Фільтр

Пластиковий короб для кондиціонера

-

Короб пластиковий служить приємною візуальної деталлю для приміщення. Погодьтеся, що дроти, які стирчать і тягнуться по стінах виглядають жахливо і псують загальну картинку кімнати. Короби для електропроводки пластикові вирішують цю проблему, приховуючи собою монтажні елементи кондиціонера, а точніше електропроводку та лінії зв'язку (якщо використовується провідний пульт ДУ).

Що із себе являє пластиковий короб

Що з себе являє пластиковий короб?

Таке пристосування являє собою пластиковий лоток прямокутного або квадратного перетину, в якому прокладаються дроти, кабелі або труби. За формою він схожий на букву «П». Відкрита сторона закривається кришкою і кріпиться до основи подвійним замком. Виготовлений пластиковий короб для труб з ПВХ або поліетилену, які мають гарну теплоізоляцією.

Короб для кабелю пластиковий простий в установці, він використовується для різних за функціональністю приміщень: побутового, офісного та комерційного призначення.

Типи пластикових коробів

Короби пластикові ціна залежить від їх типу і кількості в упаковці. За формою короб для кабелю пластиковий може бути п-образним, трикутним, полусферическим і іншим. За кількістю секцій: односекційними або багатосекційними для прокладки різних кабелів. Рекомендуємо вам вибирати короб з товстими стінками, так як термін служби його значно вище, ніж звичайного.

Часто зустрічаються випадки, коли потрібно приховати кілька ліній електропроводки одночасно, наприклад, телефонні або комп'ютерні з силовими. Ці лінії повинні бути розділені на певну відстань один від одного і не стикатися згідно ПУЕ (правила установки електропроводки). Для цього можна поставити спеціальні роздільники, які поділяють проводку по всій довжині, не даючи її стикатися.

 

Пластиковий короб купити за доступною ціною можна у нас в компанії різної довжини і типу. Такі елементи забезпечать хороший візуальний ефект, а також захисну функцію для проводів, кабелеё і труб.