Ефективні системи вентиляції, кондиціонування і зволоження повітря в будинку (Львів, ЖК Паркове)

10 років на ринку
10 років на ринку

Володіємо безцінним досвідом. Знаємо, що і до чого

Офіційний дилер
Офіційний дилер

Вся продукція сертифікована. Гарантія від виробника

Проектуємо по всій Україні
Проектуємо по всій Україні

Реалізація проектів з вентиляції, кондиціонування та опалення

Монтаж обладнання
Монтаж обладнання

Власні інсталятори виконають установку будь-якої складності з гарантією

Доставка по Києву і Україні
Доставка по Києву і Україні

Кур'єр і служби поштової перевозки. Замовлення більше 4000 грн - безкоштовно.

Проект інженерних систем
Проект інженерних систем

Підбір і проектування систем будь-якої складності. Розробка концепцій по всій Україні

Готівковий та безготівковий розрахунок
Готівковий та безготівковий розрахунок

Оплата при доставці, в офісі або через касу банку. Платник ПДВ

Постгарантійне осблуговування
Постгарантійне осблуговування

Обслуговування після закінчення терміну гарантії або не гарантійного випадку

Схожі матеріали


Об'єкт:
триповерховий будинок.

Адреса: м. Львів, с. Кротошин, ЖК Паркове.
Рік реалізації: 2017 рік

Поставлені задачі:

  • Забезпечити подачу свіжого підготовленого повітря для забезпечення оптимальних мікрокліматичних умов у приміщеннях, видалення відпрацьованого повітря з брудних зон з мінімальними енерговитратами;
  • Проектування систем вентиляції, кондиціонування та зволоження повітря з урахуванням побажань замовника і дизайнерського рішення будинку.


Результати

Система вентиляції

Головний елемент цієї системи – припливно-витяжна установка з рекуперацією тепла Komfovent Domekt CF 500 F підвісного виконання. Ця установка & ndash; справа рук литовців, в якості яких ми впевнені на 100%. Система комплектується фільтруючим елементом, який очищає повітря перед подачею його в приміщення; Шумоглушники, приводами з заслінками, електродогрева (1 кВт потужністю) і, звичайно ж, високоефективним пластинчастим рекуператором з коефіцієнтом рекуперації 88%.

Воздухораспределительня решетка для системы вентиляции

Одна ця установка обслуговує всі три поверхи будинку за принципом подачі свіжого повітря в « чисті зони » і викидом відпрацьованого з « брудних зон ».

На першому поверсі забезпечена витяжка повітря з кухні і подача в вітальню і зону відпочинку. На другому поверсі повітря подається в спальні і забирається з санвузлів і гардероба. Третій поверх служить для кінотеатру і повітрообмін на цьому поверсі здійснили так: для подачі свіжого повітря служать решітки, врізані в повітропровід, а для забору & ndash; решітки, заховані за меблями. Крім того, на фасаді третього поверху розташована Комбінована решітка для забору повітря.

Система кондиціонування

За комфортну температуру повітря в будинку відповідає мультіспліт система Daikin 5MXS90E c внутрішніми блоками FTXG25-LW і спліт-система Daikin FTXG50-LW/RXG50L. При підборі обладнання ми враховували теплонагрузкі будинку, його розміщення, орієнтацію на всі боки світлі, кількість кімнат і ін.

Прийняли рішення використовувати внутрішні блоки настінного типу і встановили їх у житлових приміщеннях.

Настенный кондиционер в доме

Обладнання, що застосовується відрізняється високою якістю збірки і комплектуючих, надійністю і довговічністю. Для кожного приміщення використовується окремий внутрішній блок, управляти яким можна окремо.

Система зволоження повітря

Щоб підняти рівень вологості повітря в будинку, ми вирішили використовувати ефективний парозволожувач Condair RS, форсунки якого розташовані в трубопроводі системи вентиляції. Зволоження повітря відбувається за рахунок утворення водяної пари за допомогою спеціальних нагрівальних елементів. Перед подачею пара в приміщення він проходить очищення. Контроль за температурою повітря відбувається за допомогою датчика вологості.

 

Термін виконання проектних і монтажних робіт– 40 днів.

Відгуки