а підключення до загальної каналізації було зроблено за допомогою сифона з сухим затвором. Для подальшої ревізії, ми залишили місце установки сифона доступним.
Робота системи була організована таким чином, що повітря забирався через решітки в зоні коридору, а подача здійснювалася за допомогою розподільних решіток, які розташовані в зоні вікон. Таке рішення дозволило виконати необхідну циркуляцію повітря в квартирі. Щоб забезпечити зменшення рівня шуму, зниження тиску повітряного потоку і його рівномірний розподіл, решітки до воздуховодам кріпилися за допомогою статистичних камер з патрубком. Для теплоізоляції воздуховода, монтажники використовували самоклеящийся фольгований матеріал, товщина якого 6 мм. А опуск стелі, по всій протяжності магістралей вентиляції, не перевищував 220 мм.

Щоб забезпечити видалення повітря з гардероба і санвузла, були встановлені вентилятори MAICO ER 60 VZС, які підключалися до загальної системи вентиляції. Це надійна модель від німецького виробника, яка додатково оснащена регульованим таймером. Тиха і потужна робота, а також прихований монтаж, який не буде виділятися із загального інтер'єру - мало хто переваги обраного вентилятора. Запуск роботи вентиляторів регулюється від включення електрики в кімнатах, що є дуже зручним для мешканців.

Наші останні проекти


Тривалість роботи

  • проектування - 2 дні;
  • узгодження документів - 2 дні;
  • підготовчі роботи - 5 днів;
  • повний монтаж - 4 дня.

Обладнання, що використовується

Зовнішній блок Daikin RXS60L. Забезпечує підтримку температури повітря в приміщенні площею до 60 м². Герметичний інверторний компресор забезпечує економне споживання електрики. Функціональні можливості - оттайка інею, самодіагностика, автоматичний рестарт і захист пристрою при низьких температурах зовні.

Внутрішній блок Daikin FBQ60D канального типу призначений для прихованого монтажу. Управління повітряними потоками здійснюється в 3 ступені. Можливий контроль обсягу повітря, що надходить в кімнату. Кілька режимів роботи, які вибираються автоматично ( «Відсутність мешканців», «Нічний режим») дозволяють працювати більш тихо і не використовувати зайву електроенергію. Управляти агрегатом можна дистанційно, за допомогою пульта.

Повітророзподільні решітки. Використовуються в системі кондиціонування. Призначені для рівномірного розподілу повітря всередині приміщення.

MAICO ER 60 VZС. Вентилятори від німецького виробника легко монтуються в стіну, а пропускна здатність в 62 м³ / год може забезпечити видалення повітря у великому приміщенні. Вентилятор гарантує тиху роботу - до 36 дБА. Вбудований таймер дозволяє регулювати режим роботи, а термозахист електродвигуна гарантує експлуатацію вентилятора протягом тривалого періоду.

Відгуки