Монтаж насоса в систему опалення

10 років на ринку
10 років на ринку

Володіємо безцінним досвідом. Знаємо, що і до чого

Офіційний дилер
Офіційний дилер

Вся продукція сертифікована. Гарантія від виробника

Проектуємо по всій Україні
Проектуємо по всій Україні

Реалізація проектів з вентиляції, кондиціонування та опалення

Монтаж обладнання
Монтаж обладнання

Власні інсталятори виконають установку будь-якої складності з гарантією

Доставка по Києву і Україні
Доставка по Києву і Україні

Кур'єр і служби поштової перевозки. Замовлення більше 4000 грн - безкоштовно.

Проект інженерних систем
Проект інженерних систем

Підбір і проектування систем будь-якої складності. Розробка концепцій по всій Україні

Готівковий та безготівковий розрахунок
Готівковий та безготівковий розрахунок

Оплата при доставці, в офісі або через касу банку. Платник ПДВ

Постгарантійне осблуговування
Постгарантійне осблуговування

Обслуговування після закінчення терміну гарантії або не гарантійного випадку

Схожі матеріали

Циркуляційні насоси використовуються в системах опалення для примусового перетікання теплоносія по трубах і від їх надійності безпосередньо залежить безпека роботи опалювального котла. Особливо важливо це для систем з твердопаливним котлом, оскільки вихід з ладу циркуляційного насоса на стадії активного горіння палива може призвести до пошкодження обладнання. Через надлишок тиску внаслідок перегріву може статися розрив контура теплообмінника в котлі. Як механізм для захисту від такого типу аварій в систему встановлюють розширювальні баки і клапани скидання, так само можливе перекриття подачі повітря в топку котла. Однак, ці заходи є недостатніми для запобігання аваріям та кращий спосіб їх уникнути це потурбуватися якісним циркуляційним насосом і правильним його монтажем.

Якщо ви замовляєте собі обладнання та проект системи опалення, то проводити монтаж своїми силами, навіть частково, просто не має сенсу. Адже це вимагає певного досвіду, знань і що не менш важливо - дорогого устаткування.

Оскільки передбачається, що обладнання було підібрано спочатку, при складанні проекту, то ми можемо відразу перейти до опису його установки.

Порядок установки насоса для системи опалення

1. Спершу потрібно визначитися з місцем врізки в трубопроводи системи - в нашому випадку це вже передбачено проектом опалення.

2. Якщо насос з мокрим ротором, що найчастіше зустрічається в сучасних системах, то його необхідно змонтувати таким чином, що б вал двигуна перебував у строго горизонтальному положенні. Це потрібно для уникнення виходу з ладу та запобігання виникненню повітряних пробок (хоча в системі опалення вже є ряд заходів для запобігання цьому явищу).

3. Установка байпаса (у випадку необхідності), для природної циркуляції теплоносія в разі відключення електроенергії. Являє собою обхідний шлях (паралельний) з кранами по обидві сторони від насоса і краном на обхідному шляху для перекриття струму або гілки насоса, або байпаса.

4. Підключення до трубопроводу і герметизація з'єднань.

5. Підключення до мережі. Кабель не повинен прилягати до трубопроводу, а клемная коробка перебувати поруч з місцем утворення конденсату.

6. По завершенню збирання решти устаткування проводиться наповнення системи водою, випуску з системи повітря і пробного запуску для пусконалагоджувальних робіт.

Після цього можна вважати монтаж насоса в систему опалення заверщённим, це одна з найбільш відповідальних процедур, від якої залежить успішний чи монтаж опалення.

Наші досвідчені монтажники, які будуть працювати над вашим об'єктом

...
  • Юрій
  • Маковський
Технічний директор Альтер Ейр. Майстер підключення та пусконаладки. Досвід роботи більше 15 років.
...
  • Володимир
  • Косюк
Відповідальний і працьовитий. Займається встановленням систем вентиляції та кондиціонування з 2010 року.
...
  • Сергій
  • Калінкін
Спеціалізується на монтажі систем опалення. Зробить ідеальне опалення з урахуванням сучасних технологій.
...
  • Віктор
  • Глодовьюк
Знає все про якісному монтажі систем опалення. Точний в деталях, відповідальний і уважний.

Рекомендації по експлуатації циркуляційних насосів

1. У систему опалення рекомендується встановлювати фільтри для води. У самому бюджетному варіанті це може бути механічний фільтр перед насосом, або ж це може бути система підібрана спеціально під тип води. Це потрібно не тільки для захисту від попадання механічних частинок в насос (що згодом виводить його з ладу), але і для продовження терміну служби котла і клапанів. Адже якщо передбачається використовувати двоконтурний котел, за один рік роботи може відбутися істотне зниження ефективності роботи системи.

2. Якщо система опалення базується на твердопаливному котлі, то рекомендується установка джерела безперебійного живлення для котелень. Це дозволить циркуляційного насосу працювати після відключення мережевого електропостачання до тих пір поки котел не охолоне до безпечної температури або нічого очікувати відновлено подачу електроенергії в мережу.

Змонтований циркуляційний насос опалення

Про вибір обладнання

Що стосується самого обладнання, то для опалювальної системи приватного будинку або квартири використовують насос з мокрим ротором, що не вимагає обслуговування. У нас на сайті ви можете ознайомитися з каталогом циркуляційних насосів опалення від Grundfos (Данія), такі насоси при типовому режимі експлуатації здатні прослужити понад 20 років і відрізняються своєю безшумністю. Залежно від моделі є можливість вибору режимів роботи. Детальну інформацію можна дізнатися у наших менеджерів по телефону 0800330828 або зробивши заявку.

Про комплексний підхід до створення опалювальної системи

Дана послуга окремо актуально тільки в разі якщо вам потрібно провести заміну старого обладнання в наявній системі або ж у вас є обладнання з проектом, але не виконано монтаж системи опалення. Якщо ж ви замовляєте в Альтер Ейр систему опалення під ключ, то всі ці роботи увійдуть до загального переліку - буде складено ТЗ, дано комерційну пропозицію, розроблений проект, під який буде закуплено та встановлено обладнання. Таким чином ви отримаєте 100% гарантію відповідності обладнання своїх потреб і офіційні гарантії на не тільки від виробника, а й від Альтер Ейр на виконані роботи.

Відгуки