Реалізація систем опалення, водопостачання і каналізації в приватному будинку (п. Зелений Бір)

10 років на ринку
10 років на ринку

Володіємо безцінним досвідом. Знаємо, що і до чого

Офіційний дилер
Офіційний дилер

Вся продукція сертифікована. Гарантія від виробника

Проектуємо по всій Україні
Проектуємо по всій Україні

Реалізація проектів з вентиляції, кондиціонування та опалення

Монтаж обладнання
Монтаж обладнання

Власні інсталятори виконають установку будь-якої складності з гарантією

Доставка по Києву і Україні
Доставка по Києву і Україні

Кур'єр і служби поштової перевозки. Замовлення більше 4000 грн - безкоштовно.

Проект інженерних систем
Проект інженерних систем

Підбір і проектування систем будь-якої складності. Розробка концепцій по всій Україні

Готівковий та безготівковий розрахунок
Готівковий та безготівковий розрахунок

Оплата при доставці, в офісі або через касу банку. Платник ПДВ

Постгарантійне осблуговування
Постгарантійне осблуговування

Обслуговування після закінчення терміну гарантії або не гарантійного випадку

Схожі матеріали

Адреса будинку: вул. Озерна, п. Зелений Бор, Київська область.
Рік реалізації: 2018 рік

Особливості об'єкта:

 • двоповерховий будинок;
 • суперефективний будинок (добре утеплені дах, стіни, високоефективні вікна).

Основні вимоги, які поставлені перед інженерами:

 • забезпечити комфортний мікроклімат в будинку;
 • всі інженерні системи повинні бути підібрані і реалізовані таким чином, щоб витрати на енергоресурси залишалися мінімальними.

Що вийшло

Система опалення

Першим рішенням для даного об'єкта було поставити електричний котел з подальшою можливістю установки газового конденсаційного погодозавісімого котла марки Viessmann. З огляду на особливості конструкції будинку в частині його утеплення, були зроблені наступні заходи: установка теплої підлоги. Таким чином, з 200 м2. система теплої підлоги зайняла 170 м2 на двох поверхах.

Дані дії дозволять власнику витрачати мінімум коштів на опалення будинку, при цьому не втрачаючи в рівні комфорту. Практично вся площа будинку покрита теплою підлогою, а значить, по всіх кімнатах буде рівномірно розподілятися тепло. Але при цьому, температура подачі теплоносія в систему опалення складе 35 ° C. Що в цілому призводить до економного витраті енергоресурсів.

Проектне креслення по системі опалення на об'єкті

Облаштування котельні

Котельня – приміщення технічного призначення, в якому розміщуватиметься опалювальне обладнання. На даному об'єкті її облаштували таким чином:

 • Електричний котел
 • Газовий конденсаційний котел
 • Насосні групи за принципом: 2 – на теплу підлогу, 1 – на радіатори, конвектори.
 • Бавілентний бак для ГВП на 300 л.:
 1. Верхній теплообмінник для газового котла.
 2. Нижній теплообмінник призначається для сонячного колектора, який буде встановлений в майбутньому. Так само, під колектор планується прокладання фреонової магістралі. Геліоконтур буде виведений на вулицю через вільну вентиляційну шахту в будинку, де до нього підключать сонячні колектори. Заводиться контур назад в котельню, де під нього буде додатково встановлена ​​насосна група. Після проведених дій нижній теплообмінник блокується і включиться тільки при запуску в роботу колекторів.

Для того, щоб дізнатися, як проходять монтажні роботи, побачити обладнання і місце його розташування, пропонуємо подивитися відео огляд з об'єкта:


Система водопідготовки і каналізації

Роботи на об'єкті тривають, проведені попередні заходи під внутрішні комунікації для системи водопідготовки і каналізації. Була встановлена розводка трубопроводів: на кожному поверсі встановлена гребінка на 10 контурів від фірми Uponor .

Наші останні проекти

Обладнання, яке буде встановлено на об'єкті

Електричний котел марки Villant – EloBlock ve18 e13 – одноконтурний котел настінного типу, характеризується високим ККД. Відмінне рішення для установки в приватних, заміських будинках, де не підведено газопостачання. До пристрою можна підключати бойлери для гарячого водопостачання. Котел надійний і простий в експлуатації.

Газовий конденсаційний котел марки Viessmann Vitodens 200 - W з погодозалежної теплогенерацією. Німецький виробник, а значить, європейська якість. Висока продуктивність (ККД 98-109%), але при цьому гарантований тривалий термін експлуатації. Останні розробки в сфері сполучних елементів забезпечують просту установку обладнання в будинках. Повністю справляється з опаленням і забезпеченням гарячою водою. Збірка тільки з високоефективних і міцних матеріалів, наявність автоматики (погодозавісімого регулятора) спрощує управління пристроєм: регулятор зчитує температуру зовнішнього повітря і налаштовує роботу газового котла.

Насосні групи марки Meibes D - UK служать для організації теплоносія з теплогенератора в опалювальний контур. Область застосування: нерегульовані контури опалення, контури нагріву бойлера ГВП. На даному об'єкті встановлено для конвекторів, радіаторів. Друга група – для системи тепла підлога.

Трубопровід марки Uponor comfort 16 * 2.0 трубопровідна система із зшитого поліетилену. Європейська якість, надійний матеріал виготовлення. Тому для труб цього фінського виробника характерні високі технічні показники по робочому тиску і максимальною експлуатаційною температурі.

Наші досвідчені інженери, які будуть працювати над вашим об"єктом

...
 • Денис
 • Соловей
Керівник проектів по реалізації внутрішніх інженерних систем. Спеціаліст з більш ніж 15-річним стажом роботи. Володіє великим досвідом роботи у сфері будівництва. На його рахунку більше 1000 успішних проектів різної складності.
...
 • Дмитро
 • Бурахович
Інженер з 12-річним досвідом в проектуванні систем вентиляції і кондиціонування. Грамотно координує роботу проектувальників, швидко знаходить рішення важких задач.
...
 • Ярослав
 • Грига
Інжнер в області проектування систем вентиляції, кондиціонування. Майстер в грамотному індивідуальному підборі обладнання. Відразняється винятковою скурпульозністю при розрахунках систем.
...
 • Владислав
 • Лисак
Кваліфікований фахівець в області опалення, водопостачання, водоочищення і каналізації. Розробляє індивідуальні рішення для кожного клієнта.
 

Терміни виконання

Проектні роботи зайняли 10 робочих днів

Монтажні роботи – 18 робочих днів.

Відгуки